Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan

  Ogledi 5,284,400

Gold AG

Pred 29 dnevi

fanlink.to/EraRamazan
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Teksti: Arian AGUSHI
Melodia: Kreshnik AVDIU
Aranzhman: Ardian KASTRATI
Mix & Mastering: Rrahman KRYEZIU
Video: Imagine FILMS
Skenari & Regjia: Arian AGUSHI

@Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi
Connect with Adem Ramadani
AdemRamadanifaqjazyrtare
ademramadani78

#GoldAG #ademramadanizyrtare #ONIMA

Komentarjev
DREAM OF CHARLI D'AMELIO
DREAM OF CHARLI D'AMELIO Pred 2 urami
sikur te gith te kishim qen musliman e te lutim allahun qe krijoi cdo gje ZOTI AGJERIMIN JA U PRANOFT 💘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Eda Axhami
Eda Axhami Pred 3 urami
Urime bajrami musliman
Herolinda Halilaj
Herolinda Halilaj Pred 8 urami
Zoti ja u pranoft te gjithve muslimanve
Fation tony
Fation tony Pred 9 urami
Allahu ju shperbleft me xhehnet ju dhe te gjithe myslimanet kudo ne bot zoti ja pranoft sakrificen dhe mundin qe bejn per tmadhin allah dhe per kedo qe te pakten e permend ne kete muaj te begat zotin dhe ketyre dy bylbylave zoti i dhasht me tmirat
Erza Zeneli
Erza Zeneli Pred 10 urami
urime razani❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻shum e shum
Erza Zeneli
Erza Zeneli Pred 10 urami
alah fale❤️❤️🥰🥰😍🤩🥺😢😭😓😥🤗😰😪😷🤧🤲🏻🤲🏻🤲🏻👏🏻🤲🏻🤲🏻
sara imran
sara imran Pred 10 urami
Allahu te Nderofte Adem Ramadani per kyt ilahi te mrekullueshme 🤲🏻🤲🏻
Bajram Beganaj
Bajram Beganaj Pred 13 urami
Shum bukur mashalla 🕋🕋🕋🕋🕋❤️❤️❤️🕌🕌🕌🕌
Femi Sefa
Femi Sefa Pred 15 urami
Amin. Amin. Zoti. Vshrblej amin
Liona Perteshi
Liona Perteshi Pred 16 urami
ALLAHU 💕💕💕💕💓💓💜💜💙
Enver Allciniku
Enver Allciniku Pred 19 urami
Hallall te dyve .
Ermal 54
Ermal 54 Pred dnevom
Zoti na ruajt ishalla
ORNELA ZYLFA
ORNELA ZYLFA Pred 6 urami
Mashallah. Urime te gjith myslymaneve kudo qe jan. Zoti para ne mbrapa
ueeuu Shabani
ueeuu Shabani Pred dnevom
Hwbsh qq qys whuq 1hchq qucuq wucuwuw
Mubexhel Bajrami
Mubexhel Bajrami Pred dnevom
1gy
Ardi Kasami
Ardi Kasami Pred dnevom
😇😇😇😇😇ahlla
vera palloshi
vera palloshi Pred dnevom
wiah🤲
Celular Line
Celular Line Pred dnevom
Gold Ag ska fjal per ty je i pa pershkushem respekte zoti te rujt e mos pafsh keq me si bravo per kengen
Oligers Xhafa
Oligers Xhafa Pred dnevom
Rrenqethje mishi 🤲🏻
Ushti Ushti
Ushti Ushti Pred dnevom
Hallall e pac vella 🕋☪️
Aziz Buzolli
Aziz Buzolli Pred dnevom
Amin
lejla morina
lejla morina Pred dnevom
Bosi
Suela Hoxha
Suela Hoxha Pred dnevom
🙏🙏🙏😇
lindita Havolli
lindita Havolli Pred 2 dnevi
Zoti ju bekoft me ke ni ba me zemer me kajt se jam rrit pa nan me gjyshin I cilli u kan nje engjull njeri I knushem mka rrit me gjitha te mirat ishalla zoti me gjent e ka shperblu
bowen voowy
bowen voowy Pred 8 urami
