Bora zemani
Binjaket - Loja te befte mire Bora Zemani dhe Donald Veshaj - Vizion Plus
11.43
Ogledi 1,1 mio. Pred 6 meseci
Ne kete format 'Binjaket' do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, ...
Bora Zemani me Djalin dhe Donaldi ❤❤
1.02
Xing me Ermalin/ Bora Zemani quan gabim Vin Velin, tregon arsyen e ndarjes prej tij (20.01.2018)
4.41
Ogledi 614 tis. Pred 3 leti
Ndarja e e moderatores Bora Zemani nga Dj Vin Veli bëri bujë në rrjetet sociale. Por pas Velit për ndarjen ka folur sot edhe ...
Duplex - Bora Zemani ne Duplex (13.10.2018)
12.06
Ogledi 589 tis. Pred 2 leti
www.tvklan.al Emision LIVE nga Turjan Hysko.
Bora Zemani këndon "She will be loved" nga Maroon 5 në "E Diell" 17 mars 2019
2.51
Ogledi 24 tis. Pred 2 leti
Autor: Edi Manushi Moderatorë: Edi Manushi, Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/ ...
Shiko kush përgjigjet me Bora Zemani & Niko Komani
4.18
Ogledi 280 tis. Pred 3 leti
Moderatore: Luana Vjollca Kapitenë: Edi Manushi & Gent Hazizi Të ftuar: Arbi Mazniku, Ronela Hajati, Eni Jani, Niko Komani, ...
Guximtarët - Noizy & Xhevdet Jashari
42.14
Ogledi 971 tis. Pred 3 leti
WEBSITE: digitalb.al/ FACEBOOK: Digitalb INSTAGRAM: ...
Emocionuese; Çfarë bëri Mevlani që Bora, Antonela, Shkëlqimi të shpërthenin në lot - Përputhen 7 Maj
1.02.07
Ogledi 1,2 mio. Pred 21 uro
Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/ Subscribe ...
A është Për’puthen me skenar?! Ja çfarë thotë Bora Zemani
46.21
Ogledi 113 tis. Pred mesecem
Bora Zemani, një emër tepër i lakuar në mediat rozë kohët e fundit, kjo për shkak se ndodhet në moderimin e një programi që po ...
Dance with me Albania - Bora & Alban
12.34
Ogledi 221 tis. Pred 4 leti
www.tvklan.al Dance format by Endemol & TvKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre.
Rudina/ Vin Veli flet per ndarjen me Bora Zemanin (14.12.17)
3.30
Ogledi 741 tis. Pred 3 leti
Ndarja e çiftit të njohur DJ Vin Veli dhe moderatores Bora Zemani është përfolur gjatë në rrjetet sociale, por asnjë prej tyre nuk ka ...
Zbulohet shkaku i ndarjes së Bora Zemanit dhe Donald Veshajt
2.04
Ogledi 12 tis. Pred 7 dnevi
Per te mos humbur asnje video rreth showbizit dhe estrades klikoni butonin SUBSCRIBE.
Rudina - Bora Zemani per here te pare me Arborin ne studio! (20 Korrik 2020)
26.53
Ogledi 214 tis. Pred 9 meseci
Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për ...
Tek Une 22072017 - Bora Zemani
21.39
Ogledi 34 tis. Pred 3 leti
IN Tv Albania Follow us: intvalbania intvalbania intvalbania Offcial ...
Zone e lire - BORA ZEMANI -- Me Boren cdo pasdite ne Klan! (18 prill 2014)
50.00
Ogledi 15 tis. Pred 7 leti
Facebook: tvklan Emision LIVE nga Arian Cani, cdo te premte 21:00 ne RTVKLAN & KLANHD.
Xing me Ermalin 61 - Bora Zemani
44.48
Ogledi 370 tis. Pred 3 leti
Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në SLpost! Ermal Mamaqi është I ...
Bora Zemani i thotë të gjitha në Pop Culture
26.22
Ogledi 171 tis. Pred 3 leti
top-channel.tv/videot/pop-culture/
Mevlani nuk përmbahet, shpërthen në lot, pas tij edhe të tjerët - Përputhen, 7 Maj 2021
20.52
Ogledi 403 tis. Pred 21 uro
Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/ Subscribe ...
Naprej