Ledjana në Takim me Blerimin, e ndjek “Hija e Mevlanit”, e papritur - Përputhen, 1 Mars 2021

  Ogledi 1,138,933

Top Channel Albania

Pred mesecem

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
Aria Xhemo
Aria Xhemo Pred 12 dnevi
Ledjana eshte koke edhe kembe ne dashuri me Mevlani e tregoi, shume qarte edhe eshte nje gje shume e bukur..
saliji merxhan
saliji merxhan Pred 13 dnevi
Lediana ato buz si pel tu paskan bo po mir i kishe i paske prish
TN
TN Pred 14 dnevi
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Ledjana ja rrasi kti çuni 7 me 0 Edhe këngatr edhe DR lol she’s funny
Meriton Berisha
Meriton Berisha Pred 21 dnevom
😍😍😍🤩🤩🤩 Antuela Berisha
Meriton Berisha
Meriton Berisha Pred 21 dnevom
Antoela 😍
Nilda Gjoni
Nilda Gjoni Pred mesecem
lediana dopio buzzz si buzet e lopes
Ylli Bulla
Ylli Bulla Pred mesecem
Kur u be dhe ledjana te bej filma,apo gjeti blerimin qe eshte i qet dhe ben si interesante,ik o ledjana se ta beka mire antonela ty
Džukan Džukan
Džukan Džukan Pred mesecem
Eshte problème sepse vajzat kan ajam gjith por duhet mja gjet kur e kan mashum ajamin mej mih prashit
Ensar Slm
Ensar Slm Pred mesecem
O budallenj haram eshte alkoholi ne fen islame nese deshironi shikojeni videon se cfar thot hoxha
Saxhide Bulliqi
Saxhide Bulliqi Pred mesecem
Qyreje oj ledjana
berti llani
berti llani Pred mesecem
Ak bbds1q4r kkjjjd jjhhd jjhvfxj jjnnxxh nnnbhvv njnhgd mkjjvcx jgx
Luan Kadrija
Luan Kadrija Pred mesecem
bravo Lediana po un nuk te besoi as nji fjal
DENALD VEJZATI
DENALD VEJZATI Pred mesecem
Ledjana eshte nji kare e ter po ti je cun mysliman pse dole me kete pisllekun
Azra Kaya
Azra Kaya Pred mesecem
Alkooli Lejohet Ne Fen Islame Wow 😂 sa i mencur doktori
niemand
niemand Pred mesecem
Ledian shum e budallaqe 😏😏
sehare iseini
sehare iseini Pred mesecem
Lop Ledijanaaa
Harisi official
Harisi official Pred mesecem
Ledian femra ma fallco femra ma e poshter deri me tani qdo dit e me shum po i del maska turp te kesh moj femer e ult mos ben lojra me djemt pissss
عماد مرزق لوقا حنا
عماد مرزق لوقا حنا Pred mesecem
انا ألحب خلي عنك يا عمي القلب
dolita windo
dolita windo Pred mesecem
E qeshur e Jasemines eshte si freksioni kur beja kursin e makines,e harroja me ndrru marshin. Iu hi hu iu
Kukes Alb
Kukes Alb Pred mesecem
Antonela eshte si fantazem
Kukes Alb
Kukes Alb Pred mesecem
Ledjana eshte yll
Sabahete Duka
Sabahete Duka Pred mesecem
Lediana duhet me pas nji takim tjeter me Blerimin ,ate dite s,ka kene ne rregudh a ishte si e llastuar se si cift shkojn shume
dolita windo
dolita windo Pred mesecem
as un nuk e di
Erkan Ramadani
Erkan Ramadani Pred mesecem
hajde lope hajde lediana lopajana
yuoop noke
yuoop noke Pred mesecem
Blerimi it’s another level. S’esht per perputhen po ik me mir se tbejn si veten kto 🙄
arki fetarA
arki fetarA Pred mesecem
Rrespekte per ty Blerim. Mos e vrit mendjen se Lediana nuk kafytyre per ty. All-llahu te rujt DH largohu ngà imoraliteti.
