Jasminë çmendet pas Andit, dhe “lufton” shoqen e saj Sarën - Përputhen, 26 Shkurt 2021

  Ogledi 1,354,829

Top Channel Albania

Pred mesecem

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku Pred 3 dnevi
Me femer vkkk se kjo Jasmina plus jeni brezi pjerdhur e ka then mir dikush dhe ai djali Prince te emissioni perputhen Ktu tha juve jeni llumi i Shqiperise o zot 😔😔😩😩
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku Pred 3 dnevi
Ju betohem qe femer si kjo Jasmina kurr jeten time as Shqiperi as Ktej Europe se besoj qe te ket qelluar ne jeten time kurrrrrrrrrrrrr dhe ju betohem se shum femer e ulet dhe plus shum brez i pjerdhur brez vkkkk o zot mjer kjo shqiperi mjer kjo toke cfar Njerzish mban. 😩😪
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku Pred 3 dnevi
Erlindi dhe Jasmina 2 prototipa tipike femirore shum femije hahahahhaha
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku Pred 3 dnevi
Sa vkkkk Pa Pike shije ske si femer oh Jasmine hahahahhaha
Alban Strakosha
Alban Strakosha Pred 9 dnevi
34:44 Andi
David Martin
David Martin Pred 14 dnevi
Ali pash. Tepelena. Ali Luc Lepirsi i Sulltanit
David Martin
David Martin Pred 14 dnevi
Mevlan Mutlymani Mutlyman i Allahut gjabil
David Martin
David Martin Pred 14 dnevi
MEVLAN. ERDOGYL. SULLTANI
bubi kacurrel
bubi kacurrel Pred 15 dnevi
O zot pas kaq shume kohesh po vnoj re djersen Jasmines ne sqetulla,po nuk ke faj,se me mbajt dikush qe kam qejf nkrah 1 vajze tjeter ,e kisha shkly.
YoutubeDiscriber
YoutubeDiscriber Pred 17 dnevi
Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.
krenar prenku
krenar prenku Pred 20 dnevi
Andi ❤
Omer Bilali
Omer Bilali Pred 27 dnevi
O Buri Ashte per 7 Gra
ARBI ARBI
ARBI ARBI Pred mesecem
Jasmine turp sa sh bertite
Enis Xh
Enis Xh Pred mesecem
Shko NSHkoll edhe niher antopiqka
aferdita shala
aferdita shala Pred mesecem
Y u iau U kg H au I H k U I j k Uh
hoiy vinosa
hoiy vinosa Pred mesecem
Anna nuk zgjedh asnje djale per takimin e javes tjeter. A mendoni qe Anna Kauri del nga emisioni te djelen? 🤚
Lili Hoxha
Lili Hoxha Pred mesecem
O Jesmina mbylle a te goj, mos e ngrej zerin, i je urdher Andit te mbylli gojen kur flet ti pupu cfar vajze... Hajde merre per grua ate.. o Zot, O Zot 👎👎👎
abbsnn cose
abbsnn cose Pred mesecem
Sipas meje eri me ate djalin e ri jan rrafur per punen e leshit😂😂😂
Agentina Boraku
Agentina Boraku Pred mesecem
A alapaA
hoiy vinosa
hoiy vinosa Pred mesecem
Ti jasmine qenke nje vajze shume e keqe to nuk me pelqen fare sara eshte ku e ku me ty
altina krasniqi
altina krasniqi Pred mesecem
po doket si 33 se jo 22
Sara Sara
Sara Sara Pred mesecem
O qfar mbeturina turp
Sara Sara
Sara Sara Pred mesecem
O te gjitha jeni mbeturina
Nevermind Bro
Nevermind Bro Pred mesecem
Fjeihgfzgidkxdokxeijyeolywp🤑🤤❤️💕😏😚💙⛄️💨🌪💨🌥❄️🌥🎆🎇💝💛💗💜🤎🙏🏿🙏🏿🙏🏿💄👅👄😘🥰😍
dolita windo
dolita windo Pred mesecem
Antonela mir te thot Lediana mos nderhy sa her qe flet ajo ashtu dukesh si pa eduakate 🤷‍♀️
Ali Berisha
Ali Berisha Pred mesecem
Me mevlanin po kuritni sepse vetem plakat ja keni l'an ne dispizicion
lulet e vetmuara _fans_gokçe
lulet e vetmuara _fans_gokçe Pred mesecem
bora je bere edhe me e bukur
Zhani Isa
Zhani Isa Pred mesecem
Jasemina si plake shtrigeeee,ta shpif kur fletttt🤮🤮🤮
dolita windo
dolita windo Pred mesecem
hahahaha
sam smith
sam smith Pred mesecem
LEDJANA ka kapacitetin e nje vajze ne klase te 4. Pse sbeson ne horoskop? AAA ti i ke syte blu je genjeshtar. Aaa sja ktheve flirtimin posii, dukesh shume budallaqe e dashur, sic je
Fidan Neziri
Fidan Neziri Pred mesecem
Si se kupto ky i gjori mevlan se kto dyja pe perdorin si top futbolli se tvetmen vemendje qe ekan kto dyja ekan nga mevlani
A A
A A Pred mesecem
Jasmina you stupid b.. you make no sense!!!!
