Shyhrete Behluli ft Sinan Akçıl - Jam Shqiptar / Ben Arnavutum 🇦🇱🇹🇷

  Ogledi 2,821,368

VizioniLibonia

Pred mesecem

SPOTIFY: spoti.fi/3fscRr1

Follow VizioniLibonia on…
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
Video: Vizion Media
Directed by: Fatmir Muja
D.O.P.: Adonis Krasniqi
Ass. D.O.P: Endrit Krasniqi
Editor: Gëzim Hazrollaj

Color Grade: Arianit Sopa

Executive Producer: Shaban Rexhepi

Produced by: Vizioni Libonia

Lyrics: Fatmir Muja & Sinan Akcil

Melody: Sinan Akcil
Orchestration: Mustafa Ceceli
Çifteli: Fatmir Makolli - Miti Geci


Styling: Mia Matin

Hair & Make up: Salloni Njomza & Gresa Lashes


Thanks to:
Bajram Kirac & Hilmi Kirac

© & ℗ VizioniLibonia All Rights Reserved

Komentarjev
VizioniLibonia
VizioniLibonia Pred mesecem
Teksti i kenges i perkthyer ne shqip dhe turqisht mund ta shikoni tek “Subtittles”
Anxhela 011
Anxhela 011 Pred 2 dnevi
@Vetvetja35 ❤️
izahir shabani
izahir shabani Pred 5 dnevi
Hi 👋 was the ok
DjBenny
DjBenny Pred 6 dnevi
#Shyhrete Mos E Fol Mo As Një #Fjalë Turqe Se Palidhje... Spot Shkon... Spo Din ;)
Gjelbrim Brahaj
Gjelbrim Brahaj Pred 9 dnevi
@Vetvetja35 hhhh
A & A
A & A Pred 10 dnevi
E Gjeta edhe une me perkthim shqip. Flm
S. Zeka
S. Zeka Pred 7 urami
Po kjo Plaka Shyhrete, pse nuk del ne Pension apo i duhen akoma para? keto e keta jane ata te ashtuquajtur "patriote" qe u pasuruan duka kendue kenge patriotike...ehhh popull injorant,
Kastriot Xheladini
Kastriot Xheladini Pred 10 urami
rrespekt 🇦🇱🇹🇷
Delvina Gashi
Delvina Gashi Pred 10 urami
Ata qe falsin keq per ket keng mos te thon jemi shqiptar
Kainat Dardhishta
Kainat Dardhishta Pred 12 urami
🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤
Rabia B
Rabia B Pred 13 urami
Shum bukur me kuptim kenge faleminderit te dyve jam krenar qe jam shqiptar pershendetje nga bursa
leo. leo
leo. leo Pred 13 urami
Musika mir
Ayhan Güler
Ayhan Güler Pred 17 urami
Alisssarsar
Drita Rexhepi
Drita Rexhepi Pred 17 urami
Kjo keng ka qen shum e mir
Fitore Ahmeti
Fitore Ahmeti Pred dnevom
Wkfjwwk😭😫😫😭😭😭😭
Fitore Ahmeti
Fitore Ahmeti Pred dnevom
Alwlwdc
yuoop noke
yuoop noke Pred 22 urami
O değil de Sinan Akçıl kuşum Aydın'a dönmüş
Sadulla Djemaili
Sadulla Djemaili Pred dnevom
Asimilimi me i fort per shqiptart jan turqt dhe greket jo gjuhen por edhe mbiemret va kan ndrishu.
Eddy Kent
Eddy Kent Pred dnevom
Kam nje pyetje per ata që i quajne Turqit vëllezer. Arbëreshet që jetojnë në Itali prej 500 vitesh, vazhdojne të shkojne ne shkollë shqipe, të flasin, te kendojnë, te vallzojnë shqip. Te gjitha institucionet, rruget, janë të shkruajtura ne shqip dhe italisht. slpost.info/dev/lmfdpId_invbs2I/video.html Në Turqi ndodh e kunderta, Shqiptareve nuk u lejohet te shkojnë ne shkolla shqipe, si pasojë kanë humbur gjuhen dhe identitetin kombetare. Keshtu sillet vllai me vllain???!!!🤔🤔🤔🤔🤔
