Mevlani mes dy vajzave, Antonela e zhgënjyer: Dua të tërhiqem- Përputhen Prime, 28 Shkurt 2021

  Ogledi 104,027

Top Channel Albania

Pred 2 meseci

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Komentarjev
Altin Myzyri
Altin Myzyri Pred 3 dnevi
Antonela
Haki Gashi
Haki Gashi Pred mesecem
Aka dal dashnori prej burgu
Haki Gashi
Haki Gashi Pred mesecem
Antonela je burrnore ti e din rrespekt
kastro B
kastro B Pred mesecem
O zgjedhe bre mevlan se met pa martu kjo si mashkull shiqo kur te keshet qfar goje qfar ftyre mashkull pyt niher mos ashf kan mashkull e asht ba femer linda rej
Harry Kol
Harry Kol Pred mesecem
Ti L.... nuk e ke bure mevlanin.....
Nazmi Behrami
Nazmi Behrami Pred mesecem
Mos tu kujton jarana ti e nanes tani po tash e ki arjan ekonomin per krevat se kta ne itali ste don ma
christina Oxa
christina Oxa Pred 2 meseci
Po femer me koti se ko lediana sme kan par syt
Angjelon Angjelo
Angjelon Angjelo Pred 2 meseci
Perputhen largoeni ledianen qe andej se na i shpifi me ate xhelozi sikur e ka burrin e saj i ziu ti o mevlan po zgjodhe ledianen ne psiqatri do t coi ajo nga xhelozia
Abaz Cani
Abaz Cani Pred 2 meseci
Pa, pomadig..
Unlike Son
Unlike Son Pred 2 meseci
Mevlan do zoti merr antonelen po nuk nxora video porno me te per kry te robve mbaje mend 😏😏
Murrizi Selman
Murrizi Selman Pred 2 meseci
O mevlan mavrija nuke ke turp qe i thua antoneles mose e degjo popullin obuke shkalur dhe ti o analisti i poshter qe i thu ledjanes qe ti thote mevlan dallaveraxhiut te dua qe po i thote haptas qe te dua per turpe e pacit bravo arjane se mevlani ne je bregore dashka antonelen grua dhe ledjanen dashnore e ka fajin ledjana qe nuke I bije me karrike kokes
Murrizi Selman
Murrizi Selman Pred 2 meseci
Lkooo
Sh. Kelmendi
Sh. Kelmendi Pred 2 meseci
Valla bre trullajka kto dy vajza ejjj Mevlanit kti bali ja kan rrit morrin spo muj mi pa mo
Idaije Amzai
Idaije Amzai Pred 2 meseci
Duhet te perjshtohet ledjana se eka bloku por. Puthen
Voda Phone
Voda Phone Pred 2 meseci
Q
Guri Bufi
Guri Bufi Pred 2 meseci
Je flori jepi drejtim
tutto da me
tutto da me Pred 2 meseci
Antonela vazhdo mas mevlanit se ledjana katastrof as spo din qka me fon heri thot ki hy ne mes e her pse largohesh qysh mi ra ne fije ksaj ledianes antonela vazhdo mas mevlanit
tutto da me
tutto da me Pred 2 meseci
Oj ledjana edhe ti ki hyr ne meselises e mevlanit shum e budallme je
Ulvie Karazajmi
Ulvie Karazajmi Pred 2 meseci
Joo moj goc pse don me u shkeput sesht e martume lediana pse me e len injoranten e lir
Andi Xhialli
Andi Xhialli Pred 2 meseci
E padrejt cunat aty presin per nje takim me vajzat , kurse per Mevlanin zihen 😜
Andi Xhialli
Andi Xhialli Pred 2 meseci
Mevlanit ja esht rritur shume menja sic e ka nis do dal vetem nga perputhen
BRIKENA GERVENI
BRIKENA GERVENI Pred 2 meseci
