Gold AG - Tornado

  Ogledi 372,707

Gold AG

Pred 10 dnevi

goldag.fanlink.to/Tornado
@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
@Gold AG - Tornado
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

#GoldAg #ONIMA #Tornado

Komentarjev
Ni B
Ni B Pred 10 urami
Kungtar me zemer te bardh gjith mon tpaqum te kendoft zemra gjith mon dojm shum te rujt zoti ty dhe familjen tande 🇦🇱👍💎🙏
Defrim Roci
Defrim Roci Pred 11 urami
O te lumte goja ty
Fredi Mamo
Fredi Mamo Pred 14 urami
You are star brother,Te ruajt zoti and all the best in your life my brother ,Po na ben te qajme me keto keng 🙏🏻
Ajet Morina
Ajet Morina Pred 15 urami
💂‍♂️💂‍♂️💂‍♂️💂‍♂️💂‍♂️💂‍♂️
BANANABOSS 495
BANANABOSS 495 Pred 16 urami
Urime 28 nentori, dita e flamurit🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Lavdie Mazrreku
Lavdie Mazrreku Pred 17 urami
👏🏻👏🏻👏🏻
Ana lia
Ana lia Pred 18 urami
Xhenetin firdeus Zoti ju tregoj shqiptareve kur serbet menduan se I vran Zoti ju shperbleft Gold
Klisi Veshti
Klisi Veshti Pred 19 urami
🇦🇱🇽🇰🇪🇺
Jerry A
Jerry A Pred 19 urami
🇳🇱🇦🇱
Florjan Hoxha
Florjan Hoxha Pred dnevom
Keto keng te bejne tia nisesh luften dhe 1000 viet. Jam nga jugu i shiperis po do ta clirojme dhe presheven
miko foin
miko foin Pred dnevom
GJITHMONË KRAH TJEMI ME RESPEKT NGA MALISHEVA ALBOZ MAZREKU🤜👊💪
Maik Maik
Maik Maik Pred dnevom
Te pershendes nga tirona nipi skenderbeut dhe dhe trimi i gardes te Isa boletinit vazhdo kurr mos i ndal genget tuaja atdhedashur
dolita windo
dolita windo Pred dnevom
Bravo Gold Aga shum kenge e bukur ZOTI te rut 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏👏👍👍👍💯💯💯
Roland Prini
Roland Prini Pred 2 dnevi
BRAVO JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
miko foin
miko foin Pred dnevom
Dislike kan boe grupi i berat buzhalles udbasht dhe shkijet 🖕
Luigj dushaj
Luigj dushaj Pred 2 dnevi
Zemra te knoft tan jeten kjosh me jet
Giorgina Lekaj
Giorgina Lekaj Pred 2 dnevi
🥰😍🤩😇😀😃😂🥳😎💖💗💓💞💕💟❣💋💌💘💝❤🧡💛💚💙💜🖤🖤🤎❤🖤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
dolita windo
dolita windo Pred dnevom
Ultara Nacionalistat Shqiptar. 👇
Abdurahman Sadi
Abdurahman Sadi Pred 2 dnevi
Bravo vlla ❤🇦🇱❤🇦🇱!!
Florian Fetahi
Florian Fetahi Pred 2 dnevi
Respek 🇽🇰🇦🇱
sokin jon
sokin jon Pred 2 dnevi
Zoti te bekoft Arjan 🤲♥️
Lackano Online Shop
Lackano Online Shop Pred 3 dnevi
AZET & LACKANO FASHION - slpost.info/dev/qqG3ZamPXZ-0t6k/video.html
Raf Camora
Raf Camora Pred 3 dnevi
Gold AG súper musik👍👍👍👍😎👏
Florenc Murati
Florenc Murati Pred 3 dnevi
Heuuu me te lumte goja gjithmon na surprizon RESPEKTE
Jahi Gashi Gurit
Jahi Gashi Gurit Pred 3 dnevi
Rrespekte nga Tërnoci madhë
sokin jon
sokin jon Pred 2 dnevi
Te knoft zemra gjithmone Gold G 🇦🇱👏👍
seeriu ciihy
seeriu ciihy Pred 3 dnevi
Pa femra ne spote pa droga pa budallalleqe Bravo Gold AG je numer 1 ne shqiptari Respekt te perzemert nga tirana Rroft Shqiperia Etnike Shqiperi kosovë Iliridë 👐
seeriu ciihy
seeriu ciihy Pred 3 dnevi
Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin🤲🤲🤲Lum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi🤲🤲🤲
Albgaming
Albgaming Pred 3 dnevi
Dardania zemra e Shqiperise,Kosova eshte Shqiperi.
seeriu ciihy
seeriu ciihy Pred 3 dnevi
❤️❤️❤️
DN5 02
DN5 02 Pred 3 dnevi
Ska rendesi tematika kur kenga nuk kendohet ashtu si duhet dhe nga kush duhet!