Inna D
Inna D Pred mesecem
Shi e merziti Andin Jasmini😒 ma cun tmir e korrekt si Andi ska asnje aty ...
Diana Gjura
Diana Gjura Pred mesecem
Pershendetje
Manjola Fusha
Manjola Fusha Pred mesecem
Qe te dyja fallcooo totalisht
ludmilla muca
ludmilla muca Pred mesecem
Ti jasmine qenke nje vajze shume e keqe to nuk me pelqen fare sara eshte ku e ku me ty
Eluis Vlashi
Eluis Vlashi Pred mesecem
Kjo Sara shkoi puthi në buzë atdheun iku atdheu shkoi tani mori andin
Paulin Kolziu
Paulin Kolziu Pred mesecem
Boll me ato floket se na bere me vjedh o jasina debile kush te merr ty moj debile
Ira Tri
Ira Tri Pred mesecem
Jepjuni bursa te rinjve te studiojne jashte shteti, per te miren e tyre dhe per te miren e asaj Shqiperi qe po behet dita dites si me qene afrike e mos i fusni ne sherr me emisione te tilla se dashurine e jetes e gjen zemra vete , nuk ka nevoje ta beni ju Top Channel
Besa Go
Besa Go Pred mesecem
Mbyle gojen o antunela se je ba bajat. Budaliqe e keqe ,
Lorena Lorii12
Lorena Lorii12 Pred mesecem
Kjo jasmina me femer trape ska
Fredi Gogoli
Fredi Gogoli Pred mesecem
🐦🎼🌺slpost.info/dev/nXnXeoaeYoe5rXs/video.html🐦🎼🐦
Halil Murrani
Halil Murrani Pred mesecem
Ky emisjoni perputhen esht ber Si burdello I ke femrat rrjesht Ngjasojn njesoj si punonjesit e burdellos . Kush tjet i interesu tvejn, edhe seks te bejn edhe me fam te behen hahahaha
123 123
123 123 Pred mesecem
Ledjana nuk me pelqen fare ka fry edhe buzt i ka ba si lop
Alea lumi
Alea lumi Pred mesecem
Uu
K Q
K Q Pred mesecem
Antonela je cop 💩
ErëzaD
ErëzaD Pred mesecem
Pse nuk pe hapni emisionin Big brother??
Isnije Azizi
Isnije Azizi Pred mesecem
Bora dhe arian nuk e di pse duhet te mireni me jasminen. jasmina eshte xheloze ndaj andit........
Denis Alla
Denis Alla Pred mesecem
Jasmina te kisha paragjykuar po me kte debat i dhe sh vlera vetes bravvaaaaaa!!!
Shingjile Zulbeari
Shingjile Zulbeari Pred mesecem
Lediana ben loj qart poeka ati Antonelen dhe fshihet pas Antonelen arsjetime tkota kurse Antonela hin nmes ndersa Lediana vet ska fare interes per Mevlanin pravo qe ezbuluat mir fare qe ben lojra Lediana me Mevlanin se eka ber sinje Loder Mevlanin ehek per hunde Mevlanin dhe ehedh elen ulur nkarike te pres.
Shingjile Zulbeari
Shingjile Zulbeari Pred mesecem
Lediana ben skenare tkota aty koti kur del mete tjeret endjen afrimin perqafimin the thet aty endjej kure djej perqafoj kurse per mevlanin sendjen judasht kenga tani iduhet klibi dhe gjen arsie tek veprimet e ledianes apo tmevlanit vet ben lojra me mevlanin iduket mevlani si loder prandaj tallet me mevlanin. Perqfime tleta me tjeret kurse mevlanit ishet xhelozij ben perqafime tjera tallet me arsjetime jo ty mevlan jo Antonela kurse vet ben lojra,,,,,,, Antonela esht shum me eafert me mevlanin dhe me esinqert Antonela ndaj mevlanit Mevlan Antonela esht per ty.