Ermela Luti
Ermela Luti Pred mesecem
Ledjana idjote
Berat Ramadani
Berat Ramadani Pred mesecem
O mevlan Bolja kthehu te lediana se ajo tjetra vet lun me ty o Bolash
yuoop noke
yuoop noke Pred mesecem
Vallahi ne kuran sesht e shkruar por e verteta esht qe ky emisjon nuk esht per musliman
Boni's Games
Boni's Games Pred mesecem
Ledjana shiko ma mire Blerimin se Mevlani osht Ujku i vjeter
Valka Neziri
Valka Neziri Pred mesecem
Ledjana femra me idiote qe njoh! Nuk kerkoi as falje lopa! Injorante komplet!
Bekim Berisha
Bekim Berisha Pred mesecem
Gugyt
Sherif Qarri
Sherif Qarri Pred mesecem
Respe( ledjanes femrat mal e bukura aty Mae diciplinuara konnte ngazwicra
Sherif Qarri
Sherif Qarri Pred mesecem
Tknaqen me reden ledjan
Riza Barruku
Riza Barruku Pred mesecem
Me vjen shume keq qe shqiptaret e Kosoves dhe te Ilirides jane te zhytur ne fe dhe ne probaganden e islamit ekstrem.
Riza Barruku
Riza Barruku Pred mesecem
Me te hap barkun 🤮🤮🤮
Semi Filipi
Semi Filipi Pred mesecem
ik o ledjana o budallaçke femer
AaRrJjEeTtAa AaRrJjEeTtAa
AaRrJjEeTtAa AaRrJjEeTtAa Pred mesecem
Evvvv po mir ja paske ban bre
Hamza Salkurti
Hamza Salkurti Pred mesecem
Respect blerim edhe arjani sonte
fjora barci
fjora barci Pred mesecem
as un nuk e di
Armand Capoku
Armand Capoku Pred mesecem
Lediana fai schifo spero che MEVLANI non esce più con te BLERIMI grandeeeee uomo 👍👍👍👍👍
WhiteBoy
WhiteBoy Pred mesecem
O Doktor o gllup
Astrit Cela
Astrit Cela Pred mesecem
SHUMË INJORONTE U TREGUA LEDJANA NDAJ MEVLANIT TË DYJAVE BLLOKË BËJË SKANË HUNDË PËR TY
Casey H
Casey H Pred mesecem
Kush i ben skip kur flet Erlindi?
Arbesa
Arbesa Pred mesecem
Vallahi ne kuran sesht e shkruar por e verteta esht qe ky emisjon nuk esht per musliman
Jonida Balla
Jonida Balla Pred mesecem
Καλέ κ φη κι δ μη δθφ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋💋💋🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪💪💪💪💪💪
Jonida Balla
Jonida Balla Pred mesecem
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Jonida Balla
Jonida Balla Pred mesecem
μα δ μ φη κι δ η γη ξδ μ ευ ξυ δ κελί ε η ευ ξδ η φη ξυ δ μ φη ξδ μεη μ ευ ξδ μ δ ξδ με μ ευ ξυ δ μ ευ κι τ η τ ηρ ηρ δ η ευ ξδ μεη ξυ ε η ευ ξδ η ε ξυ ε ξεηδ μεη η ευ κι α μεξρ μεη ήδη ξρη ξεηδ μρξγ μεη μη ευ ξδ η ευ ξδ η ευ η όλα η τη ξυ δ η φη ξυ δ βρη κδιρ μεξρ μ φη ξδ μεξρ μεξρ μεξρ μεξρ βδηδ ξεηδ η τη ξδ μ ευ ξδ μεξρ μεξρ ξρη μεξρ ξρη η ευ ξδ μρξγ ε ήδη
Saida Gohan
Saida Gohan Pred mesecem
Mesa duket I ka hypur vetja ne qef qekur I tha Antonela qe do terhiqet pak tja ler rrugen hapur. Po kshu jan keto te ktillat ju jep doren te marrin krahun.
