Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)

  Ogledi 1,081,682

VizioniLibonia

Pred 17 dnevi

Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
Muzika - Miti geci - ylber aliu
Orkestrimi -Miti Geci
Texti - Fatmir muja
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komentarjev
Zhaku_007
Zhaku_007 Pred 5 urami
Kush jan kta 450 vet si se kan pelqy ket kang mund ta di arsyen pse?
Aishe Ademi
Aishe Ademi Pred 5 urami
Hallall se ju jep ksaj rini me ditë se ca don me than fjala Nan e bab 😘😘😘
Elmaz Bone
Elmaz Bone Pred 11 urami
(😣o
Ramiz Hoti
Ramiz Hoti Pred dnevom
Sado zemra me jetu Nuk e ndjen pa e provu Se çfarë halle kanë baba e nana Mora vesh kur prind u bana. Mfal o Zot që i kam ngushtu Çka s'kanë pas u kam kërku Oh ju kam kërku. Ndoshta zemra ju ka plas Shumë kanë dashtë po nuk kanë pas Oh po nuk kanë pas. Refreni: Veç dashnia osht ilaç Babë e nanë n'dynja me i knaq Eh kurrë jo mos me ju thanë Çka kanë pas për ty kanë dhanë. Ni ofshamë prej fmis me dal Zemra e prindit se bon ballë E jep shnetën, harron vetën Me ja u ba të lumtur jetën. T'kisha mujt me i përqafu Edhe falje me u kërku Falje me u kërku E çdo ditë me i puth në ballë Që m'kanë rrit me hallall M'kanë rrit me hallall. Refreni: Veç dashnia osht ilaç Babë e nanë n'dynja me i knaq Eh kurrë jo mos me ju thanë Çka kanë pas për ty kanë dhanë.
bowen voowy
bowen voowy Pred dnevom
Nje kang e qelluar me plot kuptime.O zot ma kujton mua at koh.Jepja shnetin Priderve tan o zot🙏
minij hooi
minij hooi Pred dnevom
ne shoqeri je melhem me fjalet tua ne shoqerin tone shqiptare 🤲❤🌹
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Pred 7 urami
rrnofsh 100 vjet
AN HARDEST
AN HARDEST Pred 2 dnevi
Fatmir Muja tekstshkruesi me i mire i kesaj Epoke Allahu te bekoft e ti shtoft miresit se bashku me koleget qe te kane perkrah se ma shume tekstshkrues si ti duhet me u zhvillu ne shoqeri je melhem me fjalet tua ne shoqerin tone shqiptare 🤲❤🌹
Lirie Hasani
Lirie Hasani Pred 2 dnevi
Kengetare si ti Ska ❤️❤️❤️ veq perpara ja din renin
Zehra Mashollaj
Zehra Mashollaj Pred 12 urami
Dzarafina cefstergu52g
Lorencgaxha Lorencgaxha
Lorencgaxha Lorencgaxha Pred 2 dnevi
Te lumt goja
minij hooi
minij hooi Pred dnevom
Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt
Ptao Tom
Ptao Tom Pred 2 dnevi
Shpirti tu knaqt o yll bote lum vajzat etegjith familjart qe te kan ugzofsh jetofsh 100 vjet gjithmon nzemer kime kan te gjdo njeri ❤❤❤❤❤
bodoti qwiu
bodoti qwiu Pred 2 dnevi
O shpirti tu knaqt se po na knaq me kenget e tua te uroj shendet ❤
11 11
11 11 Pred 3 dnevi
⭐⭐⭐
Minire Berisha
Minire Berisha Pred 3 dnevi
Te lumt zonja Shyhrete per Gegen e mrekullushme 🤗♥️
Ptao Tom
Ptao Tom Pred 2 dnevi
Pse be kaq dramatik shiptart wowwwww hahahahah deka
Tila Lami
Tila Lami Pred 3 dnevi
🥰😍💕💖💝❤
Ahahaha Ahahahah
Ahahaha Ahahahah Pred 3 dnevi
Shpirti tu knaqt o yll bote lum vajzat etegjith familjart qe te kan ugzofsh jetofsh 100 vjet gjithmon nzemer kime kan te gjdo njeri ❤❤❤❤❤
bodoti qwiu
bodoti qwiu Pred 2 dnevi
Te lumte goja oj embelsir Shyhrete Beluli❤💋
Serafin Gjokaj
Serafin Gjokaj Pred 4 dnevi
Te knoft zemra ❤❤❤❤❤❤😘