Jo Antunela mose u derzo fare po t'a doj lendjana i thot Mevlanin te duapore ajo nuk i thote asgje per mua ledjana eshte fallco
Zhani Isa
Zhani Isa Pred 2 meseci
Sa e shpifur qe je moj goceee, si shtige je o Antonelaa🤮🤮🤮🤮🤮
Coli
Coli Pred 2 meseci
Ledjana eshte per prerje drush ne pyll si ari mashkull
Coli
Coli Pred 2 meseci
Antonella mevlan 🌟🌟🌟🌟
Nadire Broli
Nadire Broli Pred 2 meseci
o mevlan je mesu me shku lule me lule as ledjana as antonela mos e besoni esht kalamo mir ta tha antonela je i semur
Anna23 Anna23
Anna23 Anna23 Pred 2 meseci
Po ri cik me serjoz ne karige o mevlan,dhe cfar kerkon ledjana nga ty kur ajo del me te tjeret ,ti thuaji ne qoftese ajo e deklaron qe eshte vetem per ty dhe normale qe dhe ti nuk do dalesh me vajz tjeter,ledjan keni gjysem ore qe flet dhe nuk po lidh nje muhabet ,ca ndjenje ka ajo per ty thuaji qe nuk di cfar kerkon dhe eshte pa karakter fare ,na ka car koken kjo ledjan mbaj buzet e fryra thuaji se mendjen e ka bosh
Bes Nik
Bes Nik Pred 2 meseci
Ana 1 ishalla ke heq dorë nga bixhozi KUQE e ZEZË
Valentina Prenkolnikaj
Valentina Prenkolnikaj Pred 2 meseci
Lidjana 😈
Five Fore
Five Fore Pred 2 meseci
U skuq ledjana duke folur me mevlani
Minever Miftari
Minever Miftari Pred 2 meseci
Aman kta buzet e fryme te Ledianes katastrof
Marieta Selmanaj
Marieta Selmanaj Pred 2 meseci
Andonela mos e lere Mevlanin jeni cifte i shkelqyer sje futur ti nes tyre ajo Laviria do shume burra se vete me te gjithe ne takim ti Lediana u fute ne mes Melises dhe Mevlanit ik moi traveli se ste shohim dot aty ben sikur je ndonje e urte
Myrt Temaj
Myrt Temaj Pred 2 meseci
O mevlan le antonelen merre ledjanen
Artnck 12
Artnck 12 Pred 2 meseci
slpost.info/dev/aI_Oe6p9Zae2z3M/video.html
Omi Omi
Omi Omi Pred 2 meseci
Sa bukur foli Arjani 👏👏👏👏 Mevlami me Anen te lojes qe ben kerkon nusen !!!
Omi Omi
Omi Omi Pred 2 meseci
Mevlani pranon dhe ben lojen bashke me Antonelen Kjo eshte e qarte si dritta e diellit Pse te luftohet per zbavitjet e Mevlanit!!
Omi Omi
Omi Omi Pred 2 meseci
Boll ke fole , na len rradhe ( Pa nivel) Mevlanit iduhet Antonela Edhe Lediana me ne fund e ka kuptuar👍👍👏👏
Omi Omi
Omi Omi Pred 2 meseci
Mevlani - moj vajze i, moj goce . Pa respekt , pa nivel Mevlani le shume????!!!!! Keshtu e ben lojeb Mevlani
Omi Omi
Omi Omi Pred 2 meseci
Jo se nuk e mbron a te qe thote, pra nuk i qendron fjales por e shijon me kenaqesi sherrin mes te dy vajzave Mos u lodh me lojen e Mevlanit. Sa bukur e the Lediana kur the -ti a shijon kete- ti je personi ( problemi) pse te zihem me vajzen kur ....
shqiperia e shqipetarve
shqiperia e shqipetarve Pred 2 meseci
julit i erdhi ora e gjumit
Hava Buzra
Hava Buzra Pred 2 meseci
Mollë sherri Antonela!
Hava Buzra
Hava Buzra Pred 2 meseci
Antonela më vjen shumë keq pëq për ty! Po luku yt ,kopëtina eshtë e bukur ,mo...rri i djegur! Nuk ke çi bën publikut!
