Gold AG - Liri a Vdekje
3:28
Gold AG - Tornado
3:22
Pred 5 meseci
GOLD AG - LOKAJ PLAST
0:39
Pred 7 meseci
Gold AG - Sofra e nanës
4:06
Gold AG - Sokoli
3:39
Pred letom
Gold AG - Heroinat
4:46
Komentarjev
Swiss Swiss
Swiss Swiss Pred 2 urami
Sun e besojn se cili person mundet me ba dislike ketë Ilahi!
Monke
Monke Pred 3 urami
Zoti ja lehtesofte vujtjet Shqiptarve te Shkupit
Ardi Kasami
Ardi Kasami Pred 3 urami
😇😇😇😇😇ahlla
vera palloshi
vera palloshi Pred 4 urami
wiah🤲
King Kingu
King Kingu Pred 5 urami
Kush e kqyr 2021 like
Celular Line
Celular Line Pred 6 urami
Gold Ag ska fjal per ty je i pa pershkushem respekte zoti te rujt e mos pafsh keq me si bravo per kengen
Oligers Xhafa
Oligers Xhafa Pred 7 urami
Rrenqethje mishi 🤲🏻
Oltion Kelmendi
Oltion Kelmendi Pred 7 urami
2021
IG l SHఌIఌQఌ A
IG l SHఌIఌQఌ A Pred 8 urami
2021 tu e degju
Ushti Ushti
Ushti Ushti Pred 8 urami
Hallall e pac vella 🕋☪️
Durim Titini
Durim Titini Pred 8 urami
2021 like
Aziz Buzolli
Aziz Buzolli Pred 8 urami
Amin
lejla morina
lejla morina Pred 9 urami
Bosi
Suela Hoxha
Suela Hoxha Pred 19 urami
🙏🙏🙏😇
Lammi
Lammi Pred 20 urami
2021 hala vlen kjo kang🔥🔥
Ja shqip
Ja shqip Pred 21 uro
thjesht legjend
lindita Havolli
lindita Havolli Pred 21 uro
Zoti ju bekoft me ke ni ba me zemer me kajt se jam rrit pa nan me gjyshin I cilli u kan nje engjull njeri I knushem mka rrit me gjitha te mirat ishalla zoti me gjent e ka shperblu
Qamil Banushi
Qamil Banushi Pred 22 urami
100% KENGETAR I MIR DHE REPER BRAVO GOLD AG JE MA I MIRI
Dekretuesi Dekret
Dekretuesi Dekret Pred 22 urami
Nana Adem Ramadan nuk bon ma, per qita jam i sigurt. ❤️👏🏾❤️❤️❤️🐐
Rafman Balja
Rafman Balja Pred 23 urami
Super kenge bravo Gold Aga dhe Albina Kelmendi jeni shum te degjuar ne gjithe Shqiperin
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi Pred 23 urami
aga duds
Giovanni Prvulovic
Giovanni Prvulovic Pred 23 urami
2021 këngën
alien baby61
alien baby61 Pred 23 urami
I love this song and memu from day 1 greetings from germany ✌ eventhough I dont understand anything :))
Miri Nikolli
Miri Nikolli Pred dnevom
Bravo rrespekt BIG MEN
ADNIT
ADNIT Pred dnevom
Super
eri ervin
eri ervin Pred dnevom
ktij kengetari asht gjinof me i than shqiptar veq Turk i gjall kok e kam
Kleo isufi
Kleo isufi Pred dnevom
🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Argjend Miftari
Argjend Miftari Pred dnevom
Pershendetje nga Britania unë e dua kombin shqiptarë dhe e dua Hamëz e AdemJasharin
Brendon Bytyci
Brendon Bytyci Pred dnevom
😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤
Brendon Bytyci
Brendon Bytyci Pred dnevom
Urime ramazani
daim Hmza
daim Hmza Pred dnevom
😭😭🤝🤝🤲🤲😞😞😞🕌🕌👍👍👍👍🎆🎆🧒🧒🧒🧒😘🥰😘😘😊😘😘😘😘
ueeuu Shabani
ueeuu Shabani Pred dnevom
Y sezwwys wh
Erdi Hajredini
Erdi Hajredini Pred dnevom
O zoti ju bekoft shum keng e qellume
ilir e
ilir e Pred dnevom
Bashkimi Kombtar asht detyr per ne🇦🇱🇦🇱🇦🇱
London city Channel
London city Channel Pred dnevom
Py
hen ko
hen ko Pred dnevom
Urime gjith muslimanve muaji i shejt i Ramazanit 🤲🏻❤️
Vlora Zeqiri
Vlora Zeqiri Pred dnevom
Respekt per Adem Ramadanin ju lumt se naknaqet zemerat 🙏🙏
Nazmi Odai
Nazmi Odai Pred dnevom
Shum qef e kam ket Muzak me ben me lot
Agnesa Tigani
Agnesa Tigani Pred dnevom
2.7K
Lona L
Lona L Pred dnevom
❤❤❤❤❤❤
Besarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfe
Besarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfe Pred dnevom
Egeujjwhwyhee 2yhgeywy2yuyy2y2hywywwy,,,wv2whwywwhhwwggwy