Naxhije Zivoli
Naxhije Zivoli Pred 4 dnevi
Viola nga zemra tknaq mashallah
Fidaija Mujaj
Fidaija Mujaj Pred 4 dnevi
🕋🕋🤲🤲🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭♥️♥️♥️♥️😓😓😓😓😓🙏🙏🙏
mikin lirou
mikin lirou Pred 4 dnevi
Nje kang e qelluar me plot kuptime.O zot ma kujton mua at koh.Jepja shnetin Priderve tan o zot🙏
Bere KSMS
Bere KSMS Pred 5 dnevi
Askund je Adelina Ermali Zafina Big mama dil Te dera coco vajtoshi tan jeten 😄
Bleona Rexha
Bleona Rexha Pred 5 dnevi
rrnofsh 100 vjet
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi Pred 5 dnevi
Prindrit Mih Pass 😭
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi Pred 5 dnevi
Veq dashbija esht ilaq. BAB h Nana mih Pas
mikin lirou
mikin lirou Pred 4 dnevi
🥺🥺🥺🥺
bofooit gojo
bofooit gojo Pred 5 dnevi
Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt
Luani Luani
Luani Luani Pred 5 dnevi
Zoti te rujit, Artiste e pa vdekshme, zemra te kendofte, vetem kurbahemi prinder , vete munta dime se cfare dote thote , Nana e Baba, 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
mikin lirou
mikin lirou Pred 3 dnevi
Kang e perkryer oj shyhret se veq ti din me na knaq me ksi kang te mira hallall te qoft.
Marjeta Koni
Marjeta Koni Pred 6 dnevi
Bravo shyrete shum keng bukur
Labinora Jefkaj
Labinora Jefkaj Pred 6 dnevi
Ufff sa e mir ♥️😢😢
bofooit gojo
bofooit gojo Pred 5 dnevi
E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.
Kendro Presley
Kendro Presley Pred 6 dnevi
Pse be kaq dramatik shiptart wowwwww hahahahah deka
Kendro Presley
Kendro Presley Pred 3 dnevi
@Lea Q faleminderit :)
Lea Q
Lea Q Pred 3 dnevi
Se ti je idiot,e se kupton se dashnia e prinderve eshte gjeja ma e madhe qe mundet me egzistu.
Riema last
Riema last Pred 6 dnevi
Te lumte goja oj embelsir Shyhrete Beluli❤💋
Fehime Tahiri
Fehime Tahiri Pred 7 dnevi
😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Zejd Osmani
Zejd Osmani Pred 7 dnevi
Haha
geni ineg
geni ineg Pred 7 dnevi
😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
adn bra
adn bra Pred 8 dnevi
Krejt bizness edhe marketing krejt jan njejt
Tik tok Quotes🔥🤞🏻
Tik tok Quotes🔥🤞🏻 Pred 8 dnevi
Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt
Rasema Maljoki
Rasema Maljoki Pred 8 dnevi
Evo je lepota moja mora da Ide na evroviziju I pobjeda je ova lepota I ova pjesma.
Rasema Maljoki
Rasema Maljoki Pred 8 dnevi
Mora da ostati eurovizija na albanskom jeziku I bice akobogda.
Ibadete zalam
Ibadete zalam Pred 9 dnevi
me mugon baba shum shum 😭😭😭😭
Emi Sava
Emi Sava Pred 9 dnevi
🥺🥺🥺🥺
Selvane Kryeziu
Selvane Kryeziu Pred 10 dnevi
😓😓😓😓😓😓😓😓😓😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Selvane Kryeziu
Selvane Kryeziu Pred 10 dnevi
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
ADELINA HOXHA
ADELINA HOXHA Pred 10 dnevi
O zot mi ruaj prinderit e mi , dashuria e tyre eshte ilac . Ju duam shum 😘😘❤❤💯💯
Mimoza Gjediku
Mimoza Gjediku Pred 10 dnevi
Shpirti mdhem per nane e babe qe kam shum vjet pa i pa e perqafu eh lum kush i ka gjalle jan gjeja me shtrejt
Avni Krasniqi
Avni Krasniqi Pred 10 dnevi
E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.