Trupja_Hoxha ARIMSEB
Trupja_Hoxha ARIMSEB Pred 3 dnevi
Arian agushi I nderum qofsh qe na e dridh zemren me kenget tona Edukoni bre nena djemt e cikat per atdhe se asnji skemi pervec njeri tjetrit 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰
seeriu ciihy
seeriu ciihy Pred 3 dnevi
Na rrofsh bethen gold kakaa
Drini Brig 125
Drini Brig 125 Pred 4 dnevi
Dislike kan boe grupi i berat buzhalles udbasht dhe shkijet 🖕
Endrit Shala
Endrit Shala Pred 4 dnevi
Kur vjen bashkpunimi me Shalianin
Kim Rama
Kim Rama Pred 4 dnevi
Ultara Nacionalistat Shqiptar. 👇
beedsj roiue
beedsj roiue Pred 4 dnevi
I vetmi djal qe u kendon trimave! Respekt per ty Arian!
Ajet Allidri
Ajet Allidri Pred 4 dnevi
nese ju qe jepni dislike per Gold Ag " jeni shqipatre harram u qoafte gjuha shqiper qe keni mesuar" love Gold Ag love Shqiperi love kosove...!
dueeh nyyu
dueeh nyyu Pred 4 dnevi
kjo po qe ja vlen te shikohet: slpost.info/dev/cmislIOqd4ul2Z0/video.html
ItsAlbo
ItsAlbo Pred 4 dnevi
Gold ag bone be tlutem nje kenge per albin kurtin
dueeh nyyu
dueeh nyyu Pred 4 dnevi
Bravo Gold Pse nuk qet Një Këngë per Strategun E luftes Bekim Berishes ABEJA
Lorent Islami
Lorent Islami Pred 4 dnevi
Rrespekt
beedsj roiue
beedsj roiue Pred 4 dnevi
kjo po qe ja vlen te shikohet: slpost.info/dev/cmislIOqd4ul2Z0/video.html
Gentian Hysa
Gentian Hysa Pred 4 dnevi
"O pasha zotin per kete dite djalin e kam rrit" Komandat i pa harruar Qoft kujtimi jot ibrahim mazreku Sot fal ktyre trimave jemi te lire ❤❤❤❤❤❤ I love Albania I love Kosovo baby
chding zuure
chding zuure Pred 4 dnevi
Te knoft zemra gjithmone Gold G 🇦🇱👏👍
Shqipron
Shqipron Pred 5 dnevi
❤️❤️❤️
huttio srreu
huttio srreu Pred 5 dnevi
Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin🤲🤲🤲Lum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi🤲🤲🤲
chding zuure
chding zuure Pred 4 dnevi
Bravo dhe te kendoft ❤ keto keng do zene vend ne historine🇦🇱
Ajslin jani
Ajslin jani Pred 5 dnevi
Ku ka shqiptar qe sta don zanin ty 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👏👏👏
dueeh nyyu
dueeh nyyu Pred 5 dnevi
Like 5 ore para se me dal kanga Ma i miri n'Shqiptari qai Arian Aga ❤️
Kim Rama
Kim Rama Pred 5 dnevi
Mshefi cicat se marre 🤣🤣🤣
Hajzer Thaqi
Hajzer Thaqi Pred 5 dnevi
Na rrofsh bethen gold kakaa
huttio srreu
huttio srreu Pred 5 dnevi
Kurgjo e re , krejt njejt kang te vitit 1999
Misin Zenunaj
Misin Zenunaj Pred 5 dnevi
Respekt ete kendoft zemra ghithmon Po ashtu respekt per Zotriun Alban Kastratin Qe kntriboj per heroin Lavdi Per jet
Marigona Ylli
Marigona Ylli Pred 5 dnevi
kush esht per Goldin 👐🇦🇱🇩🇪🇬🇧🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇺🇸🇬🇧🇩🇪🇦🇱Goldi🤴👐🇽🇰🙋‍♀️🙋‍♂️⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Goldi 🤴👐🇦🇱🇽🇰👐
dueeh nyyu
dueeh nyyu Pred 5 dnevi
Bosi
Ditrin Muçaj
Ditrin Muçaj Pred 5 dnevi
Shkijet po vijnë prej 4 anëve, nje siti ARBRI është komand tane...❤️
Mario Gigi
Mario Gigi Pred 6 dnevi
Je kengetar me shum vlera 🇦🇱🇦🇱👋
Ibadete Cakolli
Ibadete Cakolli Pred 6 dnevi
Shum je i pa par lum kosova qe ta ka 🙏🙏
Suad Iseni
Suad Iseni Pred 6 dnevi
