Pro Band - A e Ke Dite
3:25
Azra Bunjaku - Pa ty
3:06
Xheta - Ska me Dashni
3:54
Daim Lala  - Dashni
4:11
Pred mesecem
Isa Xhaferi - Filloj Dasma
3:16
Lindita Purelku - Nje leter
4:14
Komentarjev
Fazile Ibraimi
Fazile Ibraimi Pred uro
🤴👍👍👍👏👏👏
Denisa Aga
Denisa Aga Pred uro
❤️❤️
Perihan Muharemi
Perihan Muharemi Pred uro
Daim lala Perihan 🎤🎤❤️💋💋💋
Ardita Sulimani
Ardita Sulimani Pred uro
Jeni mat mirt
Orgito Meco
Orgito Meco Pred 2 urami
👏👏
Roland Prini
Roland Prini Pred 2 urami
BRAVO JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
Ema Ema
Ema Ema Pred 2 urami
Bravoooo
Mazis Rustem
Mazis Rustem Pred 2 urami
👍💝💝💝SCHUM bukur Zemer ✌️👌👌👌 de Dua Bravo 👏🏼 💃💃💃💃💃🌷
H. SH.
H. SH. Pred 2 urami
O te lumte goja shyhrete bashke me engjin jam njera fansja nga kuksi edhe kengen me aftimin shume e mire 💛💫❤💓👑💕😘😘😘😘😘😘💫💫💫💫💫👑👑👑🌷⚘🏵💮⚘⚘🌷🌷🌷⚘🌷🌹🌹🌹🌹🌸🌸🌸🌻🌻🌻🌻👑👑👑👑👑
Momo Kaya
Momo Kaya Pred 2 urami
Vw pa TÜV
Zyrafete Kadrijaj
Zyrafete Kadrijaj Pred 2 urami
Edhe zeri yt i mir i but po don veshiin me knaq suksese
Serafedin Usein
Serafedin Usein Pred 2 urami
Je plak shum Aida si ih nrece dhomt je ba si skelet shum ma eh bukur je kan hapak Ma shum buk 🤣🤣🤣
Dv Shpresa
Dv Shpresa Pred 3 urami
ooojjjjjjj shyhrete ooo shyhretshme je na knaq zemren me keng e me pamje t ka fal zoti Bukuri
Bukurije Kadriaj
Bukurije Kadriaj Pred 3 urami
Nèn e bi si bakllava ne tepsi 👏👏👌👌❤🧡
Zyrafete Kadrijaj
Zyrafete Kadrijaj Pred 3 urami
Perla e muzikes shqipe te lumt goja 👌👍
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane Pred 3 urami
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Besnik Topi
Besnik Topi Pred 3 urami
Complimenti per kengen dhe zerin e mrekullushem qe ke bravo suksese 👍👏👏👏
Musli Morina
Musli Morina Pred 4 urami
Ja lumt goja juve
cambelsoop
cambelsoop Pred 4 urami
My mom is Albanian
cambelsoop
cambelsoop Pred 4 urami
This is my second favorite song ever
Tallava Records by Abedin
Tallava Records by Abedin Pred 4 urami
Kalle ihr beide urimi und orhan
nazife Ademi
nazife Ademi Pred 4 urami
👏👏👏👍 shum mir
Djeron Berisha
Djeron Berisha Pred 4 urami
Ser schön freundl 💋💋
Pajtesa Krasniqi
Pajtesa Krasniqi Pred 4 urami
te dua shummmmmmm
shklzen murselaj
shklzen murselaj Pred 4 urami
Bravo numer. 1 jeni👌🏻👍🏻👍🏻👍🏻. Mat mirt. Ju lumt
Admir Berisha
Admir Berisha Pred 4 urami
Suksese Te Lart 🍀🔥🔥🍀🔥🍀🔥🔥🍀
Roland Prini
Roland Prini Pred 4 urami
BRAVO JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
Bedrie Tabaku
Bedrie Tabaku Pred 4 urami
Bravo shum bukur vit i mbar koft pre shqiptaret
Hamide Govori
Hamide Govori Pred 4 urami
Shumë bukur respekt për ju të dy 🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐🌻⭐ Berovo sukses
Syna Kelemendi
Syna Kelemendi Pred 4 urami
Shum mir goja te Lumt
Lugano Ticino
Lugano Ticino Pred 5 urami
Sbum bukurbpo'kendoni💯💯💯💥💥💥💥💥
Florent Berisha
Florent Berisha Pred 5 urami
🙇🙇🙇😢😢😢😢❤❤❤❤❤🌷🌷
Myrvete Bujaku
Myrvete Bujaku Pred 5 urami
Mbaje qendrimi e rri stabil se shum ka dhez sivjet Babo Sukse Bruder💃💃💃
Aneta Kryezi
Aneta Kryezi Pred 5 urami
Shum. Te mir jeni juv dua. Ka gen te mir keni ba
Fadil Gashi
Fadil Gashi Pred 5 urami
Hallall ju kofshin min. qe ju ndegjova, ju ngat Zoti Zanin🤝🤝🇽🇰🇦🇱
Ernimi Ero show
Ernimi Ero show Pred 5 urami
Suksese nga ernimi ero show Dryshe ernim bazaj
Ramadan Hodici
Ramadan Hodici Pred 5 urami
Shum mir
Albisan Belaj
Albisan Belaj Pred 5 urami
Ju lt goja LOQKA ❤️💋💋
jeton bangolli
jeton bangolli Pred 5 urami
kalneeee dy bylbylat e malittttt
Naimi Naimi
Naimi Naimi Pred 5 urami
Hoo gjo nuk duhe vee me pa nanen teme ne ander nuk ka dit as net si se per mendi hofa nan jeme ti te allahu une jom rite me babin se ase ftyren sja njo 😭😭😭
Syna Kelemendi
Syna Kelemendi Pred 5 urami
Shum mir goja ju Lumt kombinim fenomenal 👍👍👍
Kamer Osmanaj
Kamer Osmanaj Pred 5 urami
🤩🤗🤗👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇹🇷🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🤩🇹🇷🇦🇱
Tea Trifoni
Tea Trifoni Pred 5 urami
Ju kisha lutur te gjithve per nje perkrahje me nje SUBSCRIBE (abonohu )qe me beni kanalin tim zoti ju bekoft .. nuk ju kushton asgje .....