Jonida Balla
Jonida Balla Pred mesecem
👇👇👇👇👇👇👇👇❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷👇👇👇👇👇👇👇👇🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Jonida Balla
Jonida Balla Pred mesecem
👇👇👇👇👇👇👇👇🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💍💍💍💍💍💍💍💍💋💋💋💋💋💋💋💋👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
Jonida Balla
Jonida Balla Pred mesecem
κ δ ξδ μ ευ ξδ μ ευ ξδ ❤️❤️💋💋❤️❤️💋💋👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
Jonida Balla
Jonida Balla Pred mesecem
λεκέ μ φη κτ λεκέ με μεη μεξρ μ ευ ξδ μεη μ ευ ξδ μ φη ξδ μεη ξεηδ μ φη ξδ μεξρ μεξρ ξρη καλή ε μεξρ μεξρ μέλη δ μεξρ κ τη κτ κδιρ ξγξγ κ ευ ξδ μ ευ η ξεξτ η Δ ξδ μ ευ ξδ μεξρ μ ε ρ μεξρ μεη μεξρ μ φη ξδ μεξρ μρξγ κ ε ξυ δ μτκτ μεξρ βδηδ μεξρ μεξρ ξρη ξεξτ κδιρ κάνω ξεξτ μεξρ μ δ η μτκτ μτκτ μτκτ μ φη ξδ μεη μεξρ μεξρ ξεξτ ξεξτ μεη με δ η γη κι δ κακή δ μεξρ μεξρ μεξρ νρ δ μεξρ μεξρ μεξρ ξεηδ ξεξτ κ ευ ξδ μεξρ μεξρ μεξρ μεξρ ξεξτ ξρη η ευ ξδ ξεηδ μεξρ
Saida Gohan
Saida Gohan Pred mesecem
Blerimi shum djal I mir I sjellshem. Shum mir ja beri qe e la aty ne tavolin vet. Edhe ajo pa pik turpi vazhdon kendon shuj shuj.
Shauka Hodan
Shauka Hodan Pred mesecem
Po të isha në vendin e Blerimit, do e ndërpreja takimin qysh në Fillim të takimit me Ledianen dhe do e qoja RS. (Rrot Sames) poashtu do e pshtyja edhe në ftyr.
Saida Gohan
Saida Gohan Pred mesecem
Cesht ky ironizim qe po ben kjo. I ngeli goja Mevlan Mevlan I largon vet djemt me sjelljen e saj.
Saida Gohan
Saida Gohan Pred mesecem
Shpresoj mos shoh me kurre nje takim mes Blerimit dhe Ledianes. Nuk e meriton kjo nje djal si ai.
k va
k va Pred mesecem
PO KUR TI SU NDJEVE MIR KUR TA BANI MEVLO TY ME ANTON PSE JA BANE ERIT PRA MOJ LEDIIIIIANA
Shauka Hodan
Shauka Hodan Pred mesecem
Loccoooooooo❤️
Uejni Elbasan
Uejni Elbasan Pred mesecem
Hiqeni ate aristelen se na shpithi
Hoxhaj Rexhe
Hoxhaj Rexhe Pred mesecem
Ledjana,në prejashtrimë të Mevlanit nuk merret me tjerë meshkujt !
Jessica Xhepa
Jessica Xhepa Pred mesecem
Kjo Aristela shet mend kot, ik mi goc...
your's forever
your's forever Pred mesecem
Ledjana je vrt budallaqe injorante dhe pa tru Kisha resp per tyy Por i humbe vlerat vetes m kte qe bere kundrejt blerimit 👎
suzi koci
suzi koci Pred mesecem
Aman o buce resheni Ku di time provoku o injorante fshatare dhe ato debila meshkuj qe dalin me ato idjode Ne perputhen vetem Tea dhe Bearti te gjith jane injorante
djana pjetri
djana pjetri Pred mesecem
pse ja fut kot ky kristi po ne fen islame esht e ndaluar alkoli
Remtixs Vater 2.0
Remtixs Vater 2.0 Pred mesecem
Mevlan edhe unë jam kavajse , i the tamon ato fjalë Blerimit që ajo ka dalë me të që të bëj ty xheleoz. Blerimi nuk eshte per Ledianen, une sic thane djemte aty do kisha ikur me kohe nga ai takim.
Remtixs Vater 2.0
Remtixs Vater 2.0 Pred mesecem
Blerimi një djalë për mendimin tim i kompletuar nga të gjitha anët. Po çfarë deshe mo zemër të hyje në atë program. Nuk është Lediana për ty, më vjen keq Ta them se unë mbështes më shumë femrat por Këtu po them të vërtetën. Ju uroj të dyve shume fat në jetë!
Reyan Reyan
Reyan Reyan Pred mesecem
shum i pelqe vetja ksaj ledjanes keta lloj femrash ta nxin jeten
Ghost Mode
Ghost Mode Pred mesecem
All-llahu [subhanehu ve teala] e ka ndaluar alkoolin dhe ka thënë: "O ju që besuat, s'ka dyshim se vera, bixhozi, idhujt dhe hedhja e shigjetës (për fall) janë vepra të ndyta nga shejtani. Pra, largohuni prej tyre që të jeni të shpëtuar". Kaptina ;El-Maide: vargu 90
eduard salihu
eduard salihu Pred mesecem
23:32 eshet shum gabim sepse feja muskimane nuk lejon asesi me u martu me fe te tjera perveq fes muslimane e permedin shum dijetar te fes muslimane!