Emine Sylaj
Emine Sylaj Pred 2 meseci
Lediana je psiqikisht e smut
Kristina Pasha
Kristina Pasha Pred 2 meseci
Antonela je shum e mir.prandajmos.e lesho.Mevlanin
Murrizi Selman
Murrizi Selman Pred 2 meseci
O trastaxhiu i kavajes o mose per filles o buke shkalem theme buke shkalem se ithua antoneles mose e degjo puplikun qe ai puplike qe te rrespektoje dhe te ngopi dhe ti u bere harbut dhe po mbane penge dy vajza me je morale te felliqur qe nuke e meritone populli shqipetare prandaje mendoje qe personeli i produksjonit duhet te marri masa qe ky qe duket si trafikante vajzash po bene je loje shaikesh qe se meritojme ne populli ndershem ju lutemi verni dore se eshte bere mevlane mavrija i pa durushem po bene loje te pa moraleshme qe duke si macogu i laget pore u be harbute
Emine Sylaj
Emine Sylaj Pred 2 meseci
Oj Lediana aje normal ti pse e mer ne pytje mevlanin ti vet del me te gjith ktij i thu mos dil ti je psiqikisht e smut
Moli Cyrbja
Moli Cyrbja Pred 2 meseci
Kto spo din kujt tja ngecin Mevlanin tani
arjon__1
arjon__1 Pred 2 meseci
Sa bukur luajne roline e nje aktoti keta
AS Salliu
AS Salliu Pred 2 meseci
Buzet e ledianes si byth gomArje
Mimi A
Mimi A Pred 2 meseci
Antonela esht fakt qe ti ju ke hy ne mes .edhe je negative
Mimi A
Mimi A Pred 2 meseci
Qfar njerz more o zot 😂😂😂😂 ooo e don oooo se don shqiptart e shkret zemrat si autobusaaa
Ikballe Cakolli
Ikballe Cakolli Pred 2 meseci
Antonela me lukun si nuse e 90-ve 🤣🤣🤣
Mevlan_ Shaba Official
Mevlan_ Shaba Official Pred 2 meseci
Pershendetje miq! Ju falenderoj per mbeshtetjen tuaj, Nje subscribe =nje mbeshtetje per mua love you😍😍 Subscribe tek kanali im per vidio te reja 😍
Sara Malaj
Sara Malaj Pred 2 meseci
PERSHENDETJE JAM SARA JU UROJ SHIKIM TE KENDSHEM. JU LUTEM ME BENI SUBSCRIBE.ZOTI JU BEKOFTE.🙏🙏💗💓💗💓💕💕
DCS Wings
DCS Wings Pred 2 meseci
po ca do kjo ana aty me bobobo programi esht ber mut
cookie
cookie Pred 2 meseci
Macja e zeze nuk don kend kjo don vetem vedin
Daniela Meta
Daniela Meta Pred 2 meseci
Ledjana me vjen keq jam fancja jote vertet por Mevlani sja vlen te presesh Mevlani eshte i lekudur lere Me Antonelen mos u bej vajze e keqe me fal je vaze shum e mire dhe e bukur Mevlani sdi cfare kerkon nga vetja njeriu sdon dy vajza nje koh
Lefteri Muca
Lefteri Muca Pred 2 meseci
Me vjen keq Ledjana se Mevlani eshte i lekundur ti tregosh djenjat e nje djali dhe nuk e vlerson dhe ti moj vajze qendro ashtu sic je e forte se je nje vajze e ditur e matur kur flet dhe i jep lezet atij emisjon dhe bravo dhe te plasin nga inati
Fredi Gogoli
Fredi Gogoli Pred 2 meseci
🐦🎼🌺slpost.info/dev/nXnXeoaeYoe5rXs/video.html🐦🎼🐦
Rimi
Rimi Pred 2 meseci
Antonela duket shum e prekur,me duket se e ndjen se Mevlani dhe Ledjana kan ndjenja per njeri tjetrin
Bardha Pllana
Bardha Pllana Pred 2 meseci
Shumm keq nga ledjana ajo ajo ajo ajo Mfal ni njeri me mural duhet te thret Person me emer e jo ajo ajo esht per mu shumm e shpifur reahimet e saj ashtu mendoj . E kam ni ndjej qe ledjana o vetem ka ban loder dhe ka me te vertet njerijun jasht Se me kan e kish than edu mevlani edhe kaq por smund te deklaron sepse kur te she i fejuari saj ndahet plocisht nga ajo Antonela them qe duhet te kupton qe nejse ka pelqim lufto dhe mos ta nin per as kend per mashkulli qe don zemra
EXHE EXHE
EXHE EXHE Pred 2 meseci
ndaj tè njèjtim me ndim me ju ledjana po mashtron se e ka jashtè te dashurin po pika mevlanit qè nuk hap syt tè lexoj komentet ,,, antonela e do vertet mevlanin se kan tè njèjten histori dhe eshte vertet vajzè e vuajtur e mire dhe me kèmbè nè tokè ,, ledjana pa pik kripe pa edukatè
Bardha Pllana
Bardha Pllana Pred 2 meseci
Mevlan ba shing shang shong Ose ene mene mu und raus bist du e cila del nga ky loj e vendos qajo qe ka mbet mbrenda ne loj ene mene mu und raus bist du qajo qe del ajo ste ka me zemer ajo qe e mbrenda hala dote jet e dashura jote e gatshme hahahahhaha