Bravo Gold Pse nuk qet Një Këngë per Strategun E luftes Bekim Berishes ABEJA
Funny Bee
Funny Bee Pred 6 dnevi
kjo po qe ja vlen te shikohet: slpost.info/dev/cmislIOqd4ul2Z0/video.html
Miri Jetmir
Miri Jetmir Pred 6 dnevi
Dislike i kan bo veq ato qe jan serb... Gold 🥇💪💪
Dorina Mushi
Dorina Mushi Pred 6 dnevi
Sa e dua këtë artist
U Ç K
U Ç K Pred 6 dnevi
Tlumt goja patriot i madh per kosov edhe per shqipr🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Xhemsi Da
Xhemsi Da Pred 6 dnevi
GOLD AG respect 👍👍💪💪🇦🇱
Ermal Basha
Ermal Basha Pred 6 dnevi
Bravo dhe te kendoft ❤ keto keng do zene vend ne historine🇦🇱
ferizaj ferizaj
ferizaj ferizaj Pred 6 dnevi
Shum i dopt je sinqerisht lidhje lidhje me muzik ski
Elton Tony S
Elton Tony S Pred 6 dnevi
✨✌️🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰
Fitim Ajdini
Fitim Ajdini Pred 6 dnevi
Kurgjo e re , krejt njejt kang te vitit 1999
mrmrs mustafi
mrmrs mustafi Pred 6 dnevi
Rrofsh sa Malet o Trim i Kti Vendi ❤️
fabion sertolli
fabion sertolli Pred 6 dnevi
Bosi
Eralb Mazreku
Eralb Mazreku Pred 6 dnevi
🍺🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇨🇬🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Eralb Mazreku
Eralb Mazreku Pred dnevom
💪💪💪❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤟🎰🎰🎰
Eralb Mazreku
Eralb Mazreku Pred 6 dnevi
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤👺
Taulant Landi
Taulant Landi Pred 7 dnevi
Zemra tknoft gjithmon
Vin V
Vin V Pred 7 dnevi
Brravo
Poli Castellano
Poli Castellano Pred 7 dnevi
I vetmi djal qe u kendon trimave! Respekt per ty Arian!
Fidani hoxha
Fidani hoxha Pred 7 dnevi
hallall te qoft se je numer ni per kenget shqipe
ROMAN 3
ROMAN 3 Pred 7 dnevi
bukur kenga, as se njofta fillim mu duk si ushtar isisit
Osman Halimi
Osman Halimi Pred 7 dnevi
Kur po bon duet ma shum po dhez
Labi Totaj
Labi Totaj Pred 7 dnevi
Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷
Labi Totaj
Labi Totaj Pred 7 dnevi
Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷
Labi Totaj
Labi Totaj Pred 7 dnevi
Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷
Labi Totaj
Labi Totaj Pred 7 dnevi
Nisha 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇱🇷
Valdeta Xhiha
Valdeta Xhiha Pred 7 dnevi
Hallall te qoft te knoft zemra gjithmon
Horanlli Horanlli
Horanlli Horanlli Pred 7 dnevi
Bravo 👏👏👏🙏
Adriano Vicenza
Adriano Vicenza Pred 7 dnevi
Bravo super kong. Hallall t qoft qumshi nonës 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Mirlinda Bytyqi
Mirlinda Bytyqi Pred 7 dnevi
🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🔥🔥🔥🔥🦅🦅🦅🦅
Ronaldo Cristiano
Ronaldo Cristiano Pred 7 dnevi
Bravo Arjan Agushi je ma I miri ntanve❤
L. Kosova
L. Kosova Pred 7 dnevi
Maj madhi nvend 😘rrespekt
Erionguri 6
Erionguri 6 Pred 7 dnevi
Qite ni muzik për Qadrak
Arben Morina
Arben Morina Pred 7 dnevi
Çlirimtaret UÇK jane te Pa Vdekshem Ata Jetojm me ne Jane te Gjalle e Vjene Era Arome Lirije 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
youtube g
youtube g Pred 7 dnevi
𝐌𝐀𝐋𝐈𝐒𝐇𝐄𝐕𝐀 𝐎𝐍 𝐅𝐈𝐑𝐄 ❤️❤️👐👐👐🇦🇱
ΕLA CERRIKU
ΕLA CERRIKU Pred 7 dnevi
Kush jane kta 96 te zgjuarit qe bejn dislike.
