Noizy - Party turn up
2:48
Pred 5 meseci
Noizy - Give me Love
3:10
Pred 9 meseci
Noizy - Best friend
3:27
Pred 9 meseci
Noizy ft. Lil Koli - Ha Haa
3:33
Noizy - Fat sikur 7
2:50
Pred 9 meseci
Noizy - Lost Angels
2:28
Pred 9 meseci
Noizy - OTR Mafia
2:58
Pred 9 meseci
Noizy - Party Turn Up
2:46
Pred 9 meseci
Noizy - Mendjen e madhe
2:06
Noizy - Mire se vini
3:12
Pred 9 meseci
Noizy - Peace & Love
3:32
Noizy live show NYC 2017
4:58
Noizy - Street Fight 3
1:14
Noizy - Street Fight 7
1:14
Noizy - Street Fight 4
1:36
Noizy - Street Fight 2
2:44
Noizy - Street Fight 5
1:36
Noizy Tirane Live
1:01
Pred 4 leti
Noizy - LIVE
2:36
Pred 5 leti
Noizy - Want It All
3:44
Nolian - Tung Tung
3:16
Pred 7 leti
Komentarjev
Aldi Mina
Aldi Mina Pred 6 urami
On top
Sandri Leskaj
Sandri Leskaj Pred 6 urami
Ja ka qi rropt e ka myt hallall ja befte zoti
Bajram Bajrami
Bajram Bajrami Pred 6 urami
Unikkatili dhe TBA jan Baba !
Sin boy
Sin boy Pred 6 urami
2021??
Andre Fio
Andre Fio Pred 7 urami
Gang
Granit Kryeziu
Granit Kryeziu Pred 7 urami
Je 2021 o varikars
Enzo Enri
Enzo Enri Pred 7 urami
Permenet Noizy Permenet piktur e madhe Permenet si shembull n’krejt trojet shqiptare Permenet n’dhimbje Permenet n’qefe dhe Halle O vec 1 emer pa Noizyn nuk ka lajme. Kta me Karin tem lyehen e me karin tem fryhen Kta me venin tem shtyhen e me emrin tem ngjyhen Ule kryet e marrsho Jom King a kupto Ju Qi ropt shpulla gojes juve rrjesht njo ka njo Kom shkatrrru shum karriera me dy tre rrjeshta o balo jam idolli per idollet e tuj o djalo Jam cikllop ne hip-hop un per ju jam Zot Mos me Shti ne gjynah me ju cu ne tjeter bot M’vjen marre me ju me u marr jeni te vegjel o budall ju hala skeni karrier sdi ca karin me ju marr jeni pik ne oqean ju nuk keni as tavan ju nuk keni as themele sdi ca karin je tu than Noizy kshu Noizy ashtu jo Po noshta Noizy ktu Vetem Noizy Noizy Noizy Noizy ondrra o per ju Nuk po Du me permen emra se nuk merrna un me plehna jeni peshq shum tvegjel mos u shtyni me balena Dhash ndihm hapa shum dera shumica mdolen fak-era ju kam shti dhe mrena n’studio nese foli me hejtera kta menojn se un sdi gjo un i marr vesh njo ka njo ti nuk je pjes e grupit nese neve nuk na do opozites i kallzo je me fat je kalamo se ca meriton ti as familja mos me t’njoh sje i pari as i funit je kanuni i majmunit U bo bytha jote llapa llapa fshije pak qumshtin Tash Po me thonn se kam beff kta klysha i kam rrit njoni 97,99,e tjetri o 2000 (hahah)jam rrit ne terr e shi jo iphon e psi kur Po dal n’origjin Po me thojn ca merresh me fmi Sjom rreper jom belagji ju ma dini historin kur jam rreh une ne rrug ju n’pampersa keni dhi Une smerrem ma me ju jeni tvegjel ju per mu Merre babin dor per dore sille me ballafaqu Sdi sa pidha kan bo disa ju kam lon se jan miza dun vemendje jan tu dek ska pare ka ra kriza un jam milioner shoki pranaj sja u kam kthy dissat dita ime kur ja nis ka shifra vetem shifra mos me folni per rekorde jena ne 2020 mos harroni 08 09 010 mos harroni pak me ndryshe kur ja nisa pak me ndryshe Noizy Teper i vecant 12 vjet hala su ndryshke Mos me folni ne klikime ne youtube allahile Kur un kam pas klikime kta ne kry skan pas as kime vec 1 gjo Po mvjen mir se hala jam ma I vshtiri i ke pa krejt kta te rit Noizy hala ma i miri do pabuksa do skilete