Melisa - Leje ( Official Video )

  Ogledi 4,242,617

UnixMusic

Pred 13 dnevi

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Komentarjev
Valbona Lleshaj
Valbona Lleshaj Pred uro
Bravo Melisa...je super ...suksese bukuroshe..❤❤💋💋😍🤩🌺🌹🌻🌼🌷🥀
Tyrurururry Eusjsjsjdjdjd
Tyrurururry Eusjsjsjdjdjd Pred 4 urami
Shum e bukur je dhe shumë bukur këndon por i ki pak do gjeste qato ta prishin je 99%
Admir Hodo
Admir Hodo Pred 4 urami
Melisa Andi❤❤
Mimoza Martini
Mimoza Martini Pred 6 urami
⭐️
Perfect Fitness
Perfect Fitness Pred 7 urami
Denard Begaj
Denard Begaj Pred 7 urami
Brava melisa je talente per tgjitha suksese
Amelia McCain
Amelia McCain Pred 7 urami
4.1 milion shikime dhe asnje koment per kengen🤣🤣🤣🤣🤣
Leno Onel
Leno Onel Pred 7 urami
E sigurt eshte qe ma shum kohe ka zgjat me u realizu grimi i Melises sesa kenga,,
Aldin Harizi
Aldin Harizi Pred 8 urami
Shum ritem i bukur i knaqshem per veshet edhe complimenta melisa keep it up
Melissa Jayne
Melissa Jayne Pred 8 urami
m.slpost.info/dev/c5zbi2l_aWub3mo/video.html
rudina
rudina Pred 9 urami
👪🤩💕💯💯💯💯💯
Genta Genta
Genta Genta Pred 9 urami
Cfar po ndodh 😂😂😂
R9.SANDRI
R9.SANDRI Pred 10 urami
OJ MELISA A TQI IHER
Butrint Imeri Butrint Imeri
Butrint Imeri Butrint Imeri Pred 11 urami
💖💖❤❤❤
Konrad Fuchs
Konrad Fuchs Pred 12 urami
Kenge perfekte per bordella :D hahahaha
Genti Paci
Genti Paci Pred 13 urami
Super
GRASIELA HYKO
GRASIELA HYKO Pred 13 urami
Melisa je yll
Νίκος Γαλαίος
Νίκος Γαλαίος Pred 14 urami
Jan klikimet te blera
danjela skordaki
danjela skordaki Pred 14 urami
Bravo melisa ❤️❤️❤️
Ladi7724
Ladi7724 Pred 14 urami
Beautiful ending!
Brunilda Vaska
Brunilda Vaska Pred 14 urami
ni.nu
Emiljano Alisa bicaku
Emiljano Alisa bicaku Pred 14 urami
Ti melis je ylle
Alteo Daiko
Alteo Daiko Pred 15 urami
Meli kthe pergj Plz
Alteo Daiko
Alteo Daiko Pred 15 urami
Hye
ledi bregu
ledi bregu Pred 15 urami
Kur u be dhe kjo e super konsumuara kengetare...vk dmth fundi I botes
Diamand Kurti
Diamand Kurti Pred 16 urami
Po ik mo ti se mor fam te perputhen plus 40 😂😂 dhe me del mu ketu leje leje 👇👇
Anisa Shametaj
Anisa Shametaj Pred 16 urami
Y'all ❤❤❤
a.k.a bd-rap
a.k.a bd-rap Pred 16 urami
4 mln
arber krasniqi
arber krasniqi Pred 16 urami
Ani thojke nuk jam me andin
arber krasniqi
arber krasniqi Pred 16 urami
Nncncncncncnn e ke dh....... valla me andin valla e kini ba m...........