miko foin
miko foin Pred dnevom
Predivno...pozdrav iz Sinja, Hrvatske 🇭🇷🇦🇱
Zelie Bugari
Zelie Bugari Pred 2 dnevi
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Alesia Ozaj
Alesia Ozaj Pred 2 dnevi
Ben arnavutum . Jam shqipyar me bes e shpres😍😍😍😍😍😍
miko foin
miko foin Pred dnevom
🙏🏻😍🤗🥰👍👏🏻🥰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸
Zeni Coli
Zeni Coli Pred 2 dnevi
bravo 🇦🇱🇽🇰🇹🇷
Aldahysenaj gokgoz
Aldahysenaj gokgoz Pred 2 dnevi
Keng fantastike te fala nga stambolli . Kam tre femij dhe te treve ju kam mesu shqip. Skam me mire se ai qe nuk harron gjuhen e vet. 👍🙋‍♀️
Shauka Hodan
Shauka Hodan Pred 2 dnevi
and speak Ancient Greek ????? WAKE UP People !!! ANCIENT GREECE SPOKE ALBANIAN!! @ancient_albania Instagramahdd
edi 67
edi 67 Pred 2 dnevi
Turku per muzik gjith u kan
Fitore Ibishi Sylejmani
Fitore Ibishi Sylejmani Pred 3 dnevi
Keng shum e mir.mbi te gjitha tregon qe edhe pse shqiptaret qe 100vite e me teper jan debuar nga trojet e tyre ata nuk harruan se nga vin. Un kam qajt me kete keng, sepse ka familiar te cilet kan shekhar para 100vite po un nuk I njoh e nuk I di AMA ata jetojn ne zemren time.
Fitore Ibishi Sylejmani
Fitore Ibishi Sylejmani Pred 3 dnevi
Pershendetje gjith shqiptaret ne Turqi.🇽🇰🇦🇱🇩🇪
Alb Beri
Alb Beri Pred 3 dnevi
Kjo i bie sikur me shku ne Beograd mbas 100 vitesh ,e me kendu....
Shauka Hodan
Shauka Hodan Pred 2 dnevi
Bijî biratiya gelên Tirk û Kurd, bi etnîkparêzên faşîst re!!
LOKMAN COŞKON
LOKMAN COŞKON Pred 3 dnevi
🇷🇸🇹🇷Kosova srbistan
dolita windo
dolita windo Pred 3 dnevi
I like 1. The longer one is better
Vjollca Ramadani
Vjollca Ramadani Pred 3 dnevi
Bravo ylli kenges Kosovar ❤️keng shum e bukur ❤️
Ajsi
Ajsi Pred 3 dnevi
O değil de Sinan Akçıl kuşum Aydın'a dönmüş
dolita windo
dolita windo Pred 3 dnevi
Shume permalluese, me pelqeu shume 👏👏
Karadeniz Z M
Karadeniz Z M Pred 3 dnevi
👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽
Arjeta Kovaci
Arjeta Kovaci Pred 3 dnevi
Kush ja ka ba dislike??? 🙃😳😳😳, xheloza po ku dini ju cka esht kenga 💜
Z Kutluca
Z Kutluca Pred 4 dnevi
😭😭😭😭 madem arnavutsunuz gidin kardeşim kosovada yaşayın sizi tutan mı var .üüüüüühü ühü ühü ağlamak istiyorum ..kosovada makedonyada arnavutlukta yazlık yaptırın yazın oraya gidin kışın buraya gelin herşey serbest istiyorsanız hep orda kalın .arnavutça kursuna gidin payduşka damat oynayın .peeee.
IRE ERI
IRE ERI Pred 4 dnevi
Shqiptaret e Turqisë duhet te kthehen ne vendin ton prap si perher se vetem aty do gjejn qetsin i mirpresim vllezrit ton
Valbona Klobocista
Valbona Klobocista Pred 4 dnevi