Paul Mccartney
Paul Mccartney Pred 10 dnevi
Ne qoftese ka kun shtet ne kosov dhe shqipni kjo kangetare meriton titullin ARTISTJA E POPULLIT.
cavidan vatansever
cavidan vatansever Pred 10 dnevi
Ne kadar guzel yorum 👍
Arsim Balaj
Arsim Balaj Pred 10 dnevi
❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏🎖🎖🎖🎖🎖🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✈️✈️✈️✈️✈️🤲
Azemine kozhani
Azemine kozhani Pred 10 dnevi
Shum tekst preks 🥲😢😭😭😭
Aslan sali
Aslan sali Pred 10 dnevi
Kjo keng e thot verteten te lumt goja motra jem shyrete🇦🇱🇦🇱
Dion Kurti
Dion Kurti Pred 11 dnevi
Oh oh madhethtija të pret!
Mubera Abduloska
Mubera Abduloska Pred 11 dnevi
😔😢😪😭
Mubera Abduloska
Mubera Abduloska Pred 11 dnevi
Bravo 👏🎤🎼
hajrie Kelmendi
hajrie Kelmendi Pred 11 dnevi
Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Hajrie Kelmendi
Hajrie Kelmendi Pred 11 dnevi
Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Arta Prendi
Arta Prendi Pred 11 dnevi
👏👏🙏🙏💫💫💥💥
Ardiana Krasniqi
Ardiana Krasniqi Pred 11 dnevi
❤❤❤❤❤❤🤲
Lule Zefi
Lule Zefi Pred 11 dnevi
Bravo 👏❤️
Adisa Bytyqi
Adisa Bytyqi Pred 11 dnevi
Te lumt , keng qe ta prek Zemren.
Davida Qarku
Davida Qarku Pred 11 dnevi
O ty te kendoft zemra gjith jeten o princesha e kosoves
Xhuli Topalli
Xhuli Topalli Pred 11 dnevi
😢😢💖
Mehmed Boss
Mehmed Boss Pred 11 dnevi
Tlumt me ket keng po na knaqe prsh nga zvicrre 👍👍👍
Ilkaa's world
Ilkaa's world Pred 11 dnevi
*respekte per ju,ju lutem clikko ne chanelin tim dhe shiko**#peaceofmysoul*
Riku Kokoneshi
Riku Kokoneshi Pred 11 dnevi
Lum ata we prindet i kan akoma ne kte jete,,,,, Jan te pa zevendesueshem ❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘I Kam larg,,,, e u them qe I dua shumeeeee
Bukurije Memedi
Bukurije Memedi Pred 11 dnevi
Mke bo me qaj 100 her e ndegjoj kengen se si kam te dy prind tu lumt zoti te bekoft me gjitha tmirat👍👍👍👍💎💎💎⭐⭐⭐⭐🍯🍯🍯🤲🤲🤲💝💝💝👌👌👌👑👑👑👑🌹🌹🌹
Bukurije Memedi
Bukurije Memedi Pred 11 dnevi
Njish je lum nena qe tka bo🌹👑👌♥️🥰🤲🍯💝🌍⭐💎👍
Gen ny
Gen ny Pred 11 dnevi
17 vite pa i takuar prind e mije edhe se dije edhe vite te tjera do kalojne😞🙏
Dona Dona
Dona Dona Pred 7 dnevi
Pse qka ka ndodhe kaq shum vite un qe 4 vite si kam pa sivjet i kom fitu letrat
Happy ila
Happy ila Pred 11 dnevi
Ku ponaj gjeni pikat e dobeta me keto keng bre ..... Mazi se Covid 19 jeni kanaj boni 😜
Joanna
Joanna Pred 12 dnevi
Te knoft zemra o zot se na knaqe. Bravo ❤❤
Anita Seciri
Anita Seciri Pred 12 dnevi
slpost.info/dev/Y4nYm2mwm2qcrXM/video.html
Anita Seciri
Anita Seciri Pred 12 dnevi
Helooo
Eriona Hoxha
Eriona Hoxha Pred 12 dnevi
Kengetarja me e mire dhe me e dashur nga publiku te ven ne gjum me kenget qe kendon
genti genti
genti genti Pred 12 dnevi
Te lumt goja
Joanna
Joanna Pred 12 dnevi
O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤
Gjakova 20
Gjakova 20 Pred 12 dnevi
