Motrat Mustafa - Malli i nanes

  Ogledi 821,585

Motrat Mustafa

Pred 12 dnevi

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Motrat Mustafa on…
FB: smarturl.it/MotratMustafaFB
IG: smarturl.it/MotratMustafaIG
Subscribe: smarturl.it/MotratMustafaSub

© & ℗ Motrat Mustafa & Onair Media. All Rights Reserved

Komentarjev
Mirsada Imeri
Mirsada Imeri Pred 7 urami
😢😢🇩🇪🇽🇰🤲🤲
mahir emurli
mahir emurli Pred 11 urami
😂😂😂
Blinor Mustafa
Blinor Mustafa Pred dnevom
Ju lumt motra shum mir kedoni. Vetem perpara❤❤💙💙
Egzona Qenaj
Egzona Qenaj Pred dnevom
Një tekst mbreslenes dhe nje interpretim kaq i bukur qe vetem ju dini ta kendoni 🤩
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Pred dnevom
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
Donika Bibaj
Donika Bibaj Pred dnevom
Zemra ju kendoft
Rabishe Dragjoshi
Rabishe Dragjoshi Pred dnevom
O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏
Aferdita Lika
Aferdita Lika Pred dnevom
Per te gjith nenat respekt dhe ti duan dhe ti respektojne nenat sa i kan gjalle se do vije nje dit ti kerkoni dhe ato nuk do jen pran jush eshte i lumtur ai qe e ka gjall meritoni me shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Pred dnevom
Adem Ramadanit pra nje Ilahi
bofooit gojo
bofooit gojo Pred 2 dnevi
Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥
Sh Pc
Sh Pc Pred 2 dnevi
😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭
bofooit gojo
bofooit gojo Pred 10 urami
ne Lule xhenetit 🙏🙏
tina nesa
tina nesa Pred 2 dnevi
Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭
Sevdije Cerkini
Sevdije Cerkini Pred 2 dnevi
😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭
geni ineg
geni ineg Pred 2 dnevi
Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽
bofooit gojo
bofooit gojo Pred 2 dnevi
👌🏻
soinu foig
soinu foig Pred 2 dnevi
Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏
loqka loqka
loqka loqka Pred 2 dnevi
😭😭😭😭😭😭😭😭
hen ko
hen ko Pred 3 dnevi
Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀
Brother Cletus
Brother Cletus Pred 3 dnevi
Ist das Albanische Musik? Hört sich auf jeden fall gut an.
Arben Krasniqi
Arben Krasniqi Pred dnevom
ja es ist albanisch
soinu foig
soinu foig Pred 2 dnevi
😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍
Arifaj Arben
Arifaj Arben Pred 3 dnevi
Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻
Azi jusufi
Azi jusufi Pred 3 dnevi
Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭
hen ko
hen ko Pred 3 dnevi
😥😥
Hirmize Qazimi Veljiji
Hirmize Qazimi Veljiji Pred 3 dnevi
Shum kang eqilluar julimt motrat Mustafa se na knaqet shum ❤️😘🤲🥲🥲🥲
erjon nelaj
erjon nelaj Pred 3 dnevi
Kjo keng me ban cdo dit me qajt. Zemra ime mam sa mka malli
Merita Shala
Merita Shala Pred 4 dnevi
💗💗
Bihi Neli
Bihi Neli Pred 4 dnevi
Respekt Motra, si gjith perfekt ska fjal. Nje Propozim i imi por besoj edhe per t’gjith Adhuruesit eju besoj se do ta Mirpritnim, kishte me qen nje Bashkëpunim nmes jush dhe Adem Ramadanit pra nje Ilahi
Ptao Tom
Ptao Tom Pred 4 dnevi
Na dogji ky gyrbet 💔i kemi lan nanat per gjynah te vetme e po vdekin me mallin ton.😭😭😭😭😢😢😢😥😥 Shum keng e qellum ju lumt motrat mustafa 🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️
edcvgftyu tgbhuji
edcvgftyu tgbhuji Pred 4 dnevi
Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.