🙏🏻😍🤗🥰👍👏🏻🥰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸
Lea Ibrahimi
Lea Ibrahimi Pred 4 dnevi
o zot u knaqa hah
Wild Animals Styles
Wild Animals Styles Pred 4 dnevi
Nice video 👍 hello all my friends please stay connected together 💯😄😄
Buri ME BURI 1
Buri ME BURI 1 Pred 4 dnevi
💖💝❤😘😘🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷
Buri ME BURI 1
Buri ME BURI 1 Pred 4 dnevi
cok güzel 😍 maşallah 🇦🇱🇹🇷😘😘 öffff süper 😍😘🇹🇷🇦🇱 BURi🇹🇷 ENTELA🇦🇱
Stelliana MUA
Stelliana MUA Pred 4 dnevi
Buri 🇹🇷🇦🇱Entela beste vallah ❣❣❣ seviyorum!!!!❤
ByMardinli Serseri
ByMardinli Serseri Pred 5 dnevi
Bijî biratiya gelên Tirk û Kurd, bi etnîkparêzên faşîst re!!
Artan Hasani
Artan Hasani Pred 5 dnevi
Kush hamamin jan kta 1.5 k qe kan bo unlike be ropt
Regbin Vata
Regbin Vata Pred 5 dnevi
Utter 5PM 5PM dhe e8e7sor7
Ramadan Jusufi
Ramadan Jusufi Pred 5 dnevi
Te lumte bilbili i kosoves dhe shqiptarit nga turqia
Hahahaha Hahahaha
Hahahaha Hahahaha Pred 6 dnevi
Kudo qe jemi kudo qe jetojm prap jemi gjak shqiptari ju lumt bravo
Doris Neçi
Doris Neçi Pred 6 dnevi
Shume permalluese, me pelqeu shume 👏👏
Valdet Sulejmani
Valdet Sulejmani Pred 6 dnevi
Edhe vet jam larg vendlindjes ama shiptaret ne turki me dhimben pa fund kenga e bukur e dhimshme
Sara Lara
Sara Lara Pred 6 dnevi
Shum muzik e bukur ❤❤❤
Afrim redzepovic
Afrim redzepovic Pred 6 dnevi
Turkin e nanes, let shkepin n'azi
Ayse Alsan
Ayse Alsan Pred 6 dnevi
Memleketim türkiye 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Egzona Egzona
Egzona Egzona Pred 7 dnevi
❤️🌹
Lirie Morina
Lirie Morina Pred 7 dnevi
Jam shqipetare nga kosova, jetoj ne liechtenstein. Jam 29 vjeqe e kam nje djal. Shkojm minimum 3 her ne vit ne kosov. Djalit tim me separi ja kam mesu gjuhen shqipe sepse e ka gjakun 100% shqiptar. Shkojm shpesh nks sepse nuk dua djali im me harru perardhjen e gjyshit e babes e tveten. Shpresoj se do vjen dita qe te kthehem edhe ne ne vendlindjen ton. Sepse as kund ne bot nuk me flen zemra si ne kosov. Krenare qe jam shqiptare🇦🇱
S. Zeka
S. Zeka Pred 7 urami
Ah moj vajze, Kosova nuk ishte si ka qene perpara, Prishtina ish ba si me kane Islamabad, ku ku per neve, ne 12 te drekes kumbonin 100 xhamija ne Prishtine, nuk dij cfare te them, ne nje familje myslimane jam linde, por ndjej dhembje te madhe kur shof vendin tim duke marshue nga Lindja e Mesme e jo nga Perendimi...pershendes,
Jusuf Konstantini
Jusuf Konstantini Pred 7 dnevi
Selma nga prizren jenisuper Allah xhele shanuhu ju me shirt suksese me jetenju bashku me families Allah' sizdan rrazl ollsun sagollun varollun
Diana Mekolli
Diana Mekolli Pred 7 dnevi
Kenge shume emocjonuese dhe shume rrenqethese , Jam qe 20 vite Ne Turqi dhe kjo keng vertet me Kujton shume gjera te mira🇦🇱🇦🇱🇹🇷🇹🇷🇽🇰🇽🇰