do si topa basketbolli do pa dham e do pa byth don me bo si johhny Gotti burrat folin me qetesi si nga bjeshkat e malsis s’muj me prish un traditen me ti sha robt e shpis Mblidhi krejt rreperat bashk sboj as 1 milion euro pasha zotin ne garazhd un kom 2 milion euro nuk kam ardh per me shif bole bolet e mia jan katrore masi shum Po hani mut hajt lepini akullore Jam I etun hala,hala tu ba buj Jam I etur hala,hala tu ba buj E du suksesin me shum se frymen nen uj Kta vetem presin mo tash zini kur do gjuj Mpysin per estraden per aty un jam I huj Nese bjen najher llafi dhe permenen krejt rreperat mos m’perzini mu me to ju lutem Shum o havera un erdha n’ket loj sepse pata talent Po pasha zotin un dhe kta sen nuk kena tnjejt E kom 1 cip te instalum ne kry apostafat per rrep,si arm e ftoht rimat drejt kur i qes Tik tik tek bresheri e tek e tek boj hite cdo dit sikur du me msu rep,kta kan qef me bo dissa Paskan qef me honger dajak vec dije kur te shof lajk shpinen ta boj tbut si barku Ti gangster ti je flliqsin Babà jot erdh m’tha falma fmin jam zini me vepra zini me tvjetra i run this game dhe kjo esht e verteta (Yehhh ) ska ma vend per fjal na I dim prapaskenat kta jan legenat na jena legjendat 12 vjet maj estrades ska pidh none qe mdel para deri dje i pata fansa tash Po folin kto zagara,ndaqsh per t’rrehme e ndaqsh per kang ndaqsh per pare nuk gara u bo ky pidhuci me mtregu mu ca asht fama Fama ime esht botore ju sju njohin as ne shitore jam ma i madh se ju be qytetin tuj qe Pse shes bole kjo sesht pun i nati krejt i kam me vepra film i bazu ne histori te verteta Dhe dicka per emisione ju falenderoj ne cdo episod Noizyt tu ja marr ne goj, kjo tregon shum sene Dhe pse sdoni me pranu (qe qe) 12 vjet i pari ska pidh nane mu me m’rrzu Krejt e din realitetin dhe realiteti vret ska rendesi ca folin kta per mu folin krejt,shoki mu mnjeh krejt bota dhe krejt mjapin respekt Po mos te isha un a thu rrepi Ku kish met Krejt ata qe vin te ti ju vyn publiciteti une skom koh per ju se kom takim te Mercedezi Sa plot u mush thesi limite ska buxheti Noizy kok shteti ose ndryshe mbreti, jom specie ne zhdukje hala jasht seriie prej albumit pak me ndryshe jo kurrku nuk meta ne hije nuk ka ma Realy Zini Dog o xila kta jan cicerima e un jam rrit me tigra double g Durrsi Dibra jeten teme kam me shkrujt edhe ne libra peshore ne horoskop un jom Lida kta nuk kan forc shoki me mi prish digat t’dalin Ku t’dalin ju shqipe Nuk mun em nalni Po boll na cave trapin me llafe na rrujtet karin kjo osht epoka ime jetoni n’epoken time mos me kon une rreper ju sdo kishit mo qellime (yehhh) Kjo ishte Vaksina Une sbej me disse me ju sha Kjo ishte kong me fakte Faktet vrasin me shum se nje e shame Peace OTR LEGENDARY
Roza Qerri
Roza Qerri Pred 7 urami
disi ma karderr
kseferi95
kseferi95 Pred 7 urami
Noizy bora konga ma e bukur
S3ldi tv
S3ldi tv Pred 7 urami
SJE I PARI AS I FUNIT JE KANUNI I MAJMUNIT U BO BYTHA JOTE LLAPA LLAPA FSHIE PAK QUMSHIM😂😂😂😂😂😂😂😂 KARRIERA E BOLIT MERR FUND ZYRTARISH 😂😂🤣🤣
Adelinaaa Shala1
Adelinaaa Shala1 Pred 7 urami
Veq mos thuj jam zot ok
Best Of M7
Best Of M7 Pred 7 urami
The only belagji rapper 👑🔥
Toni azizi
Toni azizi Pred 7 urami
