Top channel
“Bizneset e PD”-Një investigim i plotë sesi janë krijuar skema për përfitime miliona euro-Top Story
52.01
Ogledi 151 tis. Pred 22 urami
Prej vitit 2005, në Partinë Demokratike u krijua një grupim i fortë familjar, që përfitoi miliona euro. Për herë të parë Top Story do të ...
Kriset “çifti” Gilberta-Ilir, Olti tenton të puthë Linditën në buzë - Përputhen +40, 8 Maj 2021
1.10.02
Ogledi 518 tis. Pred 22 urami
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ...
Fshati turistik në Dibër me identitet të lashtë, Kërçisht i Maqellarës... - Fshatrat e Shqipërisë
43.41
Ogledi 23 tis. Pred 22 urami
E kanë quajtur ballkoni i Maqellarës, Kërçishtin e Epërm. Një fshat plot vlera, me një bukuri të madhe dhe njerëz që të mbeten në ...
Top Channel/ Myslim Murrizi fjalim fshatçe për Metën. Shpërthejnë të qeshurat në Parlament
18.55
Ogledi 36 tis. Pred 22 urami
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Top Channel/ Zgjedhjet Parlamentare 2021
11.55.00
Ogledi 502 tis. Pred 7 dnevi
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Top Channel/ Gjoba 100 mijë paund, babai i djalit: Unë nuk paguaj, ha plumbin në gjoks
3.37
Ogledi 211 tis. Pred 7 dnevi
Pas gjobëvënies prej 100 mijë paund të një biznesmeni nga një grup që pretendon se i është shkaktuar dëm financiar meqënëse ...
Edicioni Informativ, 08 Maj 2021, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme
27.57
Ogledi 36 tis. Pred 22 urami
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Emocionuese; Çfarë bëri Mevlani që Bora, Antonela, Shkëlqimi të shpërthenin në lot - Përputhen 7 Maj
1.02.07
Ogledi 1,2 mio. Pred 22 urami
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ...
Edicioni Informativ, 07 Maj 2021, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme
34.54
Ogledi 28 tis. Pred 22 urami
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Edicioni Informativ, 08 Maj 2021, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
25.25
Ogledi 28 tis. Pred 22 urami
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Mevlani nuk përmbahet, shpërthen në lot, pas tij edhe të tjerët - Përputhen, 7 Maj 2021
20.52
Ogledi 411 tis. Pred 22 urami
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ...
Top News - ‘Qëndroni në shtëpi’, rrëzohet rraketa Kineze/ Mbrojtja civile italiane udhëzon qytetarët
1.31
Ogledi 239 tis. Pred 22 urami
Pamje: AFP Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është ...
Edicioni Informativ, 09 Maj 2021, Ora 00:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
24.34
Ogledi 21 tis. Pred 22 urami
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Top Channel/ Zgjedhjet Parlamentare 2021
3.16.02
Ogledi 131 tis. Pred 14 dnevi
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Edicioni Informativ, 06 Maj 2021, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme
31.39
Ogledi 26 tis. Pred 22 urami
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Sërish tensione; Antonela largohet nga studio pas batutave nën zë të Blerimit- Përputhen, 4 Maj 2021
55.34
Ogledi 1,1 mio. Pred 22 urami
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ...
Top Channel/ Kina: nuk ka rrezik nga raketa/ Alarm në Itali dhe Shba. Në trajektore dhe Shqipëria
1.28
Ogledi 103 tis. Pred 22 urami
Mbetjet e raketës kineze, që u lëshua në hapësirë javën e kaluar, pritet të hyjnë në atmosferën e tokës pas mesnatës dhe orës ...
Open - 'Opozita në udhëkryq', debate të forta mes Dumës, Kikisë, Abilekajt, Hilës dhe Spahiut
1.49.25
Ogledi 45 tis. Pred 22 urami
"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të ...
Edicioni Informativ, 03 Maj 2021, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
30.41
Ogledi 33 tis. Pred 7 dnevi
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në ...
Naprej