Sinan Tur
Sinan Tur Pred 7 dnevi
Ben de Arnavutum. Jam shqiptar. Ama arnavutcam yok ne yazık ki. Insallah gidip göreceğim oraları ölmeden. 🇦🇱🇹🇷
Arnavut İnadı
Arnavut İnadı Pred 7 dnevi
Kosova ya gelememiş görememiş ama gelip görmek isteyenler için buradayız, kanalımızın adı ARNAVUT İNADI abone olun arkadaşlar Kosova yı beraber gezelim gelenek ve göreneklerimizi çocuklarımıza aktaralım :) Türkiye Arnavutu bir çift olarak Koosva ya geri döndük maceralarımıza şahit olmak için abone olun
Stelliana MUA
Stelliana MUA Pred 7 dnevi
shqiptare jam e dashuruar me turk 🇹🇷🇦🇱❣❤💏❤ ben arnavutyalıyım ve bir türk adama çok aşığım bu şarkı kalbimizle konuştu💞💞💞 🇹🇷 & 🇦🇱 power 👌
Merita Xhelilaj
Merita Xhelilaj Pred 3 dnevi
@Stelliana MUA ❤️🙏🏻
Stelliana MUA
Stelliana MUA Pred 3 dnevi
@Merita Xhelilaj Sa per emrin po e di qe quhet yll di pak italisht 😊😇
Stelliana MUA
Stelliana MUA Pred 3 dnevi
@Merita Xhelilaj te kuptoj shume drejt dhe ke dhe shume te drejte dashuria per mua ska kufi grazie tanto per fjalet e bukra ne kto kohet e keqija te pakten nje fjale e mire nuk kushton sepse shume njerez vetem te keqjen njohin !! shpresoj te jeni mire dhe ju uroj dashuri shëndet dhe lumturi 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Merita Xhelilaj
Merita Xhelilaj Pred 3 dnevi
@Stelliana MUA disa njerez nuk e kuptojn se c’èsht dashuria se ç’do të thot... ata nuk e din, ësht pa kufinj, pa seleksion feje, pa din e pa iman themi ne prej Durrsi 🤗 Stellina i thon italisht yllit te vogel ( un jetoj ne itali ) uroj te jesh e lumtur☀️😍 edhe pse nuk kuptoj turqisht, e konceptoj qe ke shkrujt fjal zemre kalbimi kalbime ❤️ vetem kte fjal di nga kenget e bukura te zemres ne te gjitha gjuhet 🌹 rrofshin kengetaret e artistet mbar kudo ku ndodhen 😘😘
Stelliana MUA
Stelliana MUA Pred 4 dnevi
@Merita Xhelilaj Te falenderoj shume nga zemra 😊 inshalla amin
Mc Qoppa
Mc Qoppa Pred 8 dnevi
Kujt ja hongra nonen e boni disslike kete perl?
Norway Norwegian
Norway Norwegian Pred 8 dnevi
I'm Love ➡️🇹🇷❤🇽🇰🤎🇪🇭🧡🇪🇬💛🇧🇳💚🇨🇨💙🇩🇿💜🇮🇶🇯🇴🇮🇩🇰🇲🇱🇾🇰🇼🇱🇧🇹🇳🇸🇾🇸🇬🇾🇪🇸🇴🇸🇦🇲🇷🇦🇿⬅️➡️ Elamduilah we are Muslim for Islam Brothers We 🔝☪️
ILLYRIAN DARDANIAN
ILLYRIAN DARDANIAN Pred dnevom
A many Albanians are Kristian !!!! The Islamic horsemen ottomans forced peoples to convert in the name of GOD and if they did not they were second class people & in the Kuran you are not allowed to invade foreign countries or subjugate people and you should respect their beliefs ..
Elidona Uka
Elidona Uka Pred 8 dnevi
Yaaa ne guzel olmus 👏🏻 emeginize saglik Tirandan selamlar 🇦🇱🇹🇷🇽🇰
Regbin Vata
Regbin Vata Pred 8 dnevi
Yfuf0gdjxjfgsjduxix6wufgchchzjdisus7e7dufzgzhsuzhzudueudificididufifixifidhfuduxudhcifuficicifishsjwofifif8ckcificoxifuxjcixhcufidididufifififidur7dufudiciridwgwjx