Mos ishe ti broo repi ne Shqipri nuk do egzistonte sepse kushe tjeter,,aii me dhembet sikure eshte lypse pa.ofendime sepse nuk duaa te ofendoj pore,,,,Albenia ka vende nji mbret King 🤴 Noizyyy
serdy ximi
serdy ximi Pred 7 urami
"u bo bytha jote llapa-llapa, fshije pak qumshin" "Big Kik has left the chat"
Gjithqka Shqip
Gjithqka Shqip Pred 7 urami
Jav ke play king
Gjithqka Shqip
Gjithqka Shqip Pred 7 urami
King jav kenplau
vllaznia shkoder
vllaznia shkoder Pred 7 urami
Taman ket here miiiiiiiiir 🤣 bravo 👏 e meritojnè
serdy ximi
serdy ximi Pred 7 urami
👑🦁🔞😈🥶💣🔥🦁🔥🦁💣👑💣🔞😈
DpG GanG
DpG GanG Pred 7 urami
Small kik left the chat
edison dushku
edison dushku Pred 7 urami
Ti po
Ardit Beu
Ardit Beu Pred 7 urami
Hallall loku
Donat Gjergji
Donat Gjergji Pred 7 urami
😊🔥🥶🔥💣🔞💣🔞🔥🔞
Donat Gjergji
Donat Gjergji Pred 7 urami
🔥💣🔥💣💣💣💣😈🥶🔞🥶🥶🔞
Donat Gjergji
Donat Gjergji Pred 7 urami
🔞🔥💣🔞🔞💣😈🔞💣🥶💣🥶
Donat Gjergji
Donat Gjergji Pred 7 urami
🦁😈🦁😈😈🦁🦁😈🦁😈🦁🥶🔞🥶
Donat Gjergji
Donat Gjergji Pred 7 urami
🥶😈🥶😈💣🔥🔥💣🔥💣😈🥶
Carlos Carlos
Carlos Carlos Pred 7 urami
Report ktij gabeli, ky paska ngel hala fmij tu ba muzik per me knaq fmijt
AV DIGITAL MUSIC
AV DIGITAL MUSIC Pred 7 urami
Hahahaha varet nga kendveshtrimi jot me pas femij fansa edhe pas 12 vitesh do te thot qe e kan idol inspirohen nga ai 😂 Pst ta dgjojn cunat e londres e italis greqise nga krejt shqiptaria dhe bota esht rreperi me i fort i ballkanit vec prit e shif vazhdimin
Donat Gjergji
Donat Gjergji Pred 7 urami
Z🦁🦁🥶💣🥶🥶
Donat Gjergji
Donat Gjergji Pred 7 urami
🔞😈😈🔞🔥😈🔥💣💣🔥🔥💣🔞🔞
Donat Gjergji
Donat Gjergji Pred 7 urami
😈💣🦁🥶🔥🦁🥶😈💣😈
Donat Gjergji
Donat Gjergji Pred 7 urami
😈🦁😈💣🥶💣🥶🔞🔥🔞🔥🔞😈😈🦁😈
Donat Gjergji
Donat Gjergji Pred 7 urami
😈🦁🔥🔞💣🥶🔞😈👑😈🔥😈🥶😈
Donat Gjergji
Donat Gjergji Pred 7 urami
👑🦁🔞😈🥶💣🔥🦁🔥🦁💣👑💣🔞😈
Donat Gjergji
Donat Gjergji Pred 7 urami
💣🥳💣🥳👑🥳👑😈👑🥳👑🥶👑👑😈🔞👑
Neset Zulbeari
Neset Zulbeari Pred 7 urami
Ppp
Mirko Qiftja
Mirko Qiftja Pred 7 urami
👑👏🏼👏🏼👏🏼
Kliti Valisi
Kliti Valisi Pred 7 urami
NOIZY👑👑👑👑👑
Rovena
Rovena Pred 7 urami
Pezzo 🔝🔝🔝🔝🔝 all infinito Grande ❤🙌
Moto Sport
Moto Sport Pred 7 urami
Skan pare ka ra kriza 🥶
areNbee
areNbee Pred 7 urami
ich verstehe zwar kein Wort, aber der Sound ist nice :D
Redock Malta
Redock Malta Pred 8 urami
Kanuni i majmunit a osht e lidhun me Katlilin? Kush e din
AV DIGITAL MUSIC
AV DIGITAL MUSIC Pred 7 urami
Nk ka prb me katilin ai perkundrazi ka rsp se esht old school
C J
C J Pred 8 urami
jo ska t boj fare lidhje me unikatilin
THE_K1NG
THE_K1NG Pred 8 urami
Noizy=legend
dark 요
dark 요 Pred 8 urami
ti je vanu mas shumti po jau ke palu mas shumti
Janet Baldwin
Janet Baldwin Pred 8 urami
Ich möchte Cyber ​​Crown Hackers für ihren zufälligen Beitrag, mir zu helfen, Zugang zum Telefon meines Partners zu erhalten, den ich aufgrund seiner Untreue mir gegenüber vermutete, und von ganzem Herzen dafür danken, dass er mich mit Beweisen betrogen hat, von ganzem Herzen danken. Ich möchte dieses Medium nutzen, um ihnen ein großes Dankeschön zu sagen. Sie bieten auch andere Dienste wie Telefonklon, WhatsApp, Facebook, Instagram, OkCupid, Zunder-Hack, Bitcoin-Investition und vieles mehr. Sie können sie unter dieser Nummer (302) 330-7341 rund um die Uhr erreichen oder ihnen eine Nachricht hinterlassen [email protected] Ihre Daten sind bei uns 100% sicher
Aleksandra Zeneli
Aleksandra Zeneli Pred 8 urami
Firee🔥🔥🔥
DEN-TIRONA FF
DEN-TIRONA FF Pred 8 urami
2021?