Do tua thyejmë të gjitha rekordet botrore InShaAllah! Allahu ju ruajtë!!!
Dekretuesi Dekret
Dekretuesi Dekret Pred 2 dnevi
Nana Adem Ramadan nuk bon ma, per qita jam i sigurt. ❤️👏🏾❤️❤️❤️🐐
ADNIT
ADNIT Pred 2 dnevi
Super
Brendon Bytyci
Brendon Bytyci Pred 2 dnevi
😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤
Brendon Bytyci
Brendon Bytyci Pred 2 dnevi
Urime ramazani
daim Hmza
daim Hmza Pred 2 dnevi
😭😭🤝🤝🤲🤲😞😞😞🕌🕌👍👍👍👍🎆🎆🧒🧒🧒🧒😘🥰😘😘😊😘😘😘😘
ueeuu Shabani
ueeuu Shabani Pred 2 dnevi
Y sezwwys wh
Erdi Hajredini
Erdi Hajredini Pred 2 dnevi
O zoti ju bekoft shum keng e qellume
hen ko
hen ko Pred 2 dnevi
Urime gjith muslimanve muaji i shejt i Ramazanit 🤲🏻❤️
Emily An
Emily An Pred dnevom
Vëllezër dhe motra të besimit islam, Urime muaji i veçantë dhe i bekuar i Ramazanit🌙! Ta shfrytëzojmë këtë muaj të mëshirës, paqes, bamirësisë për reflektim dhe përmirës
Vlora Zeqiri
Vlora Zeqiri Pred 2 dnevi
Respekt per Adem Ramadanin ju lumt se naknaqet zemerat 🙏🙏
Nazmi Odai
Nazmi Odai Pred 2 dnevi
Shum qef e kam ket Muzak me ben me lot
Endi Sllamniku
Endi Sllamniku Pred 2 dnevi
5 milion views per 3 jav "13 prill - 9 maj" 👏 ju lumt shum ilahi e bukur. Allahu ju ruajt e ju shpërbleftë për këtë ilahi të bukur qa na e sollet e na e knaqt shpirtin se qdo dite me e degju nuk bohet bajat. Allahu ju dhasht sa me shum suksese se e meritoni me të vërtetë ❤️🤲👏👏👏
opzz xsin
opzz xsin Pred dnevom
gjith besimtareve musliman.dhe i shperbleft me.te.mirat e tij te pafund.Amin🤲
opzz xsin
opzz xsin Pred 3 dnevi
Urime gjith muslimanve muaji i shejt i Ramazanit ☝🏻🤲🏻❤️
DREAM OF CHARLI D'AMELIO
DREAM OF CHARLI D'AMELIO Pred 2 urami
@Emily An aminnn
Emily An
Emily An Pred dnevom
Urime gjith muslimanve muaji i shejt i Ramazanit 🤲🏻❤️
Asman Hoti
Asman Hoti Pred 3 dnevi
Do tua thyejmë të gjitha rekordet botrore InShaAllah! Allahu ju ruajtë!!!
Gezim Tafa
Gezim Tafa Pred 3 dnevi
Hj
sofe ademaj
sofe ademaj Pred 3 dnevi
duh
California California
California California Pred 3 dnevi
Zemra ju knoft tdyve allahu ja pranoft ramazanin Amin 🤲🙏🙏
opzz xsin
opzz xsin Pred 3 dnevi
Ü
ekrem ekremi
ekrem ekremi Pred 3 dnevi
Mire shume Allahu ju ruajt. Po vallah qashtu ka qene.
Floriana Ibrahimi
Floriana Ibrahimi Pred 3 dnevi
👏👏👏👏
Sumejra Imeri
Sumejra Imeri Pred 3 dnevi
Urime ramazani
Amra Ferati
Amra Ferati Pred 3 dnevi
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Mario Terezia
Mario Terezia Pred 3 dnevi
Adem Ramadani Gold AG Allahu Ju Ruajt Amin Ya Rrabin
ueeuu Shabani
ueeuu Shabani Pred 3 dnevi
m htgdg gtdg gtdg gdg gdgdg mhdg
Anuar Halili
Anuar Halili Pred 3 dnevi
Allahu ju rujt
Muabije Mustafa
Muabije Mustafa Pred 3 dnevi
Ì
Nexhmije Morina
Nexhmije Morina Pred 3 dnevi
Amin
Gento Casio
Gento Casio Pred 3 dnevi
MeashaAllah shum ilahi e bukur zoti ju nderoft
Miri B
Miri B Pred 4 dnevi
