Komentarjev
Stefanos R.
Stefanos R. Pred 16 urami
Ku shkon kjo cafka pa mask...edhe mbrenda ne restorantin e hotelit sidomos...
Tea Trifoni
Tea Trifoni Pred 16 urami
Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻
Tea Trifoni
Tea Trifoni Pred 16 urami
Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻
Tea Trifoni
Tea Trifoni Pred 16 urami
Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻
marieta marieta
marieta marieta Pred 16 urami
Mire ben qe shperthen .. sepse Ana nr 2 kot u fut ne replike kur pak sekonda me pare ajo u sqaruaa me Mevlanin..
Tea Trifoni
Tea Trifoni Pred 16 urami
Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻
Tea Trifoni
Tea Trifoni Pred 16 urami
Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻
Tea Trifoni
Tea Trifoni Pred 16 urami
Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻
Tea Trifoni
Tea Trifoni Pred 16 urami
Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻
Tea Trifoni
Tea Trifoni Pred 16 urami
Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻
Tea Trifoni
Tea Trifoni Pred 16 urami
Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻
IGGY M.23
IGGY M.23 Pred 16 urami
Aman o sindi se na i veshtirose me ate fjalen tashii tashi tashi 😖🤮
Tea Trifoni
Tea Trifoni Pred 16 urami
Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻
Tea Trifoni
Tea Trifoni Pred 16 urami
Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻
Etlira Neziri
Etlira Neziri Pred 16 urami
Sa e pa pjekur kjo Sindi .🤷‍♀️🤦‍♀️
Puyuh daeng rate
Puyuh daeng rate Pred 16 urami
19 detik viral mendebarkan slpost.info/dev/oJqagYN8poKb1aU/video.html
Tea Trifoni
Tea Trifoni Pred 16 urami
Pershendetje ky eshte accounti im i vetem❤️ Ju falenderoj pafund per mbeshtetjen dhe dashurin qe me jepni❤️❤️❤️😍😍😍 Neqoftese deshironi me beni SUBSCRIBE ❤️🙏🏻
Brunilda Mane
Brunilda Mane Pred 16 urami
Melvani duket qe Ka dal ne takim nga halli me sindin😂😂😂
Violeta Mihallari Tanka
Violeta Mihallari Tanka Pred 16 urami
Ah moj Shqipëri sa na merr malli për ty
Zamira Amel
Zamira Amel Pred 16 urami
Andiequan sindin si kimshie si femije ecovi te lojrat seashtuepa
Hip Hop Shqip
Hip Hop Shqip Pred 16 urami
Pershendetje te gjitheve ! Shpresoj te jeni mire . Ky eshte kanali im I vetem zyrtar , Do ju lutesha qe te benit subscribe . Do gjeni te gjitha theniet me te Mira te mijat gjat gjith episodeve te deritanishme . Faleminderit ♥️🇦🇱
Zamira Amel
Zamira Amel Pred 16 urami
Vajze ezvjuar josityana evogelebukur cfareimungon melises
Zamira Amel
Zamira Amel Pred 16 urami
Melosa eshte yll
Zamira Amel
Zamira Amel Pred 16 urami
Poana eshte si femije dhefatjoni ja vari teneqene cta donte femersiajo ka plot te luten
Zamira Amel
Zamira Amel Pred 16 urami
Sindr virgjerine ka setjeter ska asgje mendjen eka si femije
per thithemi
per thithemi Pred 16 urami
O mrvlan mavria pse nuk ke fat fare per keto takimet
Zamira Amel
Zamira Amel Pred 16 urami
Mevlan nuk shkon ti me sindin duket sikureke mbese shiko ate beratsen seshkoni shume
Vlora Vlora
Vlora Vlora Pred 16 urami
Ngushellime per nene vella
Rajvi Cepa
Rajvi Cepa Pred 16 urami
Esuebio zben as dhe nje gje
vangjel kiriai
vangjel kiriai Pred 16 urami
Adoleshent muhabete.
Xhoana Muca
Xhoana Muca Pred 16 urami
HAHAHAHAHHA Mevlani duke e thith akoma ate smothie-n ne fund🤣🤣🤣🤣
Haxhi Halilaj
Haxhi Halilaj Pred 16 urami
PER SHQIPTIPTAR SKA LUGJ
Blini Vrapi
Blini Vrapi Pred 16 urami
Hape porten😂
Mariglen Rexha
Mariglen Rexha Pred 16 urami
O mevlan je i madh pzu
vangjel kiriai
vangjel kiriai Pred 16 urami
Puthja rembehet me mjeshteri o Mevlan nuk pyetet te te japi.