Ska si prindi veq aj qe seshte prind se kupton se ska zemer me te meshirshme se nene e baba o zot ruja qdo kujt edhe mu 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🇨🇭🇽🇰🇦🇱
Hane Gjoka
Hane Gjoka Pred 12 dnevi
O te bekoft zoti o kanarina e kosoves dhe e shqipnis
Miriana Kraja
Miriana Kraja Pred 12 dnevi
Te lumte ,shume kenge e bukur 🇦🇱
Christi Ortega
Christi Ortega Pred 12 dnevi
1:05 i want to date too Click Here 》》 cutt.ly/datemenow 《《 💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢 燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候
Gentonis Ukaj
Gentonis Ukaj Pred 12 dnevi
Amin
Hasime Ahmeti
Hasime Ahmeti Pred 12 dnevi
suksese ju dua
Nurije Baftiji
Nurije Baftiji Pred 12 dnevi
Te lumt shyhrete Ashtu asht te lumt 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
shkelzen guraziu
shkelzen guraziu Pred 12 dnevi
Tlumt me kengen ma tmir per momentin
Enver Imeri
Enver Imeri Pred 12 dnevi
Ooo Zot imadh më dhem zemra për prindet emi që si kam ska matë shtrejt se prind 🤲🤲🤲☝️☝️☝️😭😭😭😭😭😭😭
Arberita Spahiu
Arberita Spahiu Pred 5 dnevi
Dkdndjd
Syzana Berisha
Syzana Berisha Pred 6 dnevi
😭😭😭😭😭😭🤲
tyuhf sdftvhu
tyuhf sdftvhu Pred 12 dnevi
Falun Dafa practitioners held a peaceful protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021, to commemorate the April 25th Appeal. They protested the Chinese Communist Party’s (CCP) 22-year-long persecution of the spiritual practice in China and called for an end to the brutality. Practitioners protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021. Practitioners demonstrate the exercises. Practitioners hung large banners across from the embassy, and some practitioners demonstrated the exercises. Others distributed fliers and told people about the CCP’s persecution. Some passers-by asked what was going on. Practitioners explained about the CCP’s persecution and state-sanctioned organ harvesting from living practitioners practitioners for profit. Many said the persecution must be stopped.
Endi Sllamniku
Endi Sllamniku Pred 13 dnevi
Ju lumt shum keng e bukur dhe emocionuse. Suksese ikona e kanges shqipe Muzika : Ylber Aliu Orkestrimi : Miti Geci Teksti : Fatmir Muja Interpretimi : Shyhrete Behluli Teksti i shkruajtur nga Fatmir Muja , si. Gjithmon ka thenje te mira dhe tekste po ashtu ❤️❤️👍🤲
Lerdona Krasniqi
Lerdona Krasniqi Pred 13 dnevi
Te lumt ylli I muzikes
Marjeta Delijaj
Marjeta Delijaj Pred 13 dnevi
O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤
Shqipe Abdullahu
Shqipe Abdullahu Pred 13 dnevi
Te lumte goja shume kenge e bukur Shyhrete Behluli 🤩💫
Deliza Rukolli
Deliza Rukolli Pred 13 dnevi
Shum kenge ebukur ushte shum evertet ,po prape se prap jan prideit te cilet jepin ate qe kan edhe sa kan mundesi
R R
R R Pred 13 dnevi
Je ba bajat dil penxijon te lutem ...ti me familje
nijuo joing
nijuo joing Pred 13 dnevi
femijet-e kur mos te jen ma kurgja seshte e njejte .Allahu I bekofte qdo prind nket jet e ne boten tjeter I shperblefte me xhehnet🤲🤲
