Gold AG - Tornado
3:22
Pred 5 dnevi
GOLD AG - LOKAJ PLAST
0:39
Gold AG - Sofra e nanës
4:06
Gold AG - Shkronjat e arta
4:28
Gold AG - Sokoli
3:39
Pred 9 meseci
Gold AG - Heroinat
4:46
Pred 10 meseci
Gold AG - Suhareka
3:28
Gold AG - History
3:26
Pred 2 leti
Gold AG - Une
3:22
Pred 5 leti
Gold AG -  Luani Luginës
3:23
Gold AG - Aga i Lugines
3:21
Gold AG - Nguce Ananin
3:52
Gold Ag - Kosova
4:18
Pred 6 leti
Gold AG - Ma i Qarti
3:40
Gold Ag - Shkupi
3:15
Pred 6 leti
Komentarjev
Endrit Shala
Endrit Shala Pred 7 sekundami
Kur vjen bashkpunimi me Shalianin
INVIEW ΛLBΛNIΛ
INVIEW ΛLBΛNIΛ Pred 16 minutami
Adem Jashari 👉🏻 slpost.info/dev/pYq4gaCMdoHPrGI/video.html
Kim Rama
Kim Rama Pred 42 minutami
Ultara Nacionalistat Shqiptar. 👇
Burim Kadriu
Burim Kadriu Pred uro
Ti9izb kp aoh sopqcr b0qovjop0hijha
beedsj roiue
beedsj roiue Pred uro
I vetmi djal qe u kendon trimave! Respekt per ty Arian!
Albanian Ger
Albanian Ger Pred 2 urami
Respekt per Gjithë Deshmoret e Shqiprisë te Rën Heroikisht per Lirinë e Kosoves. POR nga 3 Milion Shqiptar 200 Patriot Si Tahir Sinani, Bylbyl Breçani e Astrit Suli e kan Rrok Pushken dhe Jan Perjetesuar per Shqiptarine qe i Bie Nr. Shume i Vogel i Patrioteve. Serbia ka pas ma shumë Vullnetar Rus ne Njesit Terroriste te Milosheviçit sesa Shqiptar per Shqiptaret. Nje Gjë duhet ta kete parasysh se Rënia e Kosoves Nenkupton Rënije te Mbar shqiptarevë dhe Njekohesisht Dhe te Vet Shtetit Shqiptar!
Eli Rama
Eli Rama Pred 2 urami
Nje kryeveper.nuk ka fjal me e komentu. Te rujt allahu.🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Ismail Velija
Ismail Velija Pred 2 urami
👍👍👍
Neso Sokolovski
Neso Sokolovski Pred 2 urami
Ma majr vone se kurr.
Halil Celaj
Halil Celaj Pred 3 urami
Ti je ipa moral ,sepotekeshe moral ate dit qe ke mohuar sgqiptarizmin per fen .Ti nuk duhet te per mendesh heroit e kombit .je nji Islamik i pa identutet kombetar ashtu dic e ka dhe Kurani.
Ajet Allidri
Ajet Allidri Pred 3 urami
nese ju qe jepni dislike per Gold Ag " jeni shqipatre harram u qoafte gjuha shqiper qe keni mesuar" love Gold Ag love Shqiperi love kosove...!
Alisha Sophia
Alisha Sophia Pred 3 urami
Best song from two best singer ..