Geni Bungu
Geni Bungu Pred 7 dnevi
Ccbvcv
Lyana Zack
Lyana Zack Pred 8 dnevi
VISIT AND JOINED!!! tinyurl.com/girlbestmoment Make best moment in your day Thank's and have fun 😙
Ed Ed
Ed Ed Pred 8 dnevi
Lavdi deshmorit e arijan shendet Gzim e fat ne jete💪🇦🇱🇫🇷
Preng Kola
Preng Kola Pred 8 dnevi
Always the best 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
lela Kukaj
lela Kukaj Pred 8 dnevi
Zoti te bekoft Arjan 🤲♥️
Limi Meshi
Limi Meshi Pred 6 dnevi
Beni Subscribe kanalit tim ju lutem!
The Plungi
The Plungi Pred 8 dnevi
Rest in Peace 🙌🏻🙌🏻🙌🏻 Ishalla klipi i fundit se smjelet vdekja kshtuu❌🧢
Enes Sadiku
Enes Sadiku Pred 8 dnevi
Rrespekte 🇦🇱
Faton Gashi
Faton Gashi Pred 8 dnevi
GoldAG je shum i fort. Jom me ty ❤️
Размышления Барона - Интервью с Бароном
Размышления Барона - Интервью с Бароном Pred 8 dnevi
Очень красиво, но Косово это Сербия дружок
Kamberi Hisnije
Kamberi Hisnije Pred 8 dnevi
Te lumte o golld se vertet golld je pom vjen mire shum qe kurr spo i harron luftetaret e lirise zoti te shperblevt per ket Miresi qe e ke o golldi krenohemi me ty 👍
Skender Pacarizi
Skender Pacarizi Pred 8 dnevi
Lavdi vepres se Ibrahim Mazrekut ( Tornado )
Besnik Velija
Besnik Velija Pred 8 dnevi
!_
ajshe kallaba
ajshe kallaba Pred 8 dnevi
suksese ariangushi
erea05 ereaa05
erea05 ereaa05 Pred 8 dnevi
Si qdo her Goldi👌
Neshat Sadiku
Neshat Sadiku Pred 8 dnevi
Bravo Gold Aga shum kenge e bukur ZOTI te rut 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏👏👍👍👍💯💯💯
wolf kukesi
wolf kukesi Pred 8 dnevi
Zoti t bekoft Gold ag
Azemi Albion
Azemi Albion Pred 8 dnevi
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Toto rino
Toto rino Pred 8 dnevi
👑👑👑👑👑
Salihi Hoxha
Salihi Hoxha Pred 8 dnevi
Ti je nje legjend e pa vdekur
Football Highlights
Football Highlights Pred 8 dnevi
Gold ag
Gold AG - Trimi i Dukagjinit
03:34
Gold AG
Ogledi 687 tis.
Gold AG - Prej Shqipnie (Official Video)
02:56
Dude Perfect Corn Maze | Nerf Battle
6:54
Dude Perfect
Ogledi 8 mio.
Hurricane - Lopove (Official Video)
3:04
Hurricane
Ogledi 2,1 mio.
Gold AG - Sokoli
03:39
Gold AG
Ogledi 4,3 mio.
Eminem - Till I Collapse [HD]
04:59
msvogue23
Ogledi 561 mio.
Gold AG - Shkronjat e arta
04:28
Gold AG
Ogledi 2,1 mio.
Kenga qe beri me lot Elvis Naçin
03:36
n'Kosove Show
Ogledi 407 tis.
Lose Yourself (From "8 Mile" Soundtrack)
05:23
Eminem - Topic
Ogledi 39 mio.
Dude Perfect Corn Maze | Nerf Battle
6:54
Dude Perfect
Ogledi 8 mio.
Hurricane - Lopove (Official Video)
3:04
Hurricane
Ogledi 2,1 mio.
GOT7 "Breath (넌 날 숨 쉬게 해)" M/V
3:50
JYP Entertainment
Ogledi 23 mio.
AC/DC - Realize (Official Audio)
3:39
acdcVEVO
Ogledi 3,8 mio.
Shawn Mendes, Justin Bieber - Monster
3:04
ShawnMendesVEVO
Ogledi 40 mio.