teksti Gold Ag dhe zeri Ademit kombinim perfekt ,,, Agjerim te pranuar vllezer e motra ,,
Arijan Idrizi
Arijan Idrizi Pred 4 dnevi
Allahu ju shperbleft mashAllah
mahtab ctg21
mahtab ctg21 Pred 4 dnevi
Where this country
Kercova 6250
Kercova 6250 Pred 4 dnevi
The language is albanian but it was shot in macedonia 🙂
Alisa Sadiki
Alisa Sadiki Pred 4 dnevi
Ü
Dej Javu
Dej Javu Pred 4 dnevi
GJITH FALEMINDERIMET I TAKOJN VEQ ZOTIT 🤲☝❤
Mahalakshmi P
Mahalakshmi P Pred dnevom
1:52 Win iPhone 12 PRO 🔽 slpost.info/dev/ZXDSqqhto2uZxYs/video.html 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1620629511
Nevrije Osmani
Nevrije Osmani Pred 4 dnevi
Zemren ma knaqet me ket ilahi poo shumm ze te mir ke o adem halllall te qoft ❤
bowen voowy
bowen voowy Pred 8 urami
Urime gjith Muslimaneve muaji bekuar I ramazanit ❤️
Tetova Banesa
Tetova Banesa Pred 4 dnevi
Selamu Alejkum die Agjerim te Leht gjith vllezerve Shqiptar Es Bylbila qe na i dhurroi Allahu me na knaq me ket Ilahi Zoti i Bekoft Shqiptaret Aaaamin
Lali XhanTy
Lali XhanTy Pred 4 dnevi
MARSHALLA BUKUR VJEN KUR PO E NIGJOJ🤲🤲🤲☝🏽
Zimbeti Zimberi
Zimbeti Zimberi Pred 4 dnevi
🥰🤩😇👼🤲🤲🤲🤲👀💝
Melisa Kuqi
Melisa Kuqi Pred 4 dnevi
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤️✨🤲🤲🤲🤲
Rexhep Danqi
Rexhep Danqi Pred 4 dnevi
😭😭 😭☝👆🙌😭
Albani Alban
Albani Alban Pred 4 dnevi
☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻🤲🤲🤲🤲
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Bleon Krasniqi
Bleon Krasniqi Pred 4 dnevi
Ky Goldi ma knaq shpirtin 🔥, hallall
Dbllondin
Dbllondin Pred 5 dnevi
O zemra ju knofto inshallah zotin kabull naban mujin eshejt t Ramazanit
opzz xsin
opzz xsin Pred dnevom
shum sa her e degjoj, ne kete ilahi i degjon fjalet qe.sikur kan dal nga brendesia jon, nga shpirti jon,shum me merr malli per kohen kur isha femij, e shikoj klipin dhe degjoj
Agron Smajli
Agron Smajli Pred 5 dnevi
😇
Adem Ramadani - hitet me ilahi
1:24:44
Produksioni XIMI
Ogledi 1,1 mio.
Mevlan Kurtishi - For You (Full Album)
58:22
Mevlan Kurtishi
Ogledi 186 tis.
SIDEMEN 1,000,000 SUBSCRIBER Plaque Unboxing!
0:42
Surja el Bekare
2:06:28
Musliman
Ogledi 4,5 mio.
Adem Ramadani - Mirëseerdhe Ramazan
05:54
Adem Ramadani
Ogledi 1,8 mio.
Musli Musliu - Ezani i pambaruar
06:24
Ilahije shumë e bukur dhe  emocionale
57:46
Thirrja në Islam
Ogledi 350 tis.
Nusret Kurtishi - Jam bedel për nanën
04:05
Nusret Kurtishi
Ogledi 980 tis.
SIDEMEN 1,000,000 SUBSCRIBER Plaque Unboxing!
0:42
I AM CORPSE HUSBAND
16:00
jacksepticeye
Ogledi 1,8 mio.
My 50,000,000 SUBSCRIBER PLAY BUTTON!
0:23
MrBeast Shorts
Ogledi 7 mio.
Kardashians Break Down in Tears When Telling Crew "KUWTK" Is Ending | E!
2:56
VENOM 2 Official Trailer (2021)
2:56
ONE Media
Ogledi 7 mio.
Sidemen React to Sidemen Reddit
10:08
SidemenReacts
Ogledi 1,6 mio.