Bleard Gashi
Bleard Gashi Pred 3 urami
2021 😂
Kujtim Lleshaj
Kujtim Lleshaj Pred 4 urami
LAVDI HERONJVE QE DHANE JETEN PER KOMB 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 VDEKJE TRADHTARËVE
Mobil Samiri
Mobil Samiri Pred 4 urami
24 11 2020
leon mone
leon mone Pred 4 urami
RESPEKT PA FUND NGA FIERI JEMI ME JU NE CDO HAP TE UCK
Blerim Stafa
Blerim Stafa Pred 4 urami
Hallall per te gjith shqiptaret per ket 🇦🇱🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱me i bukur ne bote gjith Gezime pafshin shqiptaret
Klodiana Gega
Klodiana Gega Pred 4 urami
0
Albulena Ceku
Albulena Ceku Pred 4 urami
Lumja Nana qfar djali ta rrit shum respekt per Gold Ag
siarta Djaferi
siarta Djaferi Pred 5 urami
Qfar emocioni 😢🇦🇱
ItsAlbo
ItsAlbo Pred 6 urami
Gold ag bone be tlutem nje kenge per albin kurtin
Baby Girl
Baby Girl Pred 7 urami
Love love love Tamam djale Shqiptar Gold Ag
Lorent Islami
Lorent Islami Pred 7 urami
Rrespekt
beedsj roiue
beedsj roiue Pred uro
kjo po qe ja vlen te shikohet: slpost.info/dev/cmislIOqd4ul2Z0/video.html
N K
N K Pred 8 urami
Edhe 3000 ngohen kangt e goldit
Djali Shkoder
Djali Shkoder Pred 8 urami
Te kendoft zemra se na ke prek me ket keng
Gentian Hysa
Gentian Hysa Pred 9 urami
"O pasha zotin per kete dite djalin e kam rrit" Komandat i pa harruar Qoft kujtimi jot ibrahim mazreku Sot fal ktyre trimave jemi te lire ❤❤❤❤❤❤ I love Albania I love Kosovo baby
chding zuure
chding zuure Pred 10 urami
Te knoft zemra gjithmone Gold G 🇦🇱👏👍
Kameraj Gani
Kameraj Gani Pred 11 urami
Babi te dua shum nka Zemra Jeme ♥️♥️♥️♥️
Lorent adria
Lorent adria Pred 12 urami
Wetqwrww3
NgaGjithqkafi
NgaGjithqkafi Pred 12 urami
24.11.2020 RESPEKTE KUSH E NGON (LIKE)
Mevlan Kamberi
Mevlan Kamberi Pred 12 urami
gold ag respekt per ty
Pajazit Gjinovci
Pajazit Gjinovci Pred 12 urami
Shum i fort je do met taku veq ni her se i di kangt e tua
Alisa Xhixha
Alisa Xhixha Pred 13 urami
Ende e degjoj 😛❤️
Kimete Berisha
Kimete Berisha Pred 14 urami
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Kimete Berisha
Kimete Berisha Pred 14 urami
Ti je ushtar
Rigers Xhanaj
Rigers Xhanaj Pred 15 urami
Legjendat nuk vdesin kurr
Shqipron
Shqipron Pred 18 urami
❤️❤️❤️
huttio srreu
huttio srreu Pred 19 urami
Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin🤲🤲🤲Lum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi🤲🤲🤲
chding zuure
chding zuure Pred 10 urami
Bravo dhe te kendoft ❤ keto keng do zene vend ne historine🇦🇱
Team Hrrr
Team Hrrr Pred 21 uro
2020🔥
Kleida Marku
Kleida Marku Pred 23 urami
Lum Shqiperia qe te ka o trim ❤🙏
King Löwe
King Löwe Pred dnevom
Hahh kur kane luftu Jasharajt as kushe nuke ju ka dale ne ndihme,kurse tash plot shkoni aty kendoni festoni,beheni trima,qitni gjyks.Karkaleca jemi ne Kosovaret.
Erlin Zinxhiria
Erlin Zinxhiria Pred dnevom
ALLAHU EKBER Elhamdulilah InshAllah Amin ☝️👐🕌🕋
Ibadete Cakolli
Ibadete Cakolli Pred dnevom
Zototi te rujit kur ta ta degjoji zanin ma qecon koken god
Bertan Baftijari
Bertan Baftijari Pred dnevom
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Ajslin jani
Ajslin jani Pred dnevom
Ku ka shqiptar qe sta don zanin ty 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👏👏👏
Ibadete Cakolli
Ibadete Cakolli Pred dnevom
Te lumt
Altin Hasko
Altin Hasko Pred dnevom
Vella im je MADHESHTOR. KOSOVA ESHTE ZEMRA E SHQIPERIS. RROFTE KOSOVA LAVDI DESHMORVE QE DHANE JETEN PER LIRI. VDEKJA E serbit.
Fieri Fieri
Fieri Fieri Pred dnevom
Un nuk degjoj fare rrep qe nga adoleshenca qe i bie nga paff dady, tu paku. Po ky djali kendoka shkelqyer. Zoti te ruajt boss, vazhdo se qenke fort i zoti .