Liri Kaliqi
Liri Kaliqi Pred 16 urami
O zot vetem per te mbushur programin kjo eshte per te gjithe boten dhe nuk duhet te ndodhi ne shqiperi eshte krejt politike opozita gjen pretekts por prape nuk fiton cfar do qe te beje
Olsa Kaltrina
Olsa Kaltrina Pred 16 urami
Une mendoj se vendin e pare e meriton Tea kush mendon keshtu like komentin.
zeneli sylejman
zeneli sylejman Pred 16 urami
Ana ka pasur edhe nje djal jasht emisionit o perputhen team Ai eshte bardhi nga kosova ju lutem o merni vajzat qe duhen aty te gjejn djalin ose fatin e jetes ju lutem ksi loj vajz ash nuk duhen te jen sepse Ana e vjeter eshte shtirur nuk ka faj fatjoni nuk ka faj fatjoni por ana vjeter ka pas disa takime me djalin nga kosova ju lutem kini parasysh fatjoni eshte pafajshem kaq
Oltion Lika
Oltion Lika Pred 16 urami
Shkoer floksh barbon si gru esht kape mor fatjon shtypja koken KA ARDH AI BARBON ME BO GANSTERIN
Eglantina 2b
Eglantina 2b Pred 16 urami
Ana e ka gabom sjelljen e saj.nqse do fatjonin per vete. Ti kishte ba ftes fatjonit me lan programin per tu njoft Herat. Jo me ba boben sikur ky ska nga shkon e hapt te ben show.
Zamira Amel
Zamira Amel Pred 16 urami
Moj ana po cte duhet ty moj turi mi me melisen mbylle gojen moj k berati melisa eshte yll josyty si me sildin kot sakena hyre atje shko bej klipe tisete duet lekmbyllegojen
Shkelzen Hoxha
Shkelzen Hoxha Pred 16 urami
Ti largote shtriga melisa jo ana imisjon koti ube tashi
Elona Gjata
Elona Gjata Pred 16 urami
Hahahahahahahahahah skeni faj ju hahahahahahahaha
alda ndoj
alda ndoj Pred 16 urami
Sindi: te gjithe e keni pa luanin tim ne skene... hahahaha “ mjau “ Mevlani: tallje bythje me Sindin
Dino Nuredini
Dino Nuredini Pred 16 urami
Kot mbani Arjanin cojeni ne shpi,keni Mevlanin aty...lot😂😂
Diego Marino
Diego Marino Pred 16 urami
U ju te
Erlin DEDEJ
Erlin DEDEJ Pred 16 urami
O katastrofa ca i keni ber programit se e mbyllni pa mbaruar fjalin
Artjole Gjinesha
Artjole Gjinesha Pred 16 urami
Melissa Je yll per zoti je me mira singjertja aty
Pandeli Mitrushi
Pandeli Mitrushi Pred 16 urami
😋😋😋😋
Xhovan Qeraj
Xhovan Qeraj Pred 16 urami
Takimi i Mevlanit dhe Sindit sot ishte njesoj si situata kur te vjen daja nga italia dhe te nxjer nga tegu per kafe dhe per te te bler roba
Erlin DEDEJ
Erlin DEDEJ Pred 17 urami
Mevlani perfundimisht qenka tamam nga kavaja, o dell
alfredo dokaj
alfredo dokaj Pred 17 urami
Sa te ndjeshem qenkan keta gazegare Aman Aman Tani po' e Marr vesh se etika qe ne plan te pare ne shqiperi! Sa perpara jemi Aman. Hipokrit e te shitur
Liri Kaliqi
Liri Kaliqi Pred 17 urami
Cfardo te beje lulushi me bedelet e vet nuk fiton vidio eshte e pergatitur nuk verteton asgje
Veli Kryeziu
Veli Kryeziu Pred 17 urami
O sindi a kshtu dot jesh edhe njeten realea nese personi qe ki ne krah te merzit ti iken ,edhe pas pak i kthesh prap pendohesh
pipi corape grisura
pipi corape grisura Pred 17 urami
ohoo tea qenka mbushur me tatuazhe
Diego Marino
Diego Marino Pred 17 urami
Vllaznia 🔴🔵🔴🔵
Suela Liko
Suela Liko Pred 17 urami
Aman kush ja ben make-up sindit hiq dore te lutem 🤦‍♀️🤦‍♀️
kejda bako
kejda bako Pred 17 urami
Sa injorant ju tjeret qe shani sindin,ka shum vajza te virgjera mos beni si te emancipuar,madje ajo eshte per tu vleresuar qe nuk ka lejuar ta preki lloj lloj mediokri perversi dhe injoranti,sa per mevlanin ai e prishi fare ne takimin me sindin,ai nuk eshte burri saj as i fejuari as i dashuri qe e kerkon puthjen ne buz si pa te keq,ata ishin ne takim po bisedonin,ai se njeh fare vajzen,pse si behesh i dashur kshu te kerkoj puthje hidh e prit,nese donte afrimitet le ta puthte ne faqe ti prekte doren,tamam si ata fshataret ne zonat e thella qe jan te djegur per te prekur,si spaska drejt Sindi qe u ngrit nga tavolina,puthja fitohet se kto jan gjera mes 1 cifti te dashuruar,puthja nuk kerkohet ashtu ashiqare se nuk eshte sufllaqe.
