Ledjana këndon këngën e Mevlanit në takim me djalin e ri - Përputhen, 1 Mars 2021

  Ogledi 238,722

Top Channel Albania

Pred 2 meseci

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
juesla mustafa
juesla mustafa Pred 24 dnevi
Hahahahah shuj shuj se pa tu shum po muj muj muj
Prena Gjikola
Prena Gjikola Pred 26 dnevi
Bravo Ledjana je e zgjuar
ShqipStar
ShqipStar Pred mesecem
Bravo ledjana shum mir ja bone
endrit makica
endrit makica Pred mesecem
me than tdrejtën un jan fanci i Antoneles por ktu në fund kur qeshte dhe këndoj plasa fare po e ëmbël qe ësht Lediana
Mimoza Verkuj
Mimoza Verkuj Pred mesecem
Me
TN
TN Pred mesecem
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣she’s funny
Dava May
Dava May Pred mesecem
Takim ma mire qe me pelqen Rrespekt Ledjana me pelqen shume ❤👌👌👌👯‍♀️🌹🌹
cookie
cookie Pred 2 meseci
Ku jane ato qe pelqejne kete shtaze pa edukate
Bim Kulla
Bim Kulla Pred 2 meseci
Lediana je njesh kam qeshur shum në këte takim 🤣🤣😂😂😂🤣🤣👌
Lena Prelaj
Lena Prelaj Pred 2 meseci
Come sei idiota Luludia 👿😡
Tone Bushati
Tone Bushati Pred 2 meseci
Shume bukur takimi ledjana
m k
m k Pred 2 meseci
Po shkone shumme
Bim Kulla
Bim Kulla Pred 2 meseci
Sa e mir është Lediana e do vërtet Mevlanin
Ilir Deda
Ilir Deda Pred 2 meseci
Bravo Lediana je njish.
Jonida Balla
Jonida Balla Pred 2 meseci
ξκεη μεξρ μεξρ μεη ξδ 👇👇👇👇👇👇👇👇❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👇👇👇👇👇👇👇👇🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💋💋💋💋💋💋💋💋
Jonida Balla
Jonida Balla Pred 2 meseci
κ ευ ξδ μ ευ ξδ μεη με ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👇👇👇👇👇👇👇👇🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💋💋💋💋💋💋💋💋
Jonida Balla
Jonida Balla Pred 2 meseci
καλάρκρ η ευ ξδ η ευ ξδ ξεηδ μ δ μη δ μεξρ μ ε φ η ευ ξυ δ μεξρ μρξγ ε η τ τ κτ δ μ ευ η μ ευ η μ ευ ξδ μ ευ ξδ μ ε ηρ μ ε ξδ μ φη ξδ μεξρ μρξγ ε μεξρ
Ina Jaupaj
Ina Jaupaj Pred 2 meseci
L
Remtixs Vater 2.0
Remtixs Vater 2.0 Pred 2 meseci
Është Mevlani nga Kavaja?
Gazibaba texas banda
Gazibaba texas banda Pred 2 meseci
Brawo blero🤌
Vera Duka
Vera Duka Pred 2 meseci
BREVO O DJAL E LE TE DH..E INJORANTEN
Masar Berisha
Masar Berisha Pred 2 meseci
Kjo lediana esht si lop
Edi Mhillaj
Edi Mhillaj Pred 2 meseci
Vajz e pa kultur je tregu mbrem shum pik ke humbur mendimi ik ok ✅
Landa Doku
Landa Doku Pred 2 meseci
Eshte mesuese S. .....,,,,, pa pike intelligence cope injorante nuk ja respekt per veten e vet pastaj luan me djem ik moj atje ne bukmire te kacinarit miredites e ndihmon prinderit se i ke ne cope te hallit mose bej interessante ne tv oj cuce
Klodi Osmani
Klodi Osmani Pred 2 meseci
Kjo ka ren grop te mevlani jo e dashuruar
Ina Aliu
Ina Aliu Pred 2 meseci
Nuk shof ciltersin e fillimit te Lediana. Shoh vetem nje loj te shpifur qe fillojn ta luajn te gjith pastaj me kalimin e kohes aty dhe nuk e di pse tjetersohen ne ate menyr. Por esht shum e shpifur dhe shpresoj qe mos ti ndodhi edhe ktij djalit te ri aty sepse me pelqeu si karakter meqense po shfaqte interes dhe seriozitet te vertet.