Ghost Mode
Ghost Mode Pred mesecem
Epo disa flasin sic ua mer mendja per fene, dhe japin te tilla deklarata pa sens...
Ghost Mode
Ghost Mode Pred mesecem
O Blerim jo " shkaku i fejes " por PER HIR TE FESE, respekto fejen dhe mos u bo injorant.
Viki Brussel
Viki Brussel Pred mesecem
Ledjana o debile si je kaq injorante se kuptoj , shume mire ta boni qe te la vetem aty legene femer , del me nje mashkull e permen non stop tjetrin femer plere
denisa leka
denisa leka Pred mesecem
A ka mundësi të iki kjo ledjana se na i shpifi me ato buzët
Yllka Bajrami
Yllka Bajrami Pred mesecem
Loccoooooooo❤️
Yllka Bajrami
Yllka Bajrami Pred mesecem
Po qfar morali ka Ledmutiii more Blerimmmm a ke syyyyy me pa lookun si prostitute
namesurname86
namesurname86 Pred mesecem
Eshte goce per shpi thote mashtrusi nga Maqedonia! Baxhella nga rresheni me gjoks jashte dhe me buzet e bame si rose!
namesurname86
namesurname86 Pred mesecem
Baxhelleri, humbje kohe!
E B
E B Pred mesecem
Like kush mendon se Lediana ka buzet sikur vrima e b me kapsllek?
Sefer Knap
Sefer Knap Pred mesecem
O loko je mut ik ma shpejt bashk me blerimin fanatik.
Sefer Knap
Sefer Knap Pred mesecem
Bravo bravo bravo bravo bravo blerimi fanatik u ngrit si i dhijm.
Sefer Knap
Sefer Knap Pred mesecem
LEDJANA MA MOS BAN GABIM MEVKANI ASHT JETA JOTE...........................................
Leotrim Bytyçi
Leotrim Bytyçi Pred mesecem
Biznes dhe famë kryefjala e këtij emisioni, më tregoni pseudo çiftet që kanë dalë nga këto emisione ç‘bëjnë sot?, hajgare janë këto gjëra dhe shiten në televizion ,po çfarë dashurie ka këtu ju luteeemmm?!
Elvana Rrasa
Elvana Rrasa Pred mesecem
Ledjanaaaa zhdukuuu ee na e shpifee,boll ngrohe vendin. Boll u shtire.
Zemri Ziberi
Zemri Ziberi Pred mesecem
Turp per nje vajz si lediana sidomos ne nje takim te par me nje person sapo ka hyr ne emision
Gazibaba texas banda
Gazibaba texas banda Pred mesecem
Te gjith komentet te kan shar moj ledjana shko perputhu me nje gomar ma mir
Princess Aurora
Princess Aurora Pred mesecem
Ledjana ka trashur buzet dhe tani trashja i paska kaluar dhe ne tru! Gjynaf!
Adriatik A
Adriatik A Pred mesecem
Blerim na bane krenar neve shqiptarve te Ilirides, shuum respekt nga Shkupi vllaj, mvjen shuuum mir qe tregove nje pasqur reale se si jan ne thelb cunat e rinj te rritur ne Maq te veriut ose Ilirid per ne shqiptaret.
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza Pred mesecem
Bora me friz : une kam zgjedhur këtë ngjyrë . Po nuk e zgjodhe moj Bora thjeshtë ta dha Jasmini 😂😂!