Mojsi Ajazi
Mojsi Ajazi Pred 17 urami
Tv
Gain Kola
Gain Kola Pred 17 urami
Shqipja e Melissa u bekan zbor juve
dcoog anml
dcoog anml Pred 17 urami
Me shume ishte i interesuar Andi per kte djalin e ri se sa vajzat. Shume turp Andi! Nuk mund tja besh Eminit kete gje !Ai nuk e meriton !
Barbara Kapllani
Barbara Kapllani Pred 17 urami
Mu duk mua apo sindi pëlqen melanin packas u largua nga takimi
Enny 85
Enny 85 Pred 17 urami
Melisa ti moj vajze kishe nje sjellje te nje femre te ulet nje provokuse.....mire qe ishin kamerat aty se ti o goc do kishe len nam...Tra un po’ finivi in bagno con quel asino di Fatino a fargli un bel pom..... 😂😂😂😂 sicuramente lo vedremo nei prossimi appuntamenti 🔴🔴🔴🤣🤣🤣
Fjoralda Muhagy66y7h 4dvga
Fjoralda Muhagy66y7h 4dvga Pred 17 urami
Javes tjeter do e kuptoj sindi qe mevlani esht tall me ate ne takim😂😂😂
Elion Coku
Elion Coku Pred 17 urami
Ore turp nk keni,si eshte e mundur te kete analiste qe mbrojnë nje parti politike dhe nje politikan
An na
An na Pred 17 urami
kjo sindi eshte e virgjer dhe nga trut
pipi corape grisura
pipi corape grisura Pred 17 urami
haha mevlani :hajde moj ktu bobo pa asnje lloj terheqje
Fabiola Live
Fabiola Live Pred 17 urami
Ore ti dr.i PD.s. si ka mundesi se i di me mire ti se ata qe punojne ne linjen e pare. Sa mire qe Kane shok e miq te gjithe familjaret keta te PD i kane o shok o familjar te larget.Genjeshtra si ky plera dhe Lulushi. PO LUANI ME DHIMBJEN E NJEREZVE.... Lerini mjeket e VERTETE te punojne ne qetesi. Pak sikleti i pandemise mungoni dhe ju plerat e felliqura. MOS U LODHNI NUK FITONI DOT AS KETE RADHE.....DHE DERI SA TE KENI NE KRYE PERSONA SI LULI ME SHOKE
Artan Benja
Artan Benja Pred 17 urami
O doctor i felliqur ben politik me te vdekur turp po te keni dokumenta dorzohini ne gjykat
Vini Heqimaj
Vini Heqimaj Pred 17 urami
Melisa je shume femer perfekte..je absolutisht yll bote.. bravo moj goc per orgjinalitetin dhe vertetsin qe te karakterizon.. kjo Ana nr 2 femer lesh arapi..antipatike dhe djallezore.. Ana nr 1 i mungon shume ktij emisioni .. nqse nuk kthehesh une nuk e shof me kte emision. . KJO SINDI kalama komplet.. Tea super femer .. je lezeti atij emisioni..
Edison Kapllani
Edison Kapllani Pred 17 urami
olsi sazexhi eshte nje provokator antishqipetar nje mbeturine turke sllave fajin e kane mediat qe i japin mundesi ketij plere te flase
Jeni Xhameta
Jeni Xhameta Pred 17 urami
Turp turppppp te behet politike me viktimat kaq te etur jane per te ardhur ne pushtet sa as per te vdekurit nuk kane respekt zoti madh ju ndeshkofte analista medja se ju jeni mekataret e pushteti se jeni ndare ne parti ps pd pastaj jane keto politikane maskarenj
Alketa Gjoci
Alketa Gjoci Pred 17 urami
E dashur Sindi ke ngateruar emision shkon ne nje program dashurie dhe thot mos me prek mos mu ul afer 🤦‍♀️
Besart Qorri
Besart Qorri Pred 17 urami
KAPEEEEEE SHARKIIIIII SHKUNEEEEEE.JA QEKJO MELISA MA E SERT BABO
Reio o sa e kercej kete leng Macoku
Reio o sa e kercej kete leng Macoku Pred 17 urami
Unë të kemë çupë nuk ta japë o tope
DukeOfRecica
DukeOfRecica Pred 17 urami
Emini akoma ne kerkim të Anes
elena elena
elena elena Pred 17 urami
Pse nuk kenduat "Hajde luj qyqek"
jeson fiesta
jeson fiesta Pred 17 urami
O Mevlan ke per t ngel beqar i thote goces ajt t puth ne takimin e pare pse sja lype pjeshken direkt me mire je i djeg per pjeshke lodhe doren me mire se asnji nga gocat sta jep pjeshken
L Gashi
L Gashi Pred 17 urami
Arjan gay kur po e nguc mevlanin pom me shtin me qeshur ehehe
L Gashi
L Gashi Pred 17 urami
Dikush ma bjen qet sindin tja hupi virgjenitetin 😂😂😂