Gazi
Gazi Pred 17 urami
Hit i veressss🔥🔥🔥🔥
sidorela tahiraj
sidorela tahiraj Pred 18 urami
Artiste lindur je moj vajz Bravooo
KLEDI SHIRA
KLEDI SHIRA Pred 18 urami
pkp
Egla
Egla Pred 19 urami
Sa kenge e bukur💖❤
Marselina Karaj
Marselina Karaj Pred 19 urami
Thonii caa te donii porr kengenn e kaa mytt🔥🔥😍
Unikatil Gjoka
Unikatil Gjoka Pred 20 urami
Ti shqiperi me jep nder me jep emrin shqipetar , O BUDALL PSE NUK MERI ME POLITIKANT ME HIJENAT NE PARLAMENT SE JAN TJA QI NANEN POPULLIT PO MERI ME NJERZ TE THJESHT . APO KENGTARI VJEDH TEK POPULLI PARLAMENTI I JEP POPULLIT . Shifni mor punt e juja bohuni i her njerz te qet te ndershem veq tu sha vetem urrejtje . Bonu njerz te kulturum jepni kurajo se muzik asht nuk jan premtime votash .
Mentor Balla
Mentor Balla Pred 22 urami
Bravo Melisa sei una campionessa
Rimi Gjoni
Rimi Gjoni Pred 23 urami
Bravo melisa eshte super muzike
PUBG RèédHeŁŁ
PUBG RèédHeŁŁ Pred 23 urami
1 jav 4 milion ska shans
Orha Islami
Orha Islami Pred 23 urami
Melisa suksese bravo❤🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇦🇱🇦🇱
Elona Mucici
Elona Mucici Pred dnevom
Melisa mos komento pa kuptim per ledianen pasi ti ke jeten tende ajo te sajen besoj qe dhe ne itali e ke mesuar
danqi Luan
danqi Luan Pred dnevom
OOOOOOOOOO
beyond infinity
beyond infinity Pred dnevom
Mos o zot
Hana Demiri
Hana Demiri Pred dnevom
MELISA LLESHI 🕊LEJE🕊 REFREN: A te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje a te qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty a te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek maj meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty Kadale kadale ma mer zemren sa here pe kqyri menjen po ma lun aj e di shum mir smunet mem zavendsu e ti pom don e ti pom don se she me sy e plas me zemer dhe menon tjetren me lon tjetren me lon se kshu nuk bon nuk bon nuk boon Ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du mat pas ty une du mat pas ty a te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty Kadale kadale xhan ti je tu tranu duket ashiqare djal pse zvhen e ma thu ndashni je me ta per mu je tu menu e ti pom don e ti pom don se she me sy e plas me zemer dhe menon tjetren ne lon tjetren me lon se kshu nuk bon nuk bon nuk bon bon ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💏
Amaro Pardon
Amaro Pardon Pred dnevom
Yyyy qa u boka Hera e par qe po e ngjoj paska 4M hahahahahahhaha 🤮🤮🤮🤮
Living Albania
Living Albania Pred dnevom
kenge vk baxhella
Refije hatia Hatija
Refije hatia Hatija Pred dnevom
LOVE YOU MELISSA❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Wilde wilde
Wilde wilde Pred dnevom
Kenge malokce
Supertoni
Supertoni Pred dnevom
Hajde ropt Andit edhe Melises
Aferdita Kumara
Aferdita Kumara Pred dnevom
ca kurve je mi
Zehra Liman
Zehra Liman Pred dnevom
slpost.info/dev/eKeeramHenbT0HM/video.html
Isra's Channel
Isra's Channel Pred dnevom
❤️
Elton Dinaj
Elton Dinaj Pred dnevom
Meli mjau mjau mjauuuuu 🐱🐱 super teksti 🐑🐑 fiks je
bowen voowy
bowen voowy Pred dnevom
shume bukure kenga bravooooo ♥️♥️♥️♥️dhe pse e urreja Melisen por vdes per andin prap duket sikur shkojn me njeri rjetrin ket keng e kam degjuar 1 miljon here love
Alfons Fonsi
Alfons Fonsi Pred dnevom
Kush esht ai rrot kari qe e pelqen ket kenng