ar ujkaj
ar ujkaj Pred 14 dnevi
O Zot na ban hallall...se kurr su dalim hakut...pasunia ma e madhe qe na nep i madhi Zot...PRINDERIT♥️♥️🤲🏻🤲🏻
Martine Kola
Martine Kola Pred 14 dnevi
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Erena Nezaj
Erena Nezaj Pred 14 dnevi
❤❤❤❤
Merem Shabani
Merem Shabani Pred 14 dnevi
Telum goja oj shyret se na knaq me ket za te eambel kenga shum emir suksese se prinderit spaguhen me kurgja aq te shtrejt jan ishalla naj kan ba hallall e ishalla jan banor te gjenetit🤲☝️
nijuo joing
nijuo joing Pred 13 dnevi
Krejt bajat, bajst u bo, vetem kenga e gjyshes, gjyshit ka met
Ardian Mustali
Ardian Mustali Pred 14 dnevi
O Zot të knoft Zemra se Prindrit jan te pa xevendesushm sa fjal te bukura sa kam qajt tu e nigjua
iam_lina_93
iam_lina_93 Pred 14 dnevi
Ja ke qellu me kte keng qdo fjale qe ke then eshte e vertet ste do askushe me shum se prindi jote ato japin jeten per me por dhe ne duhet ta japim per ta kushe eshte ber prind e kupton por me vones prindi eshte jeta per ne duhet ti duam dhe respektojm 🤲🤲❤️🙏🥰🥰🥰
Elisa Shabani
Elisa Shabani Pred 14 dnevi
❤️❤️❤️❤️
Vera Uka
Vera Uka Pred 14 dnevi
Zot te lutem mi le sa me gjat print e mi ne kete jet ,je 👑 e muzikes,te uroj gjitha te mirat .♥️
mikin lirou
mikin lirou Pred 3 dnevi
Shpirti mdhem per nane e babe qe kam shum vjet pa i pa e perqafu eh lum kush i ka gjalle jan gjeja me shtrejt
senni bgon
senni bgon Pred 14 dnevi
Te lumt goja suksese ska me mire kto fjal per nana e baba zoti te rujt paq shende Shyrete ylli i muzikes diva 🙏🙏🙏🥰
Jaku Azem
Jaku Azem Pred 14 dnevi
Allahi mi rujt prindit e mi 🌎🌎ELHAMDULILAH
Ğ Ę Ń Ț Ï J Ø Ņ
Ğ Ę Ń Ț Ï J Ø Ņ Pred 14 dnevi
Zot fal një me madhe
Valentina Caka
Valentina Caka Pred 14 dnevi
😢
senni bgon
senni bgon Pred 14 dnevi
☝️☝️☝️🥰😍
Xhemal Ceka
Xhemal Ceka Pred 14 dnevi
27/04/2021 ❤️❤️❤️💔
Motrat Mustafa - SI DASHNIA E MOTRAVE NUK KA
03:35
Duli - Hallall
03:54
DuliOfficial
Ogledi 1 mio.
DIY Curbed Wheel Fix - Was It Worth It?
21:04
Donut Media
Ogledi 835 tis.
Highlights Real Madrid vs Sevilla (2-2)
3:05
LaLiga Santander
Ogledi 1,5 mio.
Shyhrete Behluli - Gurbetqar emrin e kam 😥
03:48
Shyhrete Behluli - Je e Vetmja (2019)
04:42
VizioniLibonia
Ogledi 9 mio.
Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
04:00
Shyhrete Behluli  - Jeta e furretarit
04:53
Shyhrete Behluli
Ogledi 32 tis.
Motrat Mustafa - Malli i nanes
03:57
Motrat Mustafa
Ogledi 820 tis.
DIY Curbed Wheel Fix - Was It Worth It?
21:04
Donut Media
Ogledi 835 tis.
Highlights Real Madrid vs Sevilla (2-2)
3:05
LaLiga Santander
Ogledi 1,5 mio.
I Sent My Lookalike On NATIONAL News
15:01
Niko Omilana
Ogledi 3,6 mio.
when the food is straight up bussin | Kitchen Nightmares
17:46
WILL DANIEL JOIN THE SPY NINJAS?
18:10
Chad Wild Clay
Ogledi 3,8 mio.
grandma accidentally tipped me $1,000
2:41
Milad Mirg
Ogledi 961 tis.