Motrat Mustafa - Tumankuqe
3:15
Motrat Mustafa - Dafina
4:34
Komentarjev
Mirsada Imeri
Mirsada Imeri Pred 5 urami
😢😢🇩🇪🇽🇰🤲🤲
Osyo Tv
Osyo Tv Pred 7 urami
🇦🇿❤🌹
mahir emurli
mahir emurli Pred 10 urami
😂😂😂
Blinor Mustafa
Blinor Mustafa Pred dnevom
Julumt eespekt 🔥🔥
Blinor Mustafa
Blinor Mustafa Pred dnevom
Ju lumt motra shum mir kedoni. Vetem perpara❤❤💙💙
Egzona Qenaj
Egzona Qenaj Pred dnevom
Një tekst mbreslenes dhe nje interpretim kaq i bukur qe vetem ju dini ta kendoni 🤩
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Pred dnevom
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
Donika Bibaj
Donika Bibaj Pred dnevom
Zemra ju kendoft
Rabishe Dragjoshi
Rabishe Dragjoshi Pred dnevom
O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏
Aferdita Lika
Aferdita Lika Pred dnevom
Per te gjith nenat respekt dhe ti duan dhe ti respektojne nenat sa i kan gjalle se do vije nje dit ti kerkoni dhe ato nuk do jen pran jush eshte i lumtur ai qe e ka gjall meritoni me shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Pred dnevom
Adem Ramadanit pra nje Ilahi
bofooit gojo
bofooit gojo Pred dnevom
Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥
Sh Pc
Sh Pc Pred 2 dnevi
😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭
bofooit gojo
bofooit gojo Pred 8 urami
ne Lule xhenetit 🙏🙏
tina nesa
tina nesa Pred 2 dnevi
Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭
Sevdije Cerkini
Sevdije Cerkini Pred 2 dnevi
😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭
geni ineg
geni ineg Pred 2 dnevi
Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽
bofooit gojo
bofooit gojo Pred dnevom
👌🏻
Bk Kb
Bk Kb Pred 2 dnevi
🇦🇱🇦🇱
Sena M
Sena M Pred 2 dnevi
SYIMFUDDISHDKNZFLOFLNPNYJDLNYJDOLYBJLNYJYLNYJUYINYJDLNDJLLNDJDIODJKODLNYUDLNYKDNJYLONYDJYLONDJDOPNDJDKHDOYHDJSKDONS
Joana Majko
Joana Majko Pred 2 dnevi
Shumë këngë e bukur kush u a bënë tekstin e këngën ve nerta nga saranda
soinu foig
soinu foig Pred 2 dnevi
Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏
loqka loqka
loqka loqka Pred 2 dnevi
😭😭😭😭😭😭😭😭
hen ko
hen ko Pred 2 dnevi
Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀
Brother Cletus
Brother Cletus Pred 3 dnevi
Ist das Albanische Musik? Hört sich auf jeden fall gut an.
Arben Krasniqi
Arben Krasniqi Pred dnevom
ja es ist albanisch
soinu foig
soinu foig Pred 2 dnevi
😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍
Sena M
Sena M Pred 3 dnevi
Syuslmyzdosueisnhsknyhskndshsodnjduskneshs donyjyksnj
champ 1
champ 1 Pred 3 dnevi
Srg
Saranda Sulejmani
Saranda Sulejmani Pred 3 dnevi
Faleminderit na knaqett ❤❤❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Arifaj Arben
Arifaj Arben Pred 3 dnevi
Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻
Azi jusufi
Azi jusufi Pred 3 dnevi
Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭
hen ko
hen ko Pred 2 dnevi
😥😥
Hirmize Qazimi Veljiji
Hirmize Qazimi Veljiji Pred 3 dnevi
Shum kang eqilluar julimt motrat Mustafa se na knaqet shum ❤️😘🤲🥲🥲🥲
erjon nelaj
erjon nelaj Pred 3 dnevi
Kjo keng me ban cdo dit me qajt. Zemra ime mam sa mka malli
Merita Shala
Merita Shala Pred 4 dnevi
💗💗
Bihi Neli
Bihi Neli Pred 4 dnevi
Respekt Motra, si gjith perfekt ska fjal. Nje Propozim i imi por besoj edhe per t’gjith Adhuruesit eju besoj se do ta Mirpritnim, kishte me qen nje Bashkëpunim nmes jush dhe Adem Ramadanit pra nje Ilahi
Djellona Maloku
Djellona Maloku Pred 4 dnevi
MashaAllah ju lumt Allahu ju shperbleftë motrat mustafa 🤲🤲❤
Ptao Tom
Ptao Tom Pred 4 dnevi
Na dogji ky gyrbet 💔i kemi lan nanat per gjynah te vetme e po vdekin me mallin ton.😭😭😭😭😢😢😢😥😥 Shum keng e qellum ju lumt motrat mustafa 🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️
edcvgftyu tgbhuji
edcvgftyu tgbhuji Pred 4 dnevi
Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.
