NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

  Ogledi 4,440,584

thisisnoizy

Pred 24 dnevi

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Komentarjev
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO Pred 4 urami
guci guci puci puci 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
endri11
endri11 Pred 6 urami
🔥
Arlum Kerkuti
Arlum Kerkuti Pred 8 urami
Noizy king Salam nga dibra madhe
Liljana Lili
Liljana Lili Pred 8 urami
4,3 mln 🤯🤯🤯noizy king ❤❤❤❤❤
Irma Hajdaraj
Irma Hajdaraj Pred 9 urami
Otr nuk osh gup por osh vllazni
David Zekaj
David Zekaj Pred 10 urami
brv
Liljana Lili
Liljana Lili Pred 10 urami
Hey kush po e degjon tani ne 10 maj
ALDIN THE [BEAST]
ALDIN THE [BEAST] Pred 10 urami
-9M/10
Shkelzen Mujaj
Shkelzen Mujaj Pred 15 urami
👑Vec vazhdo ty kap hetshoda 👑
RDD2649 TEAM TRIX
RDD2649 TEAM TRIX Pred 18 urami
🇦🇱Tirana
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Pred 19 urami
I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR
Shkelzen Mujaj
Shkelzen Mujaj Pred dnevom
Ai se e sheh kete koment e bon like e ruajt ZOTI 😁😂🤣
Jurgen Bezat
Jurgen Bezat Pred dnevom
Kishte vëllag toka pa mbiu fara
Matia Milla
Matia Milla Pred dnevom
Noizy=super hit🔥🔥
ERD1
ERD1 Pred dnevom
wow this is freestyle respsect from 🇸🇪
Endrit Kadriu
Endrit Kadriu Pred 3 urami
Gvg
Bobi Swe
Bobi Swe Pred 6 urami
hur läget 🤑
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Pred 19 urami
Durrsi
Sara Cela
Sara Cela Pred dnevom
Grosha 🤣🤣
Erviol Putro
Erviol Putro Pred dnevom
😎
gaming Olti
gaming Olti Pred dnevom
WOW!!BOOMMM!!
Kreku Kreku
Kreku Kreku Pred dnevom
❤️❤️❤️💋💞❤️❤️
Game_Arena88 Arena88
Game_Arena88 Arena88 Pred dnevom
SUPER LAL
vasil margariti
vasil margariti Pred dnevom
Koul esht
Syed Nahid
Syed Nahid Pred dnevom
Respect albenia 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩
Brixhilda *
Brixhilda * Pred dnevom
❤❤❤❤❤❤
Kristjan Gjini
Kristjan Gjini Pred dnevom
♡RESPEKTE NOYZI ♡OTR♡ PER JET ♡
Deti Llana
Deti Llana Pred dnevom
OTR 👌👌🔥🔥
Alvin Sharra
Alvin Sharra Pred dnevom
Rreperi me i mir ne gjith boten 🌟🌟🪙🪙
Angela Hasko
Angela Hasko Pred dnevom
😘😘😘🤩🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Angela Hasko
Angela Hasko Pred dnevom
😘😘😘
Flavio Pmĺepaj
Flavio Pmĺepaj Pred dnevom
Durrsi
Valmira Alia
Valmira Alia Pred dnevom
💞💞💞💞🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱#OTR
soinhu foitu
soinhu foitu Pred dnevom
Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌
Reli Veza
Reli Veza Pred dnevom
Me i modhi nven i vetmi rreper qe ka bo .veshjet me emrin ilyrian .bravo
Kasandra Pako
Kasandra Pako Pred 2 dnevi
O mbret 👑👑👑👑 Ju nk jeni thjeshte fanca por kam lidhje me juu!🥰 Nonen mesdhetare por jam biri i dibranit ! 💪🏼 Ku eshte dibraaaa 👊🏻👊🏻👊🏻
Nini Shaipi
Nini Shaipi Pred 2 dnevi
🖤🖤🖤🖤🖤👑👑👑👑
soinhu foitu
soinhu foitu Pred dnevom
o nojz te rujt zoti familjen
Amina Misini
Amina Misini Pred 2 dnevi
The king❤️
Gee
Gee Pred 2 dnevi
Rrespekte nga Brooklyn
Bert Shahini
Bert Shahini Pred 2 dnevi
oooooo
1124 2114
1124 2114 Pred 2 dnevi
Cant wait for album💣💣💣💣🔥🔥🔥🔥
1124 2114
1124 2114 Pred 2 dnevi
👑💯
Anxhelo Qoqi
Anxhelo Qoqi Pred 2 dnevi
Super konge perzotin respekte
Albania
Albania Pred 2 dnevi
1.23 milion ndjeksa 9k komente wtf super fake reperi 9 vjecarve
Albania
Albania Pred dnevom
@Makishti Makishti per cfar duhet te kem inat ? Sjam as kengetar Asgje thjesht rob Zoti.. ca ka per inat ktu PO them dicka fallco? Apo real?