Bleona Morina
Bleona Morina Pred 8 dnevi
Shumm mir ju pergezoj per kegen jeni shum te mir veq vazhdoni me kan qeshtut
Cassie
Cassie Pred 8 dnevi
Predivno...pozdrav iz Sinja, Hrvatske 🇭🇷🇦🇱
Lulzim Selimi
Lulzim Selimi Pred 7 dnevi
Predivno i ti si komentirao 👌👍
Me & Me
Me & Me Pred 8 dnevi
Une nuk kuptoj se perse vihet flamuri Turk perkrah tonit e nuk vihet ndonje flamur I ndonje vendi europian si na kan majt me buke .si bahen njerezit shkerdhata e legena turp te keni.
Klajdibr Berat
Klajdibr Berat Pred 9 dnevi
Krenar per shqiperin Ju pershendes nga instabull Krejt shqipet ku ndodhen
Resat Avdula
Resat Avdula Pred 9 dnevi
dieses gënjyer ust kështu schön 🇦🇱❤
ILLYRIAN DARDANIAN
ILLYRIAN DARDANIAN Pred dnevom
Üc Sprachen me ni tekst 😀
Visit Albania
Visit Albania Pred 9 dnevi
🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱
Visit Albania
Visit Albania Pred 9 dnevi
🤩
Fatih Mm
Fatih Mm Pred 9 dnevi
Some albanians dont like the Turks , so we hate u than more ! U lived during 500years in the ottoman terratorium but u can still speak ur mother languages we didnt change ur languages or culture , A bit respect !
Lirie Morina
Lirie Morina Pred 7 dnevi
You are speaking about respect? So don't speak about hating the albanien people. We have the same religion and kultur, the language doesn't metter. I have so many turkish friends in Liechtenstein and we speak gjerman together. So don't speak something like this. (sorry my english isn't good)
Luta Zenuni
Luta Zenuni Pred 9 dnevi
Wj
Rekaliu Rashit
Rekaliu Rashit Pred 9 dnevi
kush esht ai idiot qe nuk e pilqen ket keng
soinu foig
soinu foig Pred 9 dnevi
Beautiful song! It tells true story of Millions Albanians, Kosovar, Arnaut(Turkey), Arvanites(Greece), Arbresh(Italy), SHQIPTARË rest of the world love you all wherever you are 👐🏻
ILLYRIAN DARDANIAN
ILLYRIAN DARDANIAN Pred dnevom
ANADOLLI (Gr=Lindja)🇦🇱ANË Ë DIE LLI - HANË DHË YLLI -HANË DIE LLI ⭐🐣🌙 m.slpost.info/dev/ZoPelaCmeWa92Wo/video.html
Roland Prini
Roland Prini Pred 9 dnevi
BRAVO SHYRETE BEHLULI JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰 v
soinu foig
soinu foig Pred 9 dnevi
Jam Shqiptar 🇦🇱❤️🇹🇷
KLP KLP
KLP KLP Pred 10 dnevi
🇹🇷🇦🇱🇧🇦❤
Liljana Hajdinaj
Liljana Hajdinaj Pred 10 dnevi
Performance perfekte! Ju lumte! Ju pershendes dhe me lot po e degjoj se erdhen ne gurbet per nje mijë arsyjet, dhe do vije dita qe te behemi me nipa dhe mbesat e ndoshta nuk i dihet ku e kan rrisk te jetojme ? !!! E a do ta flasin këtë gjuhe te paster dhe të bukur shqipe apo jo?!!!
Anisa Talo
Anisa Talo Pred 10 dnevi
Bravo Shyret ani sidomos me Sinanin
Osmmon Beraj
Osmmon Beraj Pred 10 dnevi
😍😘😍
Fatima Balaj