mitro vica
mitro vica Pred 5 dnevi
Warum ist das in den deutschen trends 😂❤
Marek Baszyński
Marek Baszyński Pred 5 dnevi
👌🏻
Ptao Tom
Ptao Tom Pred 4 dnevi
O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng
minij hooi
minij hooi Pred 5 dnevi
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
Ptao Tom
Ptao Tom Pred 3 dnevi
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
bellaz bellaz
bellaz bellaz Pred 5 dnevi
Niher per nihere tekst ma te.mir per neve qe jem.ne gurbet ska Kendu hala kerkush shum e mir .😭😭😭😭😭😭😭😭
senni bgon
senni bgon Pred 5 dnevi
Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤
minij hooi
minij hooi Pred 5 dnevi
Suksese bukur shumm Motrat Mustafa
Kadrolli Elias
Kadrolli Elias Pred 5 dnevi
😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍
Mevlyde Kastrati
Mevlyde Kastrati Pred 6 dnevi
Ju lumut inshallah gjithmon knaqi me prinder se na te gyrbetit kurr su nginem familje 😥
Fatmir Tahiri
Fatmir Tahiri Pred 6 dnevi
😥😥
cqvio doli
cqvio doli Pred 6 dnevi
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
senni bgon
senni bgon Pred 5 dnevi
Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜
Mirvete Hoxha
Mirvete Hoxha Pred 6 dnevi
Ju. Knoft zemra gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️
Afrim Nuhija
Afrim Nuhija Pred 6 dnevi
😪😪😪🤤
Thee Girll
Thee Girll Pred 6 dnevi
Oh mama jem! 😣
Kamal zeno
Kamal zeno Pred 6 dnevi
🌷🌷🌷🌷
Florent Berisha
Florent Berisha Pred 6 dnevi
👌👌👌👑👑👑⚘⚘⚘🌼🌼💕💕🌟🌟💥💥🥰🥰🥰
yuitr loing
yuitr loing Pred 6 dnevi
Uh Zemra pom dhem qe prej Veres sjam kak te Nana ime Mezi spo pres me shku Veres e me.Perqafue Allahu nah rujt Prind Tan ! 🤲🤲
cqvio doli
cqvio doli Pred 6 dnevi
Ah Nan,Nan <3
Elfet Namni
Elfet Namni Pred 6 dnevi
A tka lodh pleqnia
Kaferi Kaferi
Kaferi Kaferi Pred 6 dnevi
Keni te drejt na ndau ky gurbet i mallkuar nga motrat dhe vellezerit tane😢😢😢😢😢
abc
abc Pred 6 dnevi
O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng
butti fdft
butti fdft Pred 6 dnevi
🙏😭😭O Zot kush munet me ni PA 😭O Zoti ju rujt o shpirta 🙏Bab e Nan 😭😭
yuitr loing
yuitr loing Pred 6 dnevi
Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije.
Bla Bla
Bla Bla Pred 6 dnevi
Zemra Ju kendoft gjithmone 💖🥰😍😢
Ali Gashi
Ali Gashi Pred 7 dnevi
Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤
DugiJaguarLata
DugiJaguarLata Pred 7 dnevi
Suksese bukur shumm Motrat Mustafa
Mehmet Selmanaj
Mehmet Selmanaj Pred 7 dnevi
ooòo bre po shum kang prekse pipihhhh😥😥😥😥
butti fdft
butti fdft Pred 6 dnevi
Nana zemren ta kall
Baftije Miftrari8
Baftije Miftrari8 Pred 7 dnevi
😘😇😘😘😘
Qefsere Alili
Qefsere Alili Pred 7 dnevi
Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜
Pendije Useini
Pendije Useini Pred 7 dnevi
Nënat e grata i kena mërzit në kit Gubert 😢I falt jet Allahu të dyjave dhe shendet në Famlije 🤗🤲
nijuo joing
nijuo joing Pred 7 dnevi
Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊
Nexhi Shini
Nexhi Shini Pred 7 dnevi
Jeni shum të mira me at za të amel na e kënaqni zemrenzoti ju rujt jeni si yjet lart në qell që ndriçoni
lyricsmusik
lyricsmusik Pred 7 dnevi
Ah Nan,Nan <3
Anisa Gashi
Anisa Gashi Pred 7 dnevi
😍😍
Fetije Alilaj
Fetije Alilaj Pred 7 dnevi
Jeni te mrekullueshme zoti ju bekoft🤲
nijuo joing
nijuo joing Pred 7 dnevi
Ooo bre me ka mar Malli gjdo fjal pom vret 😭😰
Alie Paci
Alie Paci Pred 7 dnevi
A
Baki Berisa
Baki Berisa Pred 7 dnevi
Barvo Kosova❤❤❤
Mentor Arifi
Mentor Arifi Pred 7 dnevi
Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije arifi.
Fiona Dinaj
Fiona Dinaj Pred 7 dnevi
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
dolimi jotoo
dolimi jotoo Pred 7 dnevi
O te pa zevenzushme jeni Motrat Mustafa⭐⭐🇦🇱
Defrim Hallaci
Defrim Hallaci Pred 7 dnevi
Ju knoft zemra
Defrim Hallaci
Defrim Hallaci Pred 7 dnevi
Nana zemren ta kall
Ela -AS
Ela -AS Pred 7 dnevi
Evladin e zemres tone gurbetit me ja fal ... Respket per gjith nènat tona Nuk ka n botè as ni dashni si Dashnija nan e bijè kong shum e bukur
شنو حالك
شنو حالك Pred 7 dnevi
مشاء الله عليكم تحياتي من الوطن العربي
dolimi jotoo
dolimi jotoo Pred 7 dnevi
Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von
Milazim Bajraj
Milazim Bajraj Pred 7 dnevi
))
Mira Qenani
Mira Qenani Pred 7 dnevi
😥😥♥️
Indrit Frroku
Indrit Frroku Pred 8 dnevi
O zot sa me mungon familja ime🇦🇱🇱🇷
toijg avnnr
toijg avnnr Pred 8 dnevi
Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊
Gona Gona
Gona Gona Pred 8 dnevi
❤❤😥
Zelfie Fetahaj
Zelfie Fetahaj Pred 8 dnevi
Ooo bre me ka mar Malli. Na myti gyrbeti 💔na la me Mall tan jeten 😢🙏🤲