ela ela
ela ela Pred 2 meseci
TY TE ka hyp VETJA ne qef thone je e BUKUR 🙉🙉🙉BURRE je Pike LEZETI femr ske
Stara Baka
Stara Baka Pred 2 meseci
Lum mevlani qe ka nje vajz qe dashuuron me zemer e me mendje si ledjana por dashuria e mevlanit per ledjanen nuk me jep besim prandjaj ledjan mos verbo nga mevlani zemer jepi shans ta njohish blerim jam i sigurt ka burreri
ela ela
ela ela Pred 2 meseci
IK MOJ MALOKE QELBESIRA RESHENI SA KALONE KAVAJEN PLERE KENGRAR PLERE FEMER SA MIRE TA KERI JO GEZUAR PO SHAJE ME LIBER SHPIJE SHUJ SHUJ OH GOMARE BURRE LEDJANI
Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h
Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h Pred 2 meseci
O Ledjana kur te permensh kavajen duhet te lash gojen😏
Altin Zebi
Altin Zebi Pred 2 meseci
Ja bere shum mire si ike ubo ajo mendemadhe
cookie
cookie Pred 2 meseci
Sa idjote idjote sa mir ja boni gjith djemt me ja ba kshtu shtaze
Zana Mita
Zana Mita Pred 2 meseci
Ledjana mjere nena jote ca shikon nje femije qe eshte katandisir
EAGLE LAND
EAGLE LAND Pred 2 meseci
Nuk esht per nuse shtepie kjo jo mor çun
EXHE EXHE
EXHE EXHE Pred 2 meseci
BRAVO Blerim ledjana eshtè femèr e rèndomtè e pa edukatè larg saj lère ta mar dudumi Mevlan qè ska sy tè shikoj dhe mèndje tè kuptoj kush eshtè kjo mostèr prej rrèshenit
Ela Canaj
Ela Canaj Pred 2 meseci
Cja bere mire o djal se dhe pyesin po ti u zemerove, s'din ca flasin
Enjoyed the moment
Enjoyed the moment Pred 2 meseci
jam i sigurt qe do ju pelqeje slpost.info/dev/fnjYoIhrj5vRtJ0/video.html
Tonin Vuka
Tonin Vuka Pred 2 meseci
ti o Lediana eshte gjynah me qen nga Mirdita ! pa e ofenduar Kavajen as nga kavaja nuk duhet te jesh vetem me fikun qe te ben te kruhesh
Erald Biba
Erald Biba Pred 2 meseci
Fshatare pa tru
Jeton Bytyqi
Jeton Bytyqi Pred 2 meseci
lediana kok e kemb e dashuruar me mevlanin po si nuk e kupton aj mevlani ka tru peshku
Zen Miftari
Zen Miftari Pred 2 meseci
Bravo 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😅😅😅😅😅😅😅😅
Dava May
Dava May Pred 2 meseci
Blerim hala nuke kupton se Ledjana kueshte Kavaja nga Rresheni jo Pore und Edi taman se Ledjana ka zgjedhe Mevlanin hala nuke e kuptone
ALEYNA_SOLAKER FAN
ALEYNA_SOLAKER FAN Pred 2 meseci
O zottt moj lediana teee urrejjjjjjjjjjjj Like kushendon si une💜
ALEYNA_SOLAKER FAN
ALEYNA_SOLAKER FAN Pred 2 meseci
@Zhani Isa per shoqa e antoneles a ledjanes je vet se mua nuk me plasi as per ledianen e as per antonelen thjesht nuk me pelqen lediana pse nuk pelqen ti ndonjen ose ndonjerin hh dhe mos thuaj jo i pelqej te gjithe eee ku ta di un🤐keshtu qe kur flet per mua dhe me mua qepe.Kaq.Tung👋👋
Zhani Isa
Zhani Isa Pred 2 meseci
Duket sikur je shoqja e Antoneles🤮🤮🤮🤮👎🏻👎🏻👎🏻
Bes Bau
Bes Bau Pred 2 meseci
OOOO DJEM HAJVANA.. A SE KUPTONI QE KJO VAJZA "LEDIANA AKTORJA" SE KA MENDEN TE PERPUTHET ME DIKAND.. KJO HAJVANE VETEM TALLET ME JU.. DHE JU JA LEJONI KSAJ HAJVANE QE TE SILLET KSHTU ME JU?? BOAAAAA UN DIREKT NE MINUTEN E PARE E KISHA CUAR NE KA.... DEL NE TAKIM ME HASANIN DHE GJITH KOHES FLET PER HISENIN 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️.. PO MOS PRANONI TAKIME ME KET AKTORE TE FLLIQT...PO MOS LEJONI QE KJO HAJVANE TE TALLET ME JU SE AS E BUKUR ESHT, DHE ESHT FEMRA E VETME NE EMISION QE ESHT TOTAL FALCO POR MUNDOHET CDOHER TI FAJSON TE TJERET.. OSE ESHT PSIKOPATE FEMER, OSE KA JASHT TE DASHUR DHE JU KEQPERDOR JUVE PER TE XHELOZUR DIKAND TJETER.. PO CDREQIN PRANONI TE BEHENI PJESE E LOJES SAJ??? A SKA VAJZA TJERA TE SINQERTA A???UN KURRE SDO TJA LEJOJA VETES TIME NJE GJE TE TILLE, OSE NJE TALLJE TE TILLE TE BENTE ME MUA..