Fatima Balaj Pred 10 dnevi
I78öl
The KOSOVO
The KOSOVO Pred 10 dnevi
Ju Lumt Goja Respekt. 🇦🇱🇽🇰🇹🇷👍🏻👏
jona Gjapi
jona Gjapi Pred 10 dnevi
Bellissima questa canzone.....mia mamma e albanese e la ascolta tutto il giorno 🥰🥰🥰🥰 questa canzone e stupenda molto commovente 🇮🇹🇮🇹🇦🇱🇦🇱🇦🇱
ILLYRIAN DARDANIAN
ILLYRIAN DARDANIAN Pred dnevom
m.slpost.info/dev/ZoPelaCmeWa92Wo/video.html
soinhu foitu
soinhu foitu Pred 10 dnevi
Predivno...pozdrav iz Sinja, Hrvatske 🇭🇷🇦🇱
Technik FAN
Technik FAN Pred 11 dnevi
Pershendetje per gjdo shqiptar ne turki e anemban.. ju dua!!! Vllazen dhe motra🇽🇰🇦🇱
Gökhan Yıldırmaz
Gökhan Yıldırmaz Pred 11 dnevi
Edhe sepse jam vaczë unë vdes per trojet SHQIPTARE!!🇹🇷🇹🇷🇦🇱🇦🇱
soinhu foitu
soinhu foitu Pred 10 dnevi
Kudo qe te shkojsh thuaje me zemer se jam shqiptar
Jurgent Bugjisha
Jurgent Bugjisha Pred 11 dnevi
Shume e bukur kjo muzika bravo
EXTRA GAMER
EXTRA GAMER Pred 11 dnevi
Sabri Fejzullai Durbetqari
Frank Kola
Frank Kola Pred 11 dnevi
Shqiptare te Krishter & Islam ☝️
Sibel Eyüboglu
Sibel Eyüboglu Pred 12 dnevi
Jam Shqiptar 🇦🇱❤️🇹🇷
Fat Nigga
Fat Nigga Pred 12 dnevi
Keng shum e bukur i pershendes nga zemra te gjith shqiptart ne turqi
Emily An
Emily An Pred 11 dnevi
🇦🇱🇽🇰🇹🇷🇨🇭🇲🇰 Te shperndam ne tane boten por ne Zemer se bashku!!!
Xhuljan Hoxha
Xhuljan Hoxha Pred 12 dnevi
Bravo bravo 👏🏼 🇦🇱❤️🇹🇷
F A 73
F A 73 Pred 12 dnevi
Nje kange shum e mire.Me tekst plot kuptim.Muzik dhe za te mire.
Emily An
Emily An Pred 11 dnevi
Bende arnaut elhamdulilah musliman☝🥰bizim icin turkiye de memleket ve kardas ülke🇹🇷🇦🇱
Melisa A
Melisa A Pred 13 dnevi
Melodi?
Gökhan
Gökhan Pred 13 dnevi
Muhtesem olmus Sarki, Tüm Arnavut kardeslerime Selam olsun 👋😊
Brikenda Bejdoni
Brikenda Bejdoni Pred 13 dnevi
Ja pasket fut kot , e keni flliq edhe muziken
Ertugrul Elbasani
Ertugrul Elbasani Pred 13 dnevi
RRNOFT Shqipérija e Madhe prej NISHIT e deri né SELANIK 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱. VÉLLEZR TE DASHUR SHQIPTARÉ. ATA qe para 100 VITEVE kann PRODHUAN edhe PRODHOJN GENJESHTRA ndaj PERANDORIS-OSMANE /TURQIS. Jan te NJÉJT me Ata qe SOT po PRODHOJN Genjeshtra ndaj USHTRISÉ QLIRIMTARE te KOSOVÉS edhe ISH Udhéheqsve te Saj. EDHE PSE ATA QE PRODUAN GENJESHTRA E PROPAGANDA ISHIN EDHE JAN TE FORT. POR ZOTI ESHTÉ ME I FORT GENJESHTRA NUK BEHET E VERTETÉ EDHE NESE 1000 HER PERSERITET. TE FALA NGA ADAPAZARI I TURQIS. 🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷.
Zegjine Satka
Zegjine Satka Pred 13 dnevi
Feja e Shqipetarit eshte Shqiptaria 🇦🇱🇦🇱
ILLYRIAN DARDANIAN
ILLYRIAN DARDANIAN Pred dnevom
m.slpost.info/dev/ZoPelaCmeWa92Wo/video.html
ILLYRIAN DARDANIAN
ILLYRIAN DARDANIAN Pred dnevom