mitro vica
mitro vica Pred 5 dnevi
Warum ist das in den deutschen trends 😂❤
Marek Baszyński
Marek Baszyński Pred 5 dnevi
👌🏻
Ptao Tom
Ptao Tom Pred 4 dnevi
O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng
minij hooi
minij hooi Pred 5 dnevi
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
Ptao Tom
Ptao Tom Pred 3 dnevi
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
bellaz bellaz
bellaz bellaz Pred 5 dnevi
Niher per nihere tekst ma te.mir per neve qe jem.ne gurbet ska Kendu hala kerkush shum e mir .😭😭😭😭😭😭😭😭
senni bgon
senni bgon Pred 5 dnevi
Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤
minij hooi
minij hooi Pred 5 dnevi
Suksese bukur shumm Motrat Mustafa
Kadrolli Elias
Kadrolli Elias Pred 6 dnevi
😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍
Mevlyde Kastrati
Mevlyde Kastrati Pred 6 dnevi
Ju lumut inshallah gjithmon knaqi me prinder se na te gyrbetit kurr su nginem familje 😥
Fatmir Tahiri
Fatmir Tahiri Pred 6 dnevi
😥😥
cqvio doli
cqvio doli Pred 6 dnevi
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
senni bgon
senni bgon Pred 5 dnevi
Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜
Mirvete Hoxha
Mirvete Hoxha Pred 6 dnevi
Ju. Knoft zemra gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️
Afrim Nuhija
Afrim Nuhija Pred 6 dnevi
😪😪😪🤤
Thee Girll
Thee Girll Pred 6 dnevi
Oh mama jem! 😣
yuitr loing
yuitr loing Pred 6 dnevi
Uh Zemra pom dhem qe prej Veres sjam kak te Nana ime Mezi spo pres me shku Veres e me.Perqafue Allahu nah rujt Prind Tan ! 🤲🤲
cqvio doli
cqvio doli Pred 6 dnevi
Ah Nan,Nan
Elfet Namni
Elfet Namni Pred 6 dnevi
A tka lodh pleqnia
Kaferi Kaferi
Kaferi Kaferi Pred 6 dnevi
Keni te drejt na ndau ky gurbet i mallkuar nga motrat dhe vellezerit tane😢😢😢😢😢
abc
abc Pred 6 dnevi
O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng
butti fdft
butti fdft Pred 6 dnevi
🙏😭😭O Zot kush munet me ni PA 😭O Zoti ju rujt o shpirta 🙏Bab e Nan 😭😭
yuitr loing
yuitr loing Pred 6 dnevi
Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije.
Bla Bla
Bla Bla Pred 7 dnevi
Zemra Ju kendoft gjithmone 💖🥰😍😢
Ali Gashi
Ali Gashi Pred 7 dnevi
Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤
DugiJaguarLata
DugiJaguarLata Pred 7 dnevi
Suksese bukur shumm Motrat Mustafa
Mehmet Selmanaj
Mehmet Selmanaj Pred 7 dnevi
ooòo bre po shum kang prekse pipihhhh😥😥😥😥
butti fdft
butti fdft Pred 6 dnevi
Nana zemren ta kall
Baftije Miftrari8
Baftije Miftrari8 Pred 7 dnevi
😘😇😘😘😘
Qefsere Alili
Qefsere Alili Pred 7 dnevi
Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜
Pendije Useini
Pendije Useini Pred 7 dnevi
Nënat e grata i kena mërzit në kit Gubert 😢I falt jet Allahu të dyjave dhe shendet në Famlije 🤗🤲
nijuo joing
nijuo joing Pred 7 dnevi
Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊
Nexhi Shini
Nexhi Shini Pred 7 dnevi
Jeni shum të mira me at za të amel na e kënaqni zemrenzoti ju rujt jeni si yjet lart në qell që ndriçoni
lyricsmusik
lyricsmusik Pred 7 dnevi
Ah Nan,Nan
Anisa Gashi
Anisa Gashi Pred 7 dnevi
😍😍
Fetije Alilaj
Fetije Alilaj Pred 7 dnevi
Jeni te mrekullueshme zoti ju bekoft🤲
nijuo joing
nijuo joing Pred 7 dnevi
Ooo bre me ka mar Malli gjdo fjal pom vret 😭😰
Baki Berisa
Baki Berisa Pred 7 dnevi
Barvo Kosova❤❤❤
Mentor Arifi
Mentor Arifi Pred 7 dnevi
Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije arifi.