Luljita Miftari
Luljita Miftari Pred 5 urami
Shum mir orhan ademi bravooo🤩
Hida Azedin
Hida Azedin Pred 5 urami
Daim lala bosi😎😎🇽🇰🇽🇰
kemal selma ju dua
kemal selma ju dua Pred 6 urami
U kall 2021 bravo shum bukur veq kush ta ka inatin urim bravo shum bukur
Beba Jote
Beba Jote Pred 6 urami
Ooo urim.kalleee sherbetttt
Zivo Jovic
Zivo Jovic Pred 6 urami
Volim te Mein Sogu ♥️ irgendwann Schafen wir das hab niemals Angst unser Ziel ist näher als du glaubst dein Sogu ❤️🐥
Hamide Ademi
Hamide Ademi Pred 6 urami
👑❤
Hanumsha Ademi
Hanumsha Ademi Pred 6 urami
🥳❤️
Albanskii, oo7 Albanskii, oo7
Albanskii, oo7 Albanskii, oo7 Pred 6 urami
Aty ku mer pjes mahmuti ka shyhret gjithmon
caga caga
caga caga Pred 6 urami
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Alji Ademi
Alji Ademi Pred 6 urami
Zjarrrreee
Kemal Gulsen
Kemal Gulsen Pred 6 urami
Arnavutlar 1+
Albania AL
Albania AL Pred 6 urami
Bravo,🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Click SamsungA1
Click SamsungA1 Pred 6 urami
Suksese merki shoku jem
Jehona Mustafa
Jehona Mustafa Pred 6 urami
🔥🔥🔥🔥🔥
Lavdim Kasumaj
Lavdim Kasumaj Pred 6 urami
Faleminderit per te gjith komentet positiv
Albrim Cakaj
Albrim Cakaj Pred 6 urami
💘💘
Fadil Hyseni
Fadil Hyseni Pred 6 urami
Ska ku shkon ze me i bukur dhe interpretim perfekt👏👏👏
Mateo Gici
Mateo Gici Pred 7 urami
Here no. Robin. ye. hey oh. ate.qe.do
fex u
fex u Pred 7 urami
Aferdita ka zë t bukur vajza jo aq e kjart
Wild Animals Styles
Wild Animals Styles Pred 7 urami
Nice video 👍 hello all my friends please stay connected together 💯👌☺️
Pranvera Spahija
Pranvera Spahija Pred 7 urami
Keng me e mira per 2021 ju lumt Respekt per ju ne zemer me prekin fjalt e juaja deshira me e madhe eshte qe te shoh te bashkuar te gjitha trojet Shqiptare edhe pse jetoj ne Gurbet me dridhet zemra per trojet Shqiptare qe te jemi te bashkuar 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🔥🔥🔥👌👌👌🌟🌟🌟🌟🌟
Astrit Ferataj
Astrit Ferataj Pred 8 urami
Qy qy mir suksese
Vetem Filma aksion
Vetem Filma aksion Pred 8 urami
Pershkruajeni dhe vitin e kenges, o beginera.
Young King
Young King Pred 8 urami
o ku shkon daimi atmosfer ka! 🇽🇰❤️
Kadire Ymeri
Kadire Ymeri Pred 8 urami
Kur ikom kendu kto kenge moti 👌👌👌
Haxhi Berisha
Haxhi Berisha Pred 8 urami
💟💝💞
enkelejda vathi
enkelejda vathi Pred 8 urami
Qofsh i xhenetit 🙏❣i paharuar d ngelesh
Altone Spasolli
Altone Spasolli Pred 8 urami
BRAVO KENGAR E SCHOM MIER
Bashkim Tasholli
Bashkim Tasholli Pred 8 urami
Javlen per nji pelqim keni zbukurue edhe studion gjithqka e kompletume kompliment.
Selime Bylyku
Selime Bylyku Pred 9 urami
SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME FANTASTIKE E PAPARE PERSHENDES TE GJITHE SHQIPETARET KUDO NEPER BOTE JU LUMTE GOJA ME KENAQET PA MASE
Albin Useini
Albin Useini Pred 9 urami
Komplimente Per ket super ze bilbili dhe vazhdo kendte solo 👍⭐️🇦🇱🇦🇱🇩🇰🇩🇰
champ 1
champ 1 Pred 9 urami
Cg
champ 1
champ 1 Pred 9 urami
Ry
Ali Galaj
Ali Galaj Pred 9 urami
Blerona ⭐🇦🇱
Alban Strakosha
Alban Strakosha Pred 9 urami
Më kujton veten time kur fitova "Vokali më i mirë" në gjithë Tiranën. Më ka marr malli shumë 😭💖