Albania
Albania Pred 2 dnevi
@Username ; po ne 4 milion shikime mos kapi as 100k komente vk ia ben mu qe i blejne vk
Username ;
Username ; Pred 2 dnevi
Wtf nese robt sdun me komentu
Faik Bali
Faik Bali Pred 2 dnevi
Nojzy otr forever
Etleva sheshi
Etleva sheshi Pred 2 dnevi
Respect of 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Po Joni
Po Joni Pred 2 dnevi
🇳🇴
valbona dema
valbona dema Pred 2 dnevi
💧🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌠🌝
valbona dema
valbona dema Pred 2 dnevi
🥇🥇🥇🥎💶💶💶
valbona dema
valbona dema Pred 2 dnevi
king king
valbona dema
valbona dema Pred 2 dnevi
🥰🥰🥰💋👌
valbona dema
valbona dema Pred 2 dnevi
o nojz te rujt zoti familjen
valbona dema
valbona dema Pred 2 dnevi
me ket kong vetem hetshote
valbona dema
valbona dema Pred 2 dnevi
super kong respk nga lueto
Amal Johnson
Amal Johnson Pred 2 dnevi
Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥
Elirë Syla
Elirë Syla Pred 2 dnevi
Respekte
Eri Itarb
Eri Itarb Pred 2 dnevi
👑👑👑👑👑👑👑👑
Arman Niazi
Arman Niazi Pred 2 dnevi
Respect 🇦🇫
Nike hott
Nike hott Pred 2 dnevi
kingg is backk 🇦🇱💨🦁
Gaming Star
Gaming Star Pred 3 dnevi
respekt krenar dibra per ty rigels rajku ❤️💪👑
Teddy lunaa
Teddy lunaa Pred 3 dnevi
ONLY KING OF ALBANIA 🇦🇱 🙌 👏
Kevish playz
Kevish playz Pred 3 dnevi
Nice bars I know this is Albanian
BIG BRUDA.15
BIG BRUDA.15 Pred 3 dnevi
Sa like shkoin per O.T.R👆👌👑
ENTONI Hoxha FF
ENTONI Hoxha FF Pred 3 dnevi
SKOM SHOK PO KAM KAMPIONA OTR NA NJEF GJITH BOTA A TE KUJTOHET 09 PREMTIMET NUK ISHIN TE KOTE
Genti Bossi
Genti Bossi Pred 3 dnevi
👌👌👌👌👌👌👌👌👌😍😍😍😍😍
Ersi Kushi
Ersi Kushi Pred 3 dnevi
brrrrŕrrrrrrrrrrrrrrŕrrrrrrrrrrrrravo bos je ma i miri bro
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit Pred 3 dnevi
👍
Fabian Roci
Fabian Roci Pred 3 dnevi
🔥🔥🔥super otr
selime ibra
selime ibra Pred 3 dnevi
❤❤😍😍🔥🔥
Menduh Sinani
Menduh Sinani Pred 3 dnevi
Edhe mu nbank ma kerkoj numrin 🤔
FF Joel
FF Joel Pred 3 dnevi
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Emily An
Emily An Pred 3 dnevi
I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR
bodoti qwiu
bodoti qwiu Pred 2 urami
Roptt ti qe Ben dislike ... Super keng fjal zemre ❤❤
Nueli &MhsF Nantes France
Nueli &MhsF Nantes France Pred 3 dnevi
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Michaela Hunyadi GMX
Michaela Hunyadi GMX Pred 3 dnevi
🙏🏻
ber bs
ber bs Pred 3 dnevi
Noizy is the best 👌 Albanian Rapper 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Jusilda Rizaj
Jusilda Rizaj Pred 4 dnevi
Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it
Emily An
Emily An Pred 3 dnevi
OTR
Leon Bojni
Leon Bojni Pred 4 dnevi
Sa ngjovo ket keng kapa hetshode
Lumnije Hasani