dor aceari
dor aceari Pred 2 meseci
Mevlani mes dy zjareve
Arsim Krasniqi
Arsim Krasniqi Pred 2 meseci
Mevlan - Antonela
Toni Alu
Toni Alu Pred 2 meseci
Sa idiot ky i shkreti
Mevlan Lediana
Mevlan Lediana Pred 2 meseci
Per vidiot me te bukura te Mevlan Lediana👉👉👉slpost.info/dev/namrnXVtmYjH3JU/video.html
anna aslani
anna aslani Pred 2 meseci
Ini me te miret
adrian zocker
adrian zocker Pred 2 meseci
Oj anto nela hala sje heka ikmoj se nuk kiven aty se po perzihesh sikur zorra neper prush
Tori Matilda
Tori Matilda Pred 2 meseci
Mevlan -Antonela 💗💗
Murrizi Selman
Murrizi Selman Pred 2 meseci
Mevlani po mbane dy vajza peng nga je mevlane mavrija u be shume shpejte harbute arrine deri atje qe i thote antoneles mose e degjo puplikun pere je sjellje te piste hethe poshte je puplike te mrregullushem per turpe eepaste dhepersoneli we detyrone ledjanen qe te pranoje me zore qe te thote se jame vetem pere mevlanin veteme mevlane mavrija te rri si macogu ne thekerr pere vece arjanit qe enjeh moralin te tjeret qe detyrojne antonelen per turpe e pacin se mbi te gjitha jemi shqipetare dhe nuke e meritojme pisllikun dhe poshtersine e je jeriu qe ka qene sherbetori i te gjitha vajzave kure se sote u be rrugac e kalu rrugacit kaloje lumin dhe i thote antoneles mose e degjo populline po dhite popullin qe u dhjefte vete me xhestin qe po bene
Hikmet Abdullahi
Hikmet Abdullahi Pred 2 meseci
Mevlan. Antonela
MONIKA KOS
MONIKA KOS Pred 2 meseci
Ca budadheqe flisni Mevlani duet te thote ke do
MONIKA KOS
MONIKA KOS Pred 2 meseci
Antonela ka yre per ti prish pune Lendjanes Antonela nuke eshte cupe e mire eshte pa cipe
lindita abas
lindita abas Pred 2 meseci
@Vicky b e vertet
lindita abas
lindita abas Pred 2 meseci
@Elona Ceta Po pse cift u be ledjana me mevlanin qe po i hy ne mes Antonella?
Vicky b
Vicky b Pred 2 meseci
@lindita abas Apo ska bere edhe buzet tani edhe duket si koshere bletesh.
Vicky b
Vicky b Pred 2 meseci
@Elona Ceta ku eshte cifti se une nuk kam parei ndonje cift me Mevlanin edhe Ledjanen
Elona Ceta
Elona Ceta Pred 2 meseci
@lindita abas jo po andoneta qe hyne ne lidhje te nje cifti te duket me normal ty
Kico Mico
Kico Mico Pred 2 meseci
Pershendetje!Jam Juli dhe ky eshte kanali im i vetem zyrtar .Beni subscribe qe te shihni videot e reja.Ju dua shume❤❤❤
Kico Mico
Kico Mico Pred 2 meseci
Pershendetje!Jam Juli dhe ky eshte kanali im i vetem zyrtar .Beni subscribe qe te shihni videot e reja.Ju dua shume❤❤❤
tutto da me
tutto da me Pred 2 meseci
O mevlan erdh antonrla e qoj pi gjumit ledjaenen po hapi syt
Drew Alan
Drew Alan Pred 15 dnevi
@Solomon Peter i will try it out now. Looks to be working :)
Solomon Peter
Solomon Peter Pred 17 dnevi
Dunno if anyone cares but in less than 15 minutes I hacked my girl friends Instagram account by using Instaplekt. Just google for it xD
Besa Bajra
Besa Bajra Pred 2 meseci
Ledjana ♥️ mevlani
Tauland kuci
Tauland kuci Pred 2 meseci
Antonela je me e mira
Denis Rakipi
Denis Rakipi Pred 2 meseci
Mevlan andonela
Luqe Gjokhilaj
Luqe Gjokhilaj Pred 2 meseci
Mos u terhq antonela je shum e fort
TIKI . Info
TIKI . Info Pred 2 meseci
slpost.info/dev/nIGxfHuDk6bbraE/video.html Juli nxjerr zbuluar Perputhen
TIKI . Info
TIKI . Info Pred 2 meseci
slpost.info/dev/ZH-dlZqiqJrRvpU/video.html Flet Shqipja per takimin me Andin dhe Melisen
DOBRO JUTRO KOMŠIJA (SEZONA 3) - EPIZODA 10
43:18
Dobro Jutro, Komšija
Ogledi 161 tis.
DOBRO JUTRO KOMŠIJA (SEZONA 3) - EPIZODA 10
43:18
Dobro Jutro, Komšija
Ogledi 161 tis.
IF I LAUGH, I GET CANCELLED
16:51
JJ Olatunji
Ogledi 6 mio.
$100 If You Step In The Boxing Ring With Me
8:14
WILL DANIEL JOIN THE SPY NINJAS?
18:10
Chad Wild Clay
Ogledi 3,7 mio.