Festim Dalti
Festim Dalti Pred 2 meseci
Hik moj iber dhe ti me u tall
Lali Sina
Lali Sina Pred 2 meseci
U bè dhe kjo budallica me tall b.. Mè mirè mos tè kishte pranuar djali i ri ty ,tè rrije si mut Femèr pa edukatè,siç ke mendjen ke dhe trupin KAFSHÈ
Ardit Cubi
Ardit Cubi Pred 2 meseci
Puro injorante moj edjana na e shpife femer koti
Erik Andrea
Erik Andrea Pred 2 meseci
Kjo Ledjana nuk eshte mire nga personaliteti... me habit sa shume argetohet duke e xhiruar tjetrin emocionalisht e psikologjikisht. Po me duket njeri qe ka nevoje per ndihme profesionale.
Nerxhivane Ahmeti
Nerxhivane Ahmeti Pred 2 meseci
Ne sy diktohet qe ka nevoj per Ni psikolog mu kshillu
Edion Sheplo
Edion Sheplo Pred 2 meseci
bravo ledjana qendro e fokusuar atje ku te rreh ❤️ mevlanin merre coje ne naj ven yshte se i ka bo magji antonela 😂😂
Klodjan llacja
Klodjan llacja Pred 2 meseci
Blerim bravo qe e injorove Ledjonin Nuk bon per ty , mduket fallso shum kur flet : jo nuk e dua mevlanin Por e ndjej !!! Je shum mbrapa bote o ledjon ^ E ke trunin gersheta gersheta (kacurrel si Dori ) Nese e do at Mevlan thui Hajde ikim vazhdojm jeten as na cmenet me intriga Me keq se telenovelat turke* Ke ardh në Tiran edhe bon si virgjeresha shekullit ,jo distanc në takim te par , jo nuk puth se mshofin ato te shpis në tv!!! Sa te fiket kamera te shklyn ulkonja rreshenit. Mevli je cun i zgjut cun kavaje e mos u dorzo te Ky ledjoni se ke per ta psu .... Ajo qe te don vjen e te fal dashuri e puthje# Nuk te vendos mur e te kryqzon kur ti don me njoft te tjerat se ledjoni esht egoist Antonela te fali puthje e te don vlersoje ket gjo mos luj me ndjenjat e Saj Në takim me Antonelen kam deshir te degjoj te flisni vec per njoni tjetrin Jo si kjo Derdimenja Qe ti vij turp qe ben skenar me ra nsy te Mevli. Edhe perdor Blerin e shkret. Injoroni intrigen e shekullit “Ledjonin” falso si në person si në foto fotoshop komplet. Shijoni ket program me dashuri jo me presion e me grushta.