Elvindualda Arapi
Elvindualda Arapi Pred dnevom
Super
Muharrem Abdyli
Muharrem Abdyli Pred dnevom
Melisa është princesh është shum e dashur shumë e mir dhe është zemer
Ximi Hysi
Ximi Hysi Pred dnevom
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🤮
bowen voowy
bowen voowy Pred dnevom
The dua
Zajaku Erson
Zajaku Erson Pred dnevom
Yll💘💘💘🏅💖😊
angjelos kromidha
angjelos kromidha Pred dnevom
Nuk arrij ta kuptoj ku po shkon brezi jon plak prz sjemi mir sdim t vlersojm asgje o plak ai emisioni qe ca eshte perputhen a ca eshtw cdo kush qe eshte atje brenda eshte per lek ajo dihet se jan n televizion e bejn gjith ato tallje trapi e budallalleqe qe ju gocat e cunat ti ndiqni e pastaj mendoni se jeni si ata e t cani trapin sinqerisht televizionet n shqipri ja bojn popullit 8-2 vl dmth coni ket tipen qe ska lidhje me muziken 4 milion e s shifni kng te rinj o zot dmth bjere marrr 😂😂😂😂😂
Caka Afrim
Caka Afrim Pred dnevom
Bravo
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi Pred dnevom
Super melisa spe nshoj un ket leje leje😘🤗
FIRE☆777
FIRE☆777 Pred dnevom
Epo te behet edhe kjo skam pare un mer per 1 jav 3m shikime
Valentina T
Valentina T Pred dnevom
Jeni yje
imran Beqiraj
imran Beqiraj Pred dnevom
te pakten qenke veshur mir
Dona dona
Dona dona Pred dnevom
Shum Mir kanga amo spoti ja ke tepru me Duar Leje Leje
Anne locka
Anne locka Pred dnevom
Hit ❣️❣️❣️🔥🔥🔥
Elisa Semi
Elisa Semi Pred dnevom
Melisa shum bukur e veshur
Edi Sina
Edi Sina Pred dnevom
perputhasit te gjithe i shajne e po te gjithe i shikojne e papame
Edi Sina
Edi Sina Pred dnevom
melisa po kenga u kry ku perfundoi
Tanny
Tanny Pred dnevom
E ki dhi krejt
Andrea Alija
Andrea Alija Pred dnevom
The dua
Ornela Hasi
Ornela Hasi Pred dnevom
Fationi thot: ca bona tani un ika kot melisa me e bukura dhe me e mira
Follow_if_you_eat11 Tayna
Follow_if_you_eat11 Tayna Pred dnevom
Mendja e andit pas goces me flokë te zeza left the chat 😂
Linda Ajda
Linda Ajda Pred dnevom
Ku ka bere kenge dhe prostituta
Arta Halilaj
Arta Halilaj Pred dnevom
🥰🥰🥰🥰cifti me i bukur 🥳🥳🥳😘😘😘😘😘😘😇😇😇
JOSÉ LUIS DE LA TORRE
JOSÉ LUIS DE LA TORRE Pred dnevom
Te lumt e andi kjo te sjell ne vete 😂 😂 jo si tea si kurvice e pafajshem 😂😂😂😂😂
Xhemal Shehi
Xhemal Shehi Pred dnevom
Te gjithe konkurentet ne per' puthen po behen kengetare 🤔🤨🤔🤨😑😐
Lena Emy
Lena Emy Pred dnevom
Se di un se qfar ka ndodh ne Perputhem. Se kam shiku kurr. Veq kanga e mir, zerin e mir dhe vallzimi i mir. 🙌🏻♥️
Lorenc Qypi
Lorenc Qypi Pred dnevom
Ds qe ti do si perputhen🥰😍😘🤩
Viki Gaxhja
Viki Gaxhja Pred dnevom
Tr la bionda e la mora ha vinto la rossa! Grande Melissa 😍
SAIMIR SHARKA
SAIMIR SHARKA Pred dnevom
MENDON QE JE DIKISH POR JE 00000 KARE FEMER E NDYR NE ITALI LE NAM TANI VAZHDOVE NE ALBANISTAN
Artiola ola
Artiola ola Pred dnevom
po qe esht keng e bukur....🙄🙄🙄 cuditerisht
Be Be
Be Be Pred dnevom
Ne radh te par O Zot na fal . Mbrojm duam te pa drejtin dhe paftyrsinn . Po ti moj melis si ste vjenn zor jo nga ne publiku nga Familja jote . Qe bejee si e dejgur mbas fationitt atdheutt . E tash thu fajn e ka Olsa . Ok hajde fajn e ka Olsa . Hajde tash un té them ty hajde bojm sex Bashk ne shesh . Fajn e kemi te dy apo vetem un 😂 . a sa Per Andinn na lodhe i paske gjonatt per vieee ahahhaha Ikk aman kurr mos past djem si ty .