Lumnije Hasani Pred 4 dnevi
NOIZY FT TAYNA FT MOZZIK HIT ISH DAL KUSH MENON KSHTU LIKE
Michele Di iorio
Michele Di iorio Pred 4 dnevi
Brothers
Michele Di iorio
Michele Di iorio Pred 4 dnevi
🕯️🙏🏼🇮🇹
Xhemi Krishti
Xhemi Krishti Pred 4 dnevi
Super keng
Lumnije Hasani
Lumnije Hasani Pred 4 dnevi
2 WEEKS 4M VIEWS
XrK_ Dark
XrK_ Dark Pred 4 dnevi
te qifsha fisin ne goj noizy fisqiri🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕reper gay
Makishti Makishti
Makishti Makishti Pred 3 dnevi
Ik mor varikars
Po Joni
Po Joni Pred 4 dnevi
Uneserviatytvrsj
Bashkim Hallulli
Bashkim Hallulli Pred 4 dnevi
Ku i kam Dibranet?? 😏🔥🔥🔥🔥
roland perkola
roland perkola Pred 4 dnevi
👑👌
roland perkola
roland perkola Pred 4 dnevi
👑👑👑
roland perkola
roland perkola Pred 4 dnevi
👑👑👑
roland perkola
roland perkola Pred 4 dnevi
OTR
roland perkola
roland perkola Pred 4 dnevi
Noizy 👑
roland perkola
roland perkola Pred 4 dnevi
👑
roland perkola
roland perkola Pred 4 dnevi
👑✌️👌
roland perkola
roland perkola Pred 4 dnevi
👑👑🤯👌👌✌️
roland perkola
roland perkola Pred 4 dnevi
👑🤯
roland perkola
roland perkola Pred 4 dnevi
🤯👑👑🤯
roland perkola
roland perkola Pred 4 dnevi
👑👌🤯
roland perkola
roland perkola Pred 4 dnevi
👑
roland perkola
roland perkola Pred 4 dnevi
Otr
roland perkola
roland perkola Pred 4 dnevi
Otr
roland perkola
roland perkola Pred 4 dnevi
Otr
EMILAJNO Manellari
EMILAJNO Manellari Pred 4 dnevi
SUPER BEJ NJE DIS MATO LALES TANI
LORI FF YT
LORI FF YT Pred 4 dnevi
super kANg kush eshte me mu like
Bini Official
Bini Official Pred 4 dnevi
🌷🌷❤️❤️😉😉😉
Igli Rama
Igli Rama Pred 4 dnevi
OTR LIKE
NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)
06:01
thisisnoizy
Ogledi 11 mio.
Normal Pop vs TikTok Pop #2
17:11
RoomieOfficial
Ogledi 419 tis.
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
Na Derneku i konji od 12000 eura
16:48
Srećko Stipović
Ogledi 159 tis.
Capital T - RRUSHE
03:26
Capital T
Ogledi 1,1 mio.
Marin - #Blitz (prod by. Rzon)
04:23
MarinOfficial
Ogledi 10 mio.
UNIKKATIL - MIX 01 ( Vetem Katili )
1:00:00
Noizy - Midis Tirone (Official Video HD)
04:21
DON XHONI - MAFFIA
02:49
DON XHONI
Ogledi 9 mio.
Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)
03:27
Binjaket - Getinjo | Episodi 16 - Show - Vizion Plus
1:24:29
FINEM - AVIONI (prod. ARLENN)
04:53
Normal Pop vs TikTok Pop #2
17:11
RoomieOfficial
Ogledi 419 tis.
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
Na Derneku i konji od 12000 eura
16:48
Srećko Stipović
Ogledi 159 tis.
TESTING REAL RAPPERS ON MINIMINTER LYRICS
14:41
SIDEMEN GUESS THE MILLIONAIRE
39:20
Sidemen
Ogledi 3,3 mio.
Delivering Logan Paul’s Bird to Puerto Rico!
8:04
grandma accidentally tipped me $1,000
2:41
Milad Mirg
Ogledi 937 tis.