Fiona Dinaj
Fiona Dinaj Pred 7 dnevi
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
dolimi jotoo
dolimi jotoo Pred 7 dnevi
O te pa zevenzushme jeni Motrat Mustafa⭐⭐🇦🇱
Defrim Hallaci
Defrim Hallaci Pred 7 dnevi
Ju knoft zemra
Defrim Hallaci
Defrim Hallaci Pred 7 dnevi
Nana zemren ta kall
Ela -AS
Ela -AS Pred 7 dnevi
Evladin e zemres tone gurbetit me ja fal ... Respket per gjith nènat tona Nuk ka n botè as ni dashni si Dashnija nan e bijè kong shum e bukur
شنو حالك
شنو حالك Pred 7 dnevi
مشاء الله عليكم تحياتي من الوطن العربي
dolimi jotoo
dolimi jotoo Pred 7 dnevi
Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von
Milazim Bajraj
Milazim Bajraj Pred 7 dnevi
))
Mira Qenani
Mira Qenani Pred 7 dnevi
😥😥♥️
Indrit Frroku
Indrit Frroku Pred 8 dnevi
O zot sa me mungon familja ime🇦🇱🇱🇷
toijg avnnr
toijg avnnr Pred 8 dnevi
Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊
Gona Gona
Gona Gona Pred 8 dnevi
❤❤😥
Zelfie Fetahaj
Zelfie Fetahaj Pred 8 dnevi
Ooo bre me ka mar Malli. Na myti gyrbeti 💔na la me Mall tan jeten 😢🙏🤲
sanije gerguri
sanije gerguri Pred 8 dnevi
me mungon shum nana❤ ime😥
Mamma Tivogliobene
Mamma Tivogliobene Pred 8 dnevi
toijg avnnr
toijg avnnr Pred 8 dnevi
Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲
iphone Sony
iphone Sony Pred 8 dnevi
O zot sa u pikllova kur e niva ket kang 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🏻
adn bra
adn bra Pred 8 dnevi
Bizness edhe marketing... Krejt njejt jan
Shengjyle Beqiri
Shengjyle Beqiri Pred 8 dnevi
Zoti ju ruajt kenge shume e qellume, prandaj nënës smund ti dalim hakut edhe ne shpind ta mbajme❤
Marianne Graf
Marianne Graf Pred 8 dnevi
Ganz schlimm, dieser Jammersong!👎
Arben Krasniqi
Arben Krasniqi Pred 8 dnevi
Wen du nicht verstehst bitte nicht kommentieren ok...wen für dich ein jammersong ist für uns ist ein hit...geh und hör die deutsche volksmusik...das ist für dich...danke..wen du den text verstehen würdest hättest ein andere meinung..bye
besime
besime Pred 8 dnevi
Ju lumt 👏👏jeni💫💫
Lotet Emi
Lotet Emi Pred 8 dnevi
Zoti jav rujt Nana ata Qe i kan un jam Kan shum e re Kur me ka Humbur Nana Po Sod Hala era e saj me mungon Edhe Pse Qe 15 vjet Se kam afer i ban nipat mesat Nana Si Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von
Love peace
Love peace Pred 8 dnevi
.ca kenge amn moj motra na mallengjyt me ket keng ehhh nenat qofshin me jet gjat gjith nanant shqipetare sa me mungon mami ime larg ket gurbet erdh nje jet e veshtir
lina lina
lina lina Pred 8 dnevi
jeni shum te mira dhe te dhjeshta si gengtare bravo zoti ju rujt⭐⭐🙏🙏
Liljana Abdullahi
Liljana Abdullahi Pred 8 dnevi
Ne tela te zemers me kan prek me ket keng.....ah moj nane ...pa tpas Ty afer esht SHum e ran .....tash 7 vjet nane ne gyrbet eren pa ta ni....jam oj nan sikure pa du sy...tu prit moj nane pritja u be zjarr ne zemren Time....te dua shume mami
Mahije Morina
Mahije Morina Pred 9 dnevi
Lum nana qejuka naknaqt shpirtin zoti judhaft tembaren krejt jeten ozoti jurujt bre shum mir po kendoni
Azbie Jusufi
Azbie Jusufi Pred 9 dnevi
Ni geng e dhimsur 😰😰
Albert Hyseni
Albert Hyseni Pred 9 dnevi
😥😥😥😥😥😥🙏🙏👩‍👧
bardhec Uka
bardhec Uka Pred 9 dnevi
O sa her e ndegjoj ket keng endegjoj me lot ne sy po shum edhimshme per nanat shqiptare e ju motrat mustafa ju lumt goja qe me shum vokal i kendoni nanav keni za bilbili.
tefo s
tefo s Pred 9 dnevi
Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲
Valmir Shala
Valmir Shala Pred 9 dnevi
E lum nana qe ju ka o na keni semu me ket kangen
Mirianda Beraj
Mirianda Beraj Pred 9 dnevi
AIIah 🤲🏻😍🤲🏻
Rukman Berisha
Rukman Berisha Pred 9 dnevi
Ju lumt nje kag ne shum vler🕋🕋💒💒💒❤️❤️❤️💙💙
Majlinda Strana
Majlinda Strana Pred 9 dnevi
😢😢😢😢😢😢
Kreshnike Kelmendi
Kreshnike Kelmendi Pred 9 dnevi
Evertet qysh ekeni kendu kengen asht Gyrbeti asht shumm iftoft jam qe 21 vite po nuk jam adaptu ne gurbert familja me mungon shumm 😞tekish tegjitha ne gurbet Po atmosferen e kosoves nuk eki kurr respet motrat Mustafa kendoni me zemer 👌
🈚🈵🈲🈹
🈚🈵🈲🈹 Pred 9 dnevi
💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)
Jehona Braha
Jehona Braha Pred 9 dnevi
O zot e keni nje zë te veqant zoti ju dhasht shendet e kendofshi gjith jeten, kenga e mrekullushme NANA❤😘😘
🈚🈵🈲🈹
🈚🈵🈲🈹 Pred 9 dnevi
💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)
K Raj
K Raj Pred 9 dnevi
Love from India
🈚🈵🈲🈹
🈚🈵🈲🈹 Pred 9 dnevi
💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)
Melisa Kr
Melisa Kr Pred 9 dnevi
Ajo era mir e Nanes zemren me ta knaq sa shum jem merzit qe dy vjet se kam pa ishalla sivjet bohet mir e shkojm.