FABIO GJONI
FABIO GJONI Pred 8 urami
Kush e degjon akoma 2021 kte super keng 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑
eva en
eva en Pred 8 urami
I will play this song on my wedding
Kujtim Kasapi
Kujtim Kasapi Pred 8 urami
With u bad music taste u will not jave a weeding
golden boy
golden boy Pred 8 urami
This is really good
VINZ
VINZ Pred 8 urami
Durrsi❤dibra
Gerald Zaka
Gerald Zaka Pred 8 urami
Buzhu madam buz pidh....
OneR k
OneR k Pred 8 urami
Per Nanon pse sflet?
Valon Bajqinovci
Valon Bajqinovci Pred 8 urami
Nuk je ne 2020 jo amo je ne 2021 hahaha
mikel mera
mikel mera Pred 8 urami
ON FIRE
mikel mera
mikel mera Pred 8 urami
Wow. Ky quhet rrep dhe rreper. Super diss.
Labinot Bekteshi
Labinot Bekteshi Pred 8 urami
Next Level 💪🔥🔥
e liza
e liza Pred 8 urami
Te pakten Nojzi kur kendon ja kuptojme fjalet 🔥🔥🔥
Gentian
Gentian Pred 8 urami
KING OF ALBANIA👑
Nela Xhafa
Nela Xhafa Pred 8 urami
Kiled Zin zin you ar the king of this game😍
hipp Hyseni
hipp Hyseni Pred 8 urami
Oo noizy koke mesu me shkru raptur pa bertit si piqk
Albin Maliqi
Albin Maliqi Pred 8 urami
Qr sa kujtimi
Ema Hamollari
Ema Hamollari Pred 8 urami
My fav song
MANDI FISHERMAN
MANDI FISHERMAN Pred 8 urami
Kjo është Vaksina e AntiVirusit do lajmëruar Edi Rama për ta mar për tna shëruar 🔥 💉
Hygerta Zhuleku
Hygerta Zhuleku Pred 9 urami
the king noizy never guve up
Tatiana Mishchenko
Tatiana Mishchenko Pred 9 urami
Òooo88
no name
no name Pred 9 urami
💥💥💣💣💣
no name
no name Pred 9 urami
💥💥💣💣
Denis Guri
Denis Guri Pred 9 urami
Sono 3 giorni che è primo in tendenza, what the fuck up bro.
Addison Raee
Addison Raee Pred 9 urami
King
Addison Raee
Addison Raee Pred 9 urami
King
Addison Raee
Addison Raee Pred 9 urami
King
Addison Raee
Addison Raee Pred 9 urami
King
Addison Raee
Addison Raee Pred 9 urami
King
Addison Raee
Addison Raee Pred 9 urami
King
Addison Raee
Addison Raee Pred 9 urami
King
Addison Raee
Addison Raee Pred 9 urami
King
Addison Raee
Addison Raee Pred 9 urami
King
Addison Raee
Addison Raee Pred 9 urami
King
Addison Raee
Addison Raee Pred 9 urami
King
Addison Raee
Addison Raee Pred 9 urami
King
Addison Raee
Addison Raee Pred 9 urami
King