Benin Kastrati
Benin Kastrati Pred mesecem
Kur vajta ne shtepi k.....ishte thy kur vajta ne tiran bo.....bo.... ishte zan
Bekim Malushaj
Bekim Malushaj Pred mesecem
Jasmina ash ndjrsit pre sikletit ndaj andit
Vera Klodjan
Vera Klodjan Pred mesecem
Jasmina esht nje k...e vogel
Bes Bau
Bes Bau Pred mesecem
ANTONELA 😂😂😂😂KY DJALI NGA MAQEDONIA STE ZGJODHI TY 😂😂😂😂😂DHE PSE QESHNI ME ANEN A? 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
albisouldragon
albisouldragon Pred mesecem
Po pse nuk e quajn "Telemarketing" kete emision keta... na can trapin me keto reklamat direkte, skam par vend te botes qe prezantusi nxjer nje kuti e fillon ben telemarketing ne mes te nje emisioni
Sabit Maksuti
Sabit Maksuti Pred mesecem
Puth ky puth ai esht bo swinger klub vetem ajo ka met te shqiptart
Elon Bytyqi
Elon Bytyqi Pred mesecem
mungon fatjoni
jdkdkkd uggoucuc
jdkdkkd uggoucuc Pred mesecem
Sqetllat e jasmines gjith djers🤭😂😂
Daniela Mardoda
Daniela Mardoda Pred mesecem
Sa e pa' edukatë Jasmina 🤮
Skender Skender
Skender Skender Pred mesecem
Vajze sokoleshe
Bato Dardanian
Bato Dardanian Pred mesecem
Ndër femrat me të edukuara aty është Ledjana , ju pelqeu apo jo e vërteta është e tillë !
Ela Xhaferi
Ela Xhaferi Pred mesecem
Takimi i trete i Andit me Saren me duket si takimi i Mevlanit me Shqipen kur flisnin per Fjorelen
Bes Bau
Bes Bau Pred mesecem
ANTONELA ANTONELA.. MENDOVA SE JE FEMER E SINQERTE DHE FEMER.. TI QENKE FEMER HAJVANE TOTAL.. SHKOJ PAS MEVLANIT SI QENI TE ZOTIT VET 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ UN JAM GJERMAN DHE JETOJ NE GJERMANI KU DHE JAM LINDUR, POR DERI SOT SKAM PA NJE FEMER QE KSHTU HAPUR TI SHKON NJE MASHKULLI PAS.. SI QENI PAS TE ZOTIT.. OJ ANTONELA DUHET TA KUPTOJSH NJEHER E PERGJITHMON SE NJE FEMER QE I SHKON NJE MASHKULLIT PAS SI QEN, AJO MA SHUM E LARGON AT DJAL SE QE E AFRON.. PASTAJ MESHKUJT SHQIPTAR E SHFRYTZOJN KET GJEST AKOMA MA SHUM SE TE TJERET.. E DI SI JE BE TI PAS MEVLANIT?? NA GJERMANT I THUAM "LAUFHUND" NE FUND TI DOT HUMBISH 100 %.. LEDIANA DOT FITON SE NUK I SHKON MEVLANIT PAS SI QEN..
mira hasa
mira hasa Pred mesecem
Mevlan merr ledjanen ajo asht per ty jeni te mrekullushem te dy
Megan
Megan Pred mesecem
Ky andi shkon me jasminen po kjo tall prapanicen me te kush mendo si mu reply✋✋
Julia Walerczyk
Julia Walerczyk Pred mesecem
Mevlani eshte bere si inventari i perputhen , sa i jan merzitur dhe gocat. :D
AGRO WEB
AGRO WEB Pred mesecem
Pershendetje te gjitheve ! Ju falenderoj te gjitheve per komentet pozitive ! I vleresoj shume ! Doja tju informoja qe kanali im Aventurat e Julit eshte bllokuar perkohesisht nga SLpost per arsye verifikimi! Der ne nje komunikim te dyte ju ftoj te me beni Subscribe ne kete kanal qe po ju shkruaj ku kam publikuar dhe kengen X5 SE me Mevlanin ! Ju falenderoj !