🈚🈵🈲🈹
🈚🈵🈲🈹 Pred 9 dnevi
💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)
Flore Berisha
Flore Berisha Pred 9 dnevi
😭😭😭💔💔💔⭐⭐👏👏👌👌
🈚🈵🈲🈹
🈚🈵🈲🈹 Pred 9 dnevi
💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)
Maudazei
Maudazei Pred 9 dnevi
i love it. pls more
🈚🈵🈲🈹
🈚🈵🈲🈹 Pred 9 dnevi
💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)
Maudazei
Maudazei Pred 9 dnevi
true
Maudazei
Maudazei Pred 9 dnevi
yeah me too
Servete Halilaj
Servete Halilaj Pred 9 dnevi
Sabukr
🈚🈵🈲🈹
🈚🈵🈲🈹 Pred 9 dnevi
💎ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)
Chantalle de Nanterre
Chantalle de Nanterre Pred 9 dnevi
Wurde das in einem Laufhaus gedreht?
🈚🈵🈲🈹
🈚🈵🈲🈹 Pred 9 dnevi
💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)
Tik tok Quotes🔥🤞🏻
Tik tok Quotes🔥🤞🏻 Pred 9 dnevi
Ju dyja nuk ja vleni 👎👎👎kumrija e mir shkurta e mir lulja e mir elhamja e mir edhe dy te tjerat jeni te mrekullueshme nuk mirren me thashe ti sahijde dhe safete ju pisa 👎👎👎👎
🈚🈵🈲🈹
🈚🈵🈲🈹 Pred 9 dnevi
💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)
Tik tok Quotes🔥🤞🏻
Tik tok Quotes🔥🤞🏻 Pred 9 dnevi
A qetash po kopjoni shyhreten a mos ja keni vedh kengen shyhreten tu shty me njera tjetren jeni bo kengetaret xhelozija u mbyti turp sahides bashke me safeten
Adnan 76
Adnan 76 Pred 9 dnevi
Me ndegju ket këng pa fillu me qajt nuk po munden .Ju lumt 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🏻🙏🏻🙏🏻
🈚🈵🈲🈹
🈚🈵🈲🈹 Pred 9 dnevi
💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)
Julia Wirth
Julia Wirth Pred 9 dnevi
Woher kommen die zwei?? Wunderbare Musik zum Träumen ❤️❤️❤️Klasse Video ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Arben Krasniqi
Arben Krasniqi Pred 8 dnevi
@Julia Wirth Die sind 2 schwestern und kommen aus Kosovo..die sind sehr berühmt...schwester Mustafa...es ist ein traurige lied..respekt
🈚🈵🈲🈹
🈚🈵🈲🈹 Pred 9 dnevi
💐ALLAHU AKBER ISLAM IEMAN EHSAN "BISWAOLEE SHAHSUFI ALLAMA FARIDPURI NAQSBANDI MUJADDEDIN (QSA) CAHEB -JINDABAD". PLACE:BISWA ZAKER MANZIL,ATROSHI,FARIDPUR. BY:ZAKER PARTY(way of peace)
Adem Ramadani - hitet me ilahi
1:24:44
Produksioni XIMI
Ogledi 1,1 mio.
Na Derneku i konji od 12000 eura
16:48
Srećko Stipović
Ogledi 168 tis.
8 Motrat Mustafa - Qika e nanes (Official Video)
05:13
Motrat Hoxha - Gjyshi jonë
05:00
Produksioni Ardi
Ogledi 106 tis.
Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
04:00
Motrat Hoxha & Antigona - HITET 2021
41:33
Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)
04:08
Na Derneku i konji od 12000 eura
16:48
Srećko Stipović
Ogledi 168 tis.
SIDEMEN 1,000,000 SUBSCRIBER Plaque Unboxing!
0:42
I Sent My Lookalike On NATIONAL News
15:01
Niko Omilana
Ogledi 3,6 mio.
Nekdo je diplomiral o... MENI?!?
14:19
Marko Žerjal
Ogledi 29 tis.