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Pred 2 meseci
keshtu esht melisa kur e le tezhgrryenge nga fe puthurat mir ta ben
Rita Demo
Rita Demo Pred 2 meseci
Blerimi goxha djal....inteligjent,shyqyr,edhi me se fundi nje burre ne perputhen...Good luck Blerim djali..🙏🙏
Unknown Citz
Unknown Citz Pred 2 meseci
A po mir ta beri moj Lediana Brravo te gjofte Blerim se shum e durove 👏👏👏
Islam Pepa
Islam Pepa Pred 2 meseci
O mevlan akoma se ke kuptuar qe lediana te do me gjith zemer.pse ja ben te veshtir asaj e detyron me ca pyetje.dhe del e keqe ajo nga te tjeret ti duhet ta mbrosh ate jo ti biesh ne kok .te lutem shife mesazhin dhe vepro kshu se jemi me ty te duam te gjith vllacko ktende omplimentoje ledianen se ajo ka nevoj per ngrohtesin
Anais Ismaili
Anais Ismaili Pred 2 meseci
@EXHE EXHE 👍👍👍
EXHE EXHE
EXHE EXHE Pred 2 meseci
po vllaçkua nuk do mari dèrr nè thes o shoku duhet ta njofi nè tè gjitha drejtimet ledjanen se mua mè duket se ajo vetèm po luan nuk e do se eshte e lidhur jashtè ,mos e merni mè qaf çun apo pse eshte i sjellshèm dhe tè mari njè tè marrosur si ledjana dhe tè vuaj gjith jetèn ,pèr mua MEVLAN jo me ledjan shtangistin se nuk eshte nè tipin tènd eshte arrogante
Zhani Isa
Zhani Isa Pred 2 meseci
E. Vertetttt👍🏻👍🏻
Islam Pepa
Islam Pepa Pred 2 meseci
Mevlani esht shum I trash po nuk e kuptoj qe ti e do ather esht shum injorant
Merita Shehu
Merita Shehu Pred 2 meseci
Nje cope mishi dhe ben sikur eshte Helena e Trojes. Thirri moj bibe mendjes dhe respekto djalin qe ke perballe. Zoti me falte por me duket shume fodulle kjo 🐸🤮
Dali Sinani
Dali Sinani Pred 2 meseci
Po e kalbet PA ske qen moj Lediana Mos haro shka te bojsh kthehet.
Elisa Elisa
Elisa Elisa Pred 2 meseci
Ledjana kot e mohon por zemër dhe mendje e ka te Mevlani.Ajo veç pret që ta zgjedh Mevlani
Xhuli Marku
Xhuli Marku Pred 2 meseci
O Blerim ajo as pastërtinë e këpucëve tu tua nuk e ka Se sa për karakter shkoll dhe kultur është 0 me bish shkurt injorantë e për Mevlanin është fiks dy trapa bashk.
Funny Bee
Funny Bee Pred 2 meseci
Ledjana si asnjeher shife ketu slpost.info/dev/k6XfmZqRhqmRzoM/video.html
Rita Luneto
Rita Luneto Pred 2 meseci
Djal Taman ja dhjevi zyrtarisht sa mir ja bone mor djal kush je timi qe duhen te bejn burrat per ty, ka femra yje jasht programi te ndershme dhe familjare ma vfnchulo injorante nga rresheni ju jeni te rrezikshme
Tasha Zylfo
Tasha Zylfo Pred mesecem
Jes.
EXHE EXHE
EXHE EXHE Pred 2 meseci
vajzat nga rresheni rrèshqasin shum nga çdo gjè ledjana thjesht po bèn lojen mè keq se TEA kjo eshtè e lidhur jashtè me horr dhe shum femèr e ulèt ,duket qart qè çdo gjè e ka bère qèllimisht nè ktè takim se ka menduar do e prkrahnin kurse nè studio e drodhi bisedèn ,, po kaq naiv jan aty duke filluar qè nga arjani qè nuk e kuptojnè? nuk besoj Arjani duhet tè kapi ktè pjesèn qèkjo qesh kur largohet blerimi kjo tregon shum qè ledjani po luan na çau trapin dèrr i pyllit ,,,,,,, pika o mevlan me kè je mpleksur gjithmon tèposhtèron
suzi koci
suzi koci Pred 2 meseci
Bravo nje mendim kemi 🙋
Tauland kuci
Tauland kuci Pred 2 meseci
Ledjana ke nje ftyr taman cubi dhe je taman e pabes
lule vete
lule vete Pred 2 meseci
Blerim shum mir ja bone se kur del takim me tjetrin ska qka duet te permendet personi tjeter kjo e tregoj qe skishte interes por mund mos dilshe oj ledjan ok se alamet djali blerimi injorante ledjanA
Rimi
Rimi Pred 2 meseci
🤣🤣 Bravo Ledjana nese Mevlan trapi se kupton se ti e do ateher theft qafen 😜 Se shumica e jone e shikuesve duam tu shikojm bashke
lindita abas
lindita abas Pred 2 meseci
Ledjana je kot kaq kisha
Anais Ismaili
Anais Ismaili Pred 2 meseci
Cfar injorimi i beri Blerimi Ledjanes !!!Bukur I lumte!!!
