Anton Kadishani - Mashup
2:25
EZO - Tkom Dasht
2:23
Pred 4 meseci
ILIRIANA - Mashup n'DIEZ
3:05
Ard Gashi ( Mashup n'Diez )
2:22
Komentarjev
ff mikel ff mikel
ff mikel ff mikel Pred 19 urami
Pidhi me gjak😂😂😂 kur e qiva un
ridjan alia
ridjan alia Pred 19 urami
Shoqja ime n mes t shkolles kerce ket kongen dmth skrizofrene hahah
SEVAK PAPOYAN
SEVAK PAPOYAN Pred 21 uro
MELISA👈👉😘💕😘💕😘💕😘💕😘💕🇦🇲👈☺👍
Mreti King
Mreti King Pred 22 urami
Te qifsha ropt melisa Respekte suksese Kenga superrrr Nga fansi jot I zjarrt Karmadh Bolerandi
Mreti King
Mreti King Pred 22 urami
Nga elbasani se harrova
Xhefri Abc
Xhefri Abc Pred dnevom
Pjesa ne 2.39 eshte kryeveper 👏👏👏👏
gig star
gig star Pred dnevom
Mc kresha ft Lyrical -28 augusto minuta 1:43
alma malluta
alma malluta Pred dnevom
kkoioio k k po
Shqipet Uk
Shqipet Uk Pred dnevom
o melisa a bon me tqi dhe un,si gjysma shqipris?
Richard Lu
Richard Lu Pred dnevom
Nga ana profesionale nuk e keni organizuar klipin me KUJDES ⚠️ në klip të projektit jan kapur disa çuna që lëvizin objektet në sfond ⚠️ NGA ANA PROFESIONALE KJO GJË NUK FALET. ⚠️ NUK KAM CA TE THEM ME SHUMË PUNA JUAJ E TREGON ME SE MIRI SE SA JENI TË PËRKUSHTUAR!! ⚠️
MYSTERIOUS NOOB
MYSTERIOUS NOOB Pred dnevom
Melisa
Ezana Jakupi
Ezana Jakupi Pred dnevom
Shum bukur ke knu
Hurcan official
Hurcan official Pred dnevom
Po kta ne mes te videklipet heqin karrgiet e tavalinat hajde kenge hajde
Paola Mi
Paola Mi Pred dnevom
Qyqja,kjo me verte qenka pa brek ne b*th 👎
Lea Lea
Lea Lea Pred dnevom
Kjo eshte vari karin femer pfff shum kategori e ulet 🤮
Monda Stojku
Monda Stojku Pred dnevom
♥️♥️♥️
King Cobra
King Cobra Pred dnevom
Vlla ski talent shko bon twerk per qata je e mir ti sen tjt
Aida Sharka
Aida Sharka Pred dnevom
You lov💜💜💜💜💜💜💜💜💜👒
artan doda
artan doda Pred dnevom
Doda
artan doda
artan doda Pred dnevom
O melis je yll te dua shum jam Gjesika
Its_esa
Its_esa Pred dnevom
Ju lutem kush me tregon daten dhe muajin e ditelindjes se Melises 🙏🙏🙏
Sofia Dm
Sofia Dm Pred dnevom
rrobat i ka marr nj numer me te madh qe ti kete dhe vitin tjeter😂
A L B E N J A G R U P
A L B E N J A G R U P Pred dnevom
Melis eshte e vjegjer
Lino Bami
Lino Bami Pred dnevom
E ke lli fare
Syl Qorri
Syl Qorri Pred dnevom
Sukses shum emir
Turkijan Rama
Turkijan Rama Pred dnevom
As 0000wda isi ie we je of beje eid jekkdkdkkdkdaysyaudisiskslzmskmsmzmzmzmxmmzmJxjxjzjza suejdjdj kandi
alnora visoka
alnora visoka Pred dnevom
shumë mirë
angel albania
angel albania Pred dnevom
L
Fire The fire
Fire The fire Pred dnevom
Melisa u kry. Te tjerit : sa m behet qejfi u kry biseda jote me fatjonin..