Arabnor krasnoqi
Arabnor krasnoqi Pred mesecem
ti je gabim antonela puna erit ti je
kosova dardania
kosova dardania Pred mesecem
Marre te koft ne qofse nuk e nderpren takimet te tjera me kit mut ledanen sja vlen tka qiten posht shum
MīT ' ĒVĀD StuĐio
MīT ' ĒVĀD StuĐio Pred mesecem
Ledjana ti gezosh buzet e hunden, gjeji nje zgjidhje urgjente ballit please, dukesh sikur sapo ke ardh nga klinikat ne Tajlande pasi ke realizuar operacionin e famshem pasi ke bere 2 vjet kurim ne kalimin nga djale ne vajze
Amra Denis
Amra Denis Pred mesecem
Dhe ai qe foli per alkolin qe esht e lejushme mos ka lexu nai liber kinez dhe jo librin kuranor Kshu qe vllai dashur te udhezoj ta lexosh ose te klikoshe ne SLpost a lejohet alkoli ne fen islame apo jo kaq dhe heres tjeter boje deklarat vet qe nuk lejohet alkoli Allahu te udhezofte vllai dashur
Amra Denis
Amra Denis Pred mesecem
Allahu thon ne kuran qe alkolin Ekam bo haram sepse profeti muhammet als ka thon Ekam bo haram sepse disa micte e profetit ka kaluar pran atyre dhe ika shikuar tu pir vere dhe ka then allahu ju rujt Profeti Muhamet ka vazhduar rrugen e vet Dhe kur ai Po u kthente per ne shtepi shikovi miqte vet te gjakosur dhe Po u zinin Dhe Cyr ne ate moment profeti als eboni haram sepse njeriu kur konsulmon alkol nuk esht mo vetvetja
Erjosa Agolli
Erjosa Agolli Pred mesecem
e vute re qe Acai One u tha pa u lexuar ? :p
Amra Denis
Amra Denis Pred mesecem
Ooo ti legen qe thu ne fen islame nuk esht e ndaluar alkoli
Jo skanderbeu
Jo skanderbeu Pred mesecem
Bora idiote cfare te ndalon te beje feja
Albi Grembi
Albi Grembi Pred mesecem
Te djelen tjeter sindi... del edhe i kerkon locos te largohet bashke skenari i olses po e kuptojm te gjith
Miri Buci
Miri Buci Pred mesecem
Ti ledjana je femer e pa cip u bone ti me u tall aaa dhe ben sikur don mevlanin je e neveritshme
ROVENA Rustani
ROVENA Rustani Pred mesecem
Po ky Erlindi si pyke.... Po ik ne shpi se nuk je per ate emision... Me acaron nervat kur flet ai 🤮🤮🤮
Alba Tabbi
Alba Tabbi Pred mesecem
Ledjana nje femer pa edukat dhe Blerimi bravo i qofte e la si 💩 ne tavoline. Vetem femer nuk quhet Ledjana, po nje derr i trashe.
Xhemal Xhemali
Xhemal Xhemali Pred mesecem
Ketu vetem te perdal do dalin keto se per perputhje lesht
Ardita Sabani
Ardita Sabani Pred mesecem
Selam alejkum vlaut tone Blerimit i urojm cdo te mbare suksese ne gjitha fushet e jetes mbij gjitha qoft caktimi i Allahut per deshiret e Blerimit te plotsoen ne realitet tfala nga Lipkova vendlindja yte.
Bukurije Sejdijaj
Bukurije Sejdijaj Pred mesecem
pom vjen keq po mir e ka ky se normal alkohol esht i ndalum edhe shum tjera sene
Jeta
Jeta Pred mesecem
Na shpifi kjo ledjana qa esht bo ashtu😤
Customizing Many Shoes.
15:12
Moriah Elizabeth
Ogledi 2,5 mio.
Demi Lovato - Dancing With The Devil
5:13
DemiLovatoVEVO
Ogledi 15 mio.
Teaching a Robot Dog to Pee Beer
16:06
Michael Reeves
Ogledi 7 mio.
Customizing Many Shoes.
15:12
Moriah Elizabeth
Ogledi 2,5 mio.
Demi Lovato - Dancing With The Devil
5:13
DemiLovatoVEVO
Ogledi 15 mio.
Teaching a Robot Dog to Pee Beer
16:06
Michael Reeves
Ogledi 7 mio.
Why W2S will be KICKED from Sidemen
0:54
SidemenShorts
Ogledi 636 tis.
Marvel Studios' Loki | Official Trailer | Disney+
2:17
Marvel Entertainment
Ogledi 15 mio.
Worst Robbery Attempt Ever
2:11
penguinz0
Ogledi 753 tis.
Siblings or Dating???
10:30
Cody Ko
Ogledi 1,7 mio.
Ramiz Zmaj -  TURA ZA KELN
18:50
AK PASHA
Ogledi 64 tis.
MADDIE FAINTED! We Found a REAL GHOST in Our House
21:28