Nesa Fazlija
Nesa Fazlija Pred 2 meseci
Blerimi edinte qe ajo don Mevlanin.esht e dashuruar por nuk e shpreh
Anais Ismaili
Anais Ismaili Pred 2 meseci
Ti Ledjana ja ke marr ne kthes Teas...je shum me negative,e prapambetur dhe shum fshatare!!!!
Melisa Lleshi
Melisa Lleshi Pred 2 meseci
Ky është kanali i ri dhe i vetmi zyrtar i imi! Ju lutem të më bëni subscribe!❤️ Ju dua shumë!❤️
Mevlan_ Shaba Official
Mevlan_ Shaba Official Pred 2 meseci
Pershendetje miq! Ju falenderoj per mbeshtetjen tuaj, Nje subscribe =nje mbeshtetje per mua love you😍😍 Subscribe tek kanali im per vidio te reja 😍
HH GER
HH GER Pred 2 meseci
Aman lediana si kali i trojes je bo, ik ok😂🤣🤣🤣
Antonela Berisha
Antonela Berisha Pred 2 meseci
Pershendetje te gjitheve ju falenderoj perzemersisht per mbeshtetjen tuaj ky eshte kanali im 😊 i youtubit ju lutem me beni subscribe 🙏 zoti ju bekoft
Alteo Zhupa
Alteo Zhupa Pred mesecem
O Mami po ci do ndjeksit
Zhani Isa
Zhani Isa Pred 2 meseci
Kush te rrespekton ty mo buceeee🤮🤮🤮qe je si gjysheeeeee
stela Xhaferri
stela Xhaferri Pred 2 meseci
Po mi zmr ta bej une 😘😘😘ti je me e bukura aty antonela jam fansja jote😘😘😘😘😘🥰😘🥰😘🥰
Klodjan llacja
Klodjan llacja Pred 2 meseci
Antonela te rujt zoti tregoja venin asaj bareshes me minifun lol
klinton bekaj
klinton bekaj Pred 2 meseci
×××):🖐Berish he tu shkeft ajo kmish 💎
Sara Malaj
Sara Malaj Pred 2 meseci
PERSHENDETJE JAM SARA JU UROJ SHIKIM TE KENDSHEM. JU LUTEM ME BENI SUBSCRIBE.ZOTI JU BEKOFTE.🙏🙏💗💓💗💓💕💕.
TIKI . Info
TIKI . Info Pred 2 meseci
slpost.info/dev/ea2XqGaDYKK9r6U/video.html Tea zbulon detaje te reja
TIKI . Info
TIKI . Info Pred 2 meseci
slpost.info/dev/h3-qp4Jsd6ary4M/video.html Melisa reagon per ofendimin qe i beri Fatjoni
Kico Mico
Kico Mico Pred 2 meseci
Pershendetje!Jam Juli dhe ky eshte kanali im i vetem zyrtar.Ju lutem beni subscribe.Ju dua shume❤❤
DOBRO JUTRO KOMŠIJA (SEZONA 3) - EPIZODA 10
43:18
Dobro Jutro, Komšija
Ogledi 161 tis.
Goci Bend - Vakcina 2 BN Music 2021
2:36
BN Music Official
Ogledi 980 tis.
DOBRO JUTRO KOMŠIJA (SEZONA 3) - EPIZODA 10
43:18
Dobro Jutro, Komšija
Ogledi 161 tis.
Goci Bend - Vakcina 2 BN Music 2021
2:36
BN Music Official
Ogledi 980 tis.
I Got Hunted By A Real Bounty Hunter
14:21
The Champions: Season 5, Episode 2
5:49
B/R Football
Ogledi 1,3 mio.
Tik Toks With A Crazy Plot Twist
9:55
SSSniperWolf
Ogledi 8 mio.
Food Theory: You're Eating Pasta WRONG!
9:55
The Food Theorists
Ogledi 1,6 mio.
WE OPENED AN APPLE STORE IN MY HOUSE!!
8:55
Brent Rivera
Ogledi 4,6 mio.