Lorent adria
Lorent adria Pred dnevom
Tfly
Krasniqi Garip
Krasniqi Garip Pred dnevom
🤩😍🇦🇱🇦🇱 shum familiminderit shume për sokol nanën të dua shumë sokol nana
Alton G
Alton G Pred dnevom
only 16k likes man wtf this vid is legend
albania king
albania king Pred dnevom
23.11.2020
Arsim Drmaku
Arsim Drmaku Pred dnevom
🤙🤘👍👌
Frenk Spaho
Frenk Spaho Pred dnevom
Shqiptar i jashtezakonshem🇦🇱👑🇽🇰
Elife Avdyli
Elife Avdyli Pred dnevom
shum mir qe ke kenduar per Vitin per qytetin tim
dueeh nyyu
dueeh nyyu Pred dnevom
Like 5 ore para se me dal kanga Ma i miri n'Shqiptari qai Arian Aga ❤️
Kim Rama
Kim Rama Pred 15 urami
Mshefi cicat se marre 🤣🤣🤣
Hajzer Thaqi
Hajzer Thaqi Pred dnevom
Na rrofsh bethen gold kakaa
huttio srreu
huttio srreu Pred 19 urami
Kurgjo e re , krejt njejt kang te vitit 1999
Misin Zenunaj
Misin Zenunaj Pred dnevom
Respekt ete kendoft zemra ghithmon Po ashtu respekt per Zotriun Alban Kastratin Qe kntriboj per heroin Lavdi Per jet
Musliman Tv
Musliman Tv Pred dnevom
Me ba kush me nguc Kosoven shkoj aty me krejt Tropojen dej te molla kuqe kem me ju ndjek.
Marigona Ylli
Marigona Ylli Pred dnevom
kush esht per Goldin 👐🇦🇱🇩🇪🇬🇧🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇺🇸🇬🇧🇩🇪🇦🇱Goldi🤴👐🇽🇰🙋‍♀️🙋‍♂️⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Goldi 🤴👐🇦🇱🇽🇰👐
dueeh nyyu
dueeh nyyu Pred dnevom
Bosi
Hoti Bujar
Hoti Bujar Pred dnevom
Respekt I nderuari I madhi I trojev. Shqiptare Arian agushi. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Ditrin Muçaj
Ditrin Muçaj Pred dnevom
Shkijet po vijnë prej 4 anëve, nje siti ARBRI është komand tane...❤️
xeuro_ _
xeuro_ _ Pred dnevom
bani like fancat e gold ag
Korab Berdyna Kosovo
Korab Berdyna Kosovo Pred dnevom
Ushet pac se pubg 😂😂😂
Samed Shala
Samed Shala Pred dnevom
SHQIPËRI ETNIKE 🇽🇰🇦🇱
Ramiz Aliu
Ramiz Aliu Pred dnevom
Rropt jav farosha korrupto oj Kosovo e dini se koqet ka nje ka mejuv menguhar e dini se kush jeni
Sonia Casagrande
Sonia Casagrande Pred 2 dnevi
Pse ka kaq shum dislike kjo kenga ka nji mesazhe shum te mire
Mario Gigi
Mario Gigi Pred 2 dnevi
Je kengetar me shum vlera 🇦🇱🇦🇱👋
Funny Bee
Funny Bee Pred 2 dnevi
Per gjithe shqiptaret, kjo po qe ja vlen: slpost.info/dev/cmislIOqd4ul2Z0/video.html
Sokol Shala
Sokol Shala Pred 2 dnevi
Ljumt goja Rrnofshi sa Malet
FUCK SERBIA
FUCK SERBIA Pred 2 dnevi
FUCK MACEDONIA 🏳️‍🌈🇲🇰💩
Ibadete Cakolli
Ibadete Cakolli Pred 2 dnevi
Shum je i pa par lum kosova qe ta ka 🙏🙏
Suad Iseni
Suad Iseni Pred 2 dnevi
Bravo Gold Pse nuk qet Një Këngë per Strategun E luftes Bekim Berishes ABEJA
J Frenki
J Frenki Pred 2 dnevi
Përshëndetje nga Zara 🇭🇷 Kenga asht 🤩 🇭🇷✌️🇦🇱
wolfalb
wolfalb Pred 2 dnevi
Fake
Funny Bee
Funny Bee Pred 2 dnevi
kjo po qe ja vlen te shikohet: slpost.info/dev/cmislIOqd4ul2Z0/video.html
Zef Markaj
Zef Markaj Pred 2 dnevi
Komandant ❤️🇽🇰
Lorent adria
Lorent adria Pred 2 dnevi
ScfCz
Miri Jetmir
Miri Jetmir Pred 2 dnevi
Dislike i kan bo veq ato qe jan serb... Gold 🥇💪💪
arif aliu
arif aliu Pred 2 dnevi
Tetova Kumanova Shkupi Kerçova Gostivari Jan Te Kosoves Perjet ) 💚💚💚💚💚