Miri Dota
Miri Dota Pred mesecem
Fjal greke
Miri Dota
Miri Dota Pred mesecem
1 vrejte per arjan konomin perdor fjal
Qadi Cengu
Qadi Cengu Pred mesecem
Pse lediana zgjedhe dy her
Qadi Cengu
Qadi Cengu Pred mesecem
Pse zgjedh dy her ledjana o emision pa lidhje
Administratori i pallatit tim - Your Voice
Administratori i pallatit tim - Your Voice Pred mesecem
Sub ju lutem te bejme gjera te bukura per komunitetit dhe te ndihmojme njeri tjetrin slpost.info/dev/h2zNmqd4mnTatYM/video.html
GabrielJaupiofficialkomedi
GabrielJaupiofficialkomedi Pred mesecem
Ju lutem beni subcride nese ini me kete mendim qe te gjithe bejn loje
Baad Girl
Baad Girl Pred mesecem
jasemin tash veq se te tha arjani mir se po fol spo tu nalet ajo goj e flliqt qka hamomi pot vjen inati kjo sara bash cop Edhe ata qe e kan refuzu kan desh m arrit diqka po smujten kurgjo qka tash kallen mas sajna ja neve na pelqen ja e mir
suzi koci
suzi koci Pred mesecem
Kjo jesemina eshte kot fare Andi mendohu mire per jezeminen S3 jeta duhet te shijohet cdo moment
Kajla official
Kajla official Pred mesecem
slpost.info/dev/pKvdZqiaj5W6u5U/video.html qellimi i jetes🤗
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Pred mesecem
slpost.info/dev/YY3Hg36un4W51Xc/video.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Pred mesecem
slpost.info/dev/YY3Hg36un4W51Xc/video.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Pred mesecem
slpost.info/dev/YY3Hg36un4W51Xc/video.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Pred mesecem
slpost.info/dev/YY3Hg36un4W51Xc/video.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Pred mesecem
slpost.info/dev/YY3Hg36un4W51Xc/video.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Pred mesecem
slpost.info/dev/YY3Hg36un4W51Xc/video.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Pred mesecem
slpost.info/dev/YY3Hg36un4W51Xc/video.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Pred mesecem
slpost.info/dev/YY3Hg36un4W51Xc/video.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Pred mesecem
slpost.info/dev/YY3Hg36un4W51Xc/video.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 Pred mesecem
slpost.info/dev/YY3Hg36un4W51Xc/video.html shikone kete video ju lutem ju dua
Mirjani Vata
Mirjani Vata Pred mesecem
Ahahahha si o bo si me naj dyqan perimesh shifi kta se jan t mira lot si t duken kta portokalla
Alexandre 549
Alexandre 549 Pred mesecem
A quand une émission comme celle là en FRANCE ?😊
Moza Shabaj
Moza Shabaj Pred mesecem
AgfFAjgRbaauafhaiagRgahagarFaragagahRIas fgabahafRkaaffa. SgabzgfGsgg.NzgVGfVVHGGgbIagFabgarabwucda uwstbsksbggebajsv
Hello It'sMe
Hello It'sMe Pred mesecem
30:19
DAVID WHO!
DAVID WHO! Pred mesecem
*A U LAVE O ZDRROMCE SE ESHTE E DJELE SOT🤢🤢🤢*
INT SARDI
INT SARDI Pred mesecem
🤣Mevlani qe pelqen saren
Brb bbxl
Brb bbxl Pred mesecem
Jasmina jasht sdurohesh me!
Shefqet W
Shefqet W Pred mesecem
Po kjo jasebrima është tamam femër e pacipë kafshë dhe e paedukatë .
Kemi xana
Kemi xana Pred mesecem
jasemina haoi kraht ti fluturo tani
Valeria Qyli
Valeria Qyli Pred mesecem
Sara kot fare
king kingu
king kingu Pred mesecem
20:42 21:09 Jasmina zhulajq njeristur e ndyt mos i hedh duart ne ajer kur je aq e pa fresh
Isidor Dhrami
Isidor Dhrami Pred mesecem
Kete mavlanin pse mbani ne emision se kuptoj.ai do zhdukur se eshte edhe shume fallco dhe asnje vajze nuk e do thjesht e perdorin tallavane
Isidor Dhrami
Isidor Dhrami Pred mesecem
Shume nivel i ulet
Isidor Dhrami
Isidor Dhrami Pred mesecem
Edhe kjo ledjana e pa edukuar.njesoj si shpellare.aman ku i gjejne keto femra qe me shume i ngjajne burrave se bukurise femerore
Isidor Dhrami
Isidor Dhrami Pred mesecem
Jasmina eshte nje provinciale e pa edukuar dhe shume e pakulturuar..
DEVITO - JU 🦍
1:28
devito anonymo
Ogledi 800 tis.
Customizing Many Shoes.
15:12
Moriah Elizabeth
Ogledi 2,5 mio.
DEVITO - JU 🦍
1:28
devito anonymo
Ogledi 800 tis.
Customizing Many Shoes.
15:12
Moriah Elizabeth
Ogledi 2,5 mio.
VY QWAINT IS BALD After Losing Wheel of Dare
21:48
Jumping from 128,000 Feet!
6:12
Beast Reacts
Ogledi 6 mio.
WE GOT BACK TOGETHER!?
8:41
Brent Rivera
Ogledi 5 mio.
EATING ONLY ONE COLORED FOOD FOR 24 HOURS!
11:41