Alketa Sinani
Alketa Sinani Pred dnevom
Melissa je nje yll I vertete
swet swet
swet swet Pred dnevom
Bravo bravo melisa 🍬👏👏👏👏👏
Jemin Endri
Jemin Endri Pred dnevom
Te them te verteten e kam yryer shume Melisen po nuk e di pse e adhuroj tani. Kalofshi jete te lumtur💏❤❤ Cdo njeri e zgjeth vet rrugen nga shkon
minij hooi
minij hooi Pred 2 dnevi
fatjoni ne keto momente : Fjala ime doli boterisht ketu para jush
Leonesa Muja
Leonesa Muja Pred 2 dnevi
Puthje pa romantike
Visar Ismaili
Visar Ismaili Pred 2 dnevi
O yll
ed junior
ed junior Pred 2 dnevi
O antivlereeee, na e shpifet🤮🤮🤮
Production BY IDRIZ IDRIZI
Production BY IDRIZ IDRIZI Pred 2 dnevi
slpost.info/dev/hny3rKSpiH-q23M/video.html
minij hooi
minij hooi Pred 2 dnevi
Njerzit qeshin ketu kurse kjo dhe andi qeshin ne 🏦 kur depsitoj checkun
Production BY IDRIZ IDRIZI
Production BY IDRIZ IDRIZI Pred 2 dnevi
slpost.info/dev/hny3rKSpiH-q23M/video.html
Vana Vana
Vana Vana Pred 2 dnevi
oj shtrik a te ka thene fatjoni se kie lidhje jasht ose brenda emisjonit
Artian Abdiu
Artian Abdiu Pred 2 dnevi
slpost.info/dev/fYzYlZ2aYoPO2Ic/video.html
Jurgen Jurgenbunga
Jurgen Jurgenbunga Pred 2 dnevi
Pidhi ropve u bo dhe kjo me kendu qr
Ιωαννα Νικολλι
Ιωαννα Νικολλι Pred 2 dnevi
Melissa
shqiprim Bytyqi
shqiprim Bytyqi Pred 2 dnevi
Qofshi te lumtur per gjith jeten
Miri Licollari
Miri Licollari Pred 2 dnevi
Kenga esht shum e bukur😘🥰
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare Pred 2 dnevi
Kenge per Bbf 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️, kot fare
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
VENOM 2 Official Trailer (2021)
2:56
ONE Media
Ogledi 6 mio.
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
Ogledi 67 mio.
Elvana Gjata - Kunadhe
02:33
Elvana Gjata
Ogledi 3,2 mio.
Capital T - RRUSHE
03:26
Capital T
Ogledi 1,3 mio.
Irkenc Hyka - Mezi Pres ( Official Video )
03:11
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
Ogledi 5 mio.
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
03:11
DON XHONI - MAFFIA
02:49
DON XHONI
Ogledi 9 mio.
VENOM 2 Official Trailer (2021)
2:56
ONE Media
Ogledi 6 mio.
ROSÉ - 'Gone' M/V
3:41
BLACKPINK
Ogledi 70 mio.
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
3:46
thisisnoizy
Ogledi 4,5 mio.