GENESIS OF EARTH & OF MAN books.google.mk/books?id=XQ8YOA--F4EC&pg=PA212&dq=According+to+Herodotus+%28lib.+i.+cap.+57%29%2C+the+inference+to+be+drawn+from+the+general+speech+of+the+Pelasgi+of+his+time+is+that+the+Pelasgic+was+"+a+barbarous+language&hl=en&ei=As0HTavqGcP68Aasp7DgDg&sa=X&oi=book_result&ct=result&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false
Fatmir Berisha
Fatmir Berisha Pred 6 dnevi
100% e Vertetë !!! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 !!!
Ardian Bytyqi
Ardian Bytyqi Pred 13 dnevi
Heke at flamur trathtare 🤬 🔥🇦🇱
shqyptari te molla kuqe
shqyptari te molla kuqe Pred 13 dnevi
Tekam vlla te kam moter te grabiti moti aqe larg me kok te kthyar duke shiquar amos po vjen motra ja mrrini zoti ju bashkoft neni tok shqiptar tekam VLLA perjet te kam moter 🇦🇱♥️🙏🌸👋😂😂😂😂
Nizamedin Bakii
Nizamedin Bakii Pred 13 dnevi
Kudo qe te shkojsh thuaje me zemer se jam shqiptar
Hasim Bukji
Hasim Bukji Pred 13 dnevi
Te lumte je yll I kenges shqipe
Albert Kastrioti
Albert Kastrioti Pred 13 dnevi
Shitne pasurin krejt kthehuni ne Trojet tona Etnike ilire Ballkan te Gjith Shqiptaret e shperngulur me Dhune ne Turqi 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅🦅🦅
Emily An
Emily An Pred 13 dnevi
❤️🌹🇦🇱
Jacob Vasell
Jacob Vasell Pred 14 dnevi
zoti ju rujt
Emily An
Emily An Pred 13 dnevi
Albanians they still don’t understand that Turks were enemy of them,but they calling the brothers👎
Enver Nura
Enver Nura Pred 14 dnevi
🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰💓💓💓💓💓💓
naip elezi
naip elezi Pred 14 dnevi
Bende arnaut elhamdulilah musliman☝🥰bizim icin turkiye de memleket ve kardas ülke🇹🇷🇦🇱
Ami Ame
Ami Ame Pred 14 dnevi
🇦🇱🇽🇰🇹🇷🇨🇭🇲🇰 Te shperndam ne tane boten por ne Zemer se bashku!!!
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Pred 14 dnevi
and speak Ancient Greek ????? WAKE UP People !!! ANCIENT GREECE SPOKE ALBANIAN!! @ancient_albania Instagramahdd
KAKO JE PREMINUO MUSTAFA NADAREVIC??
3:05
Hurricane - Want Ya (Official Video)
2:15
Hurricane
Ogledi 656 tis.
Apple is not what it used to be.
12:54
Mrwhosetheboss
Ogledi 1 mio.
Rita & Fidan - Kto Ndjenja (Official Video)
03:40
ProduksioniARBONI
Ogledi 6 mio.
Sinan Akçıl feat. Ferah Zeydan - Mucize
04:11
Sinan Hoxha & Shyhrete Beluli - Knoma Kangen
04:18
Shyhrete Behluli & Engjellusha - Dasma e nipit
04:43
فيروزيات الصباح
38:58
Zagil 24
Ogledi 9 mio.
Shyhrete Behluli - Je e Vetmja (2019)
04:42
VizioniLibonia
Ogledi 9 mio.
KAKO JE PREMINUO MUSTAFA NADAREVIC??
3:05
Hurricane - Want Ya (Official Video)
2:15
Hurricane
Ogledi 656 tis.
Apple is not what it used to be.
12:54
Mrwhosetheboss
Ogledi 1 mio.
Press This Button To Win $100,000!
15:11
Field Trip - A Magic School Bus Cartoon
3:30
PRODALA SAM SVE PIŠTOLJE NE TREBAJU MI VIŠE
11:30