Sinanoski Ejlemgjulsen
Sinanoski Ejlemgjulsen Pred dnevom
Hw0xh💅✍❤
xRounaEu
xRounaEu Pred dnevom
Ishallla sna del ne andra ganga jote se qojemi fill amin sna del😂😂
Blerim Ajeti
Blerim Ajeti Pred dnevom
Melisa ndreqe gojen se te shtremt e ke cscs
Mikel Salla
Mikel Salla Pred dnevom
Melisa
E
E Pred dnevom
hollonkat e qkyme trijat hahahahaha kush e ka vrejt like 👍
Kujdesi Koldashi
Kujdesi Koldashi Pred dnevom
💘🦋
Marsel Cela
Marsel Cela Pred dnevom
Sdu me ta ndroj emrin vec ne tik tok e kam ndru 🤣🤣🤣
Ayoo Techh
Ayoo Techh Pred dnevom
Melisa-torsat duhet te jene cmendur fare pas kesaj kenge
Fatjona Fatjona
Fatjona Fatjona Pred dnevom
Super këngë, i love you ❤️❤️❤️🥰🤩
Risi Selimi
Risi Selimi Pred dnevom
😱😱😱❣️❣️❣️❣️❣️❣️🇦🇱🦋🦋🇦🇱
Kimete Kimete
Kimete Kimete Pred dnevom
Kutve
Lona L
Lona L Pred dnevom
Te lumt melisa
Armando Xhulaj
Armando Xhulaj Pred dnevom
🤑🤑🤑🤑🤑💋
Emri Mbiemri
Emri Mbiemri Pred dnevom
💋💋💋💋💋👍👍👍😍😍🍇🍓😘😘😘
gezim hyseni
gezim hyseni Pred dnevom
Doli kjo p......a
Zarife Zika
Zarife Zika Pred dnevom
Di te kendosh nje kenge te bukur qe e kam vene ne alarm prandaj zgjohem ne oren 5 fiks prej teje qe ke kenge te bukur
OHANA
OHANA Pred dnevom
Nje nga arsyet pse po mpelqen Luana tani..
Festa Bilali
Festa Bilali Pred dnevom
❤❤❤❤❤❤💖💖🥰
Defrime Uku
Defrime Uku Pred dnevom
Super je ♥♥♥😍😜✌
ff danieli
ff danieli Pred dnevom
kengetare e papar ca flet ti🥰🥰
Servete Xhaferri
Servete Xhaferri Pred dnevom
Francia ime te dua shume
Fevzije Shala
Fevzije Shala Pred dnevom
❤❤
Loni Loni
Loni Loni Pred dnevom
Noizyderti
Mehreme Dushi
Mehreme Dushi Pred dnevom
Te dua melisa
japanime
japanime Pred dnevom
Melisa: *Fillon te kendoj* Reklamat e Youtubit: Nji grek qe flet pr pandemi sikur eshte ber tap dhe kendon
Yllzim Bajrami
Yllzim Bajrami Pred dnevom
SABUKUR MELISA FATJON
Yllzim Bajrami
Yllzim Bajrami Pred dnevom
Sa bukur melisa. FATJON
ᴅʀᴀᴄᴜʟᴀ.? yt
ᴅʀᴀᴄᴜʟᴀ.? yt Pred dnevom
Te ka dale pidhi o kare
Liljana Hema
Liljana Hema Pred dnevom
🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Bleon Berisha
Bleon Berisha Pred dnevom
😍😍😍😍bravo donjeta
Maria isufi
Maria isufi Pred dnevom
😑😑😶😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏
Donika Hsxhi
Donika Hsxhi Pred dnevom
Shum bukur Melisa
Rimi's Life Channel
Rimi's Life Channel Pred dnevom
Melisa je nje 🌟🌟🌟i vertet te lutem nxirr kenge te reja
Jonid Hyseni
Jonid Hyseni Pred dnevom
Paska dal moda me ajrosje nga posht. Po cizmet pse i ka veshur?😂
Loku London
Loku London Pred dnevom
Muzik vk
Rexho ab
Rexho ab Pred dnevom
Kush o i pajtimit qe kjo femer duhet me u rreh shpulla cdo dite 😏
PSYCHOPATH PSYCHOPATH
PSYCHOPATH PSYCHOPATH Pred dnevom
Like nese as ti se gjete ni koment qe i ka tha shum keng e mir 😂😂
K Q
K Q Pred dnevom
Ca jan kto mimika fytyre te tmerrshme
Olsa Maliqi
Olsa Maliqi Pred 2 dnevi
𝘓𝘰𝘷𝘦 𝘺𝘰𝘶🔥🔥🔥
Lugina security
Lugina security Pred 2 dnevi
Emrin emrin spodu metani podu mendrru venin venin❤️
japanime
japanime Pred 19 urami
Naten e mir zemra
Alfred_Nikolli Official
Alfred_Nikolli Official Pred 2 dnevi
Subscribe ju lutem slpost.info/video/0wOtWT0hLZF0VS5B2dFZSQ
Faty Rama
Faty Rama Pred 2 dnevi
Thot po du me ndrru venin 🙄 ma mir ndrroj teshat moj prostitutk bile tkishe pas qa me qit kisha than pyfffff
Aela Aliu
Aela Aliu Pred 2 dnevi
Ajo vajza nga ana e djatht kishte rrobat e grisura
Animelover heh
Animelover heh Pred 2 dnevi
Melisa urime sapo u bere meme
M Nikolaev
M Nikolaev Pred 2 dnevi
I prefer MC Beharin
Arsen Coku
Arsen Coku Pred 2 dnevi
BRAVO Melissa 🇦🇱🇦🇱👏👏
Hyrie Hasani
Hyrie Hasani Pred 2 dnevi
Je e bukur