Ofendime të rënda, pse shkoi kaq keq takimi Lindita-Naum?! - Përputhen +40, 10 Prill 2021

  Ogledi 1,045,265

Top Channel Albania

Pred mesecem

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
Romario Chyka
Romario Chyka Pred 2 dnevi
Turp nje njeri i sakt erdhi dhe e perzut pa hapur emisjonin
anxhela ago
anxhela ago Pred 2 dnevi
Naum per here te pare te pash , je arrogant , i ndyre , mendjemadh , egoist . Njeri i ulet . Burr ne ate moshe dhe pa pik edukate , nje nevrik i ndyre . INJORANCA JOTE SKA KUFIJ . Me ke lene pa fjale . Meriton denim . MALLKUAR QOFTE MOMENTI QE LINDE . Nuk respekton as veten tende .
GrandFamilia Records
GrandFamilia Records Pred 4 dnevi
Ariani ka shume te drejte
Etleva Mecaj
Etleva Mecaj Pred 8 dnevi
E sa i prishe ti pun naumit sa I iku oreksi fare sa e thau pjaten ka then me vete sikur te Kisha edhe pak per te ngren
Argjent Raci
Argjent Raci Pred 9 dnevi
mamma mia Dio buono
Tina Bonheur
Tina Bonheur Pred 9 dnevi
Cfar emijoni jo serjoz.
Enver Selimi
Enver Selimi Pred 12 dnevi
Kur dota kemi perputhjen plus 70 do ishte mrekullia
Aida Prenjasi
Aida Prenjasi Pred 13 dnevi
Meriton respekt te vecant zoti Konomi per analizen qe i beri situates midis Naunit dhe Lindes.....absolutisht nuk per puthem me segmentin e kohes ku Nauni perdori nje fjalor absolutisht volgar por ne te njejten koh sjellja e zonjes shum e dobet menyra sesi donte ti perplaste ne fytyr Naunit te qenit "famme fatal"duke u perpjekur te zvogeloj personin e Naunit.....shum keq....e vertet qe femra esht "seksi dobet"por bulizmi ekziston dhe ne drejtimin e kundert....
Skenderi Samuel
Skenderi Samuel Pred 13 dnevi
Opo ca behet 1 milion klikime
Andrea PubgM
Andrea PubgM Pred 14 dnevi
O QR EDHE NUK KERKON FALJE KA FUNDI O ZOT SHUM FUN😂
Maria Mariandoci
Maria Mariandoci Pred 15 dnevi
Ky Naumi legjend fare 😂😂😂😂😂😂😂
Eda Sadikllari
Eda Sadikllari Pred 16 dnevi
Naum wthfffff vlla re 🤣🤣🤣🤣
Λαμία Λαμία
Λαμία Λαμία Pred 17 dnevi
O naum te kan ikur pllumbat te ka mbetrur vetem kafazi
Hamide qole
Hamide qole Pred 18 dnevi
Zooot pfffffffffff lacooio
Humor Shkodre
Humor Shkodre Pred 19 dnevi
Naumi komplet idiot dhe i trashe. Njeri rruge. Ps: Them qe gruaja ne fjale ishte me fat qe ai beri ate gabim se nese Naumi do ishte sjellur normal un per vete do e kisha kryqezu femren me ate shellje debilesh. Shume perbuzese, shume tallese ne komunikim.
Tajlisa Malaj
Tajlisa Malaj Pred 19 dnevi
Mortja qe su ha te dyve
edi qato
edi qato Pred 19 dnevi
O Namun, mos fol me se vetem mut nxjerr nga goja. Turperon figuren e mashkullit i trap.
kela harasani
kela harasani Pred 20 dnevi
Zysha si shtriga borbardhes nga fytyra .
Rijad Emrulai
Rijad Emrulai Pred 20 dnevi
Thonin se kta ma real dhe dijn te dashurojn, kurse kjo pordha arrogante ishte ndaj ketij hutit dhe ky huti ofendoi flliqt, dhe e kuptoj ishte ven ne pozit gebkeqe nga kjo.
01Amos pro
01Amos pro Pred 21 dnevom
ky naumi ka ikur per lesh eshte per cmendim
Anjeza Kalaj
Anjeza Kalaj Pred 21 dnevom
Po kjo me demek e la harru shqipen🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 5 fjal shqip 2 italisht
ALBA_4_LIFE
ALBA_4_LIFE Pred 21 dnevom
Sa mir ija beri si i vete nga mbas si gore kjo
Erselda Hakorja
Erselda Hakorja Pred 21 dnevom
Po te ishe per njohje serioze zonje e dashur nuk vije ne nje program skandalesh si ky
Luka Shehu
Luka Shehu Pred 22 dnevi
Sa i papar me qetesi vazhdonte te hante
Dhurata Zeneli
Dhurata Zeneli Pred 22 dnevi
Naumi i lodhur ,po qenka egoist kerkon edukatore Jo shoqe jete ....shume i lodhur menderisht pupu ....femrat e gjora ja aty po gjen nje cekic.....
Dhurata Zeneli
Dhurata Zeneli Pred 22 dnevi
Shume flasin meshkujt , me shume se femrat ,te lodhin ...sillen si romantike peralla ......Nejse suksese 🌟
Zemra Ime
Zemra Ime Pred 22 dnevi
Ha ;Naum te befte mir Iku debilja pa edukat
blerta bajrami
blerta bajrami Pred 22 dnevi
Nauni: edi kam gabuarr, por nuk jam penduar per at gabim🤣🤣🤣 i vetmi njeri qe i pelqejn gabimet
Durim Jangozi
Durim Jangozi Pred 22 dnevi
Shum fallco lindita
Durim Jangozi
Durim Jangozi Pred 22 dnevi
O naun mir jake bo asaj qe fol italisht.femer e ulet
Esmeralda Zenuni
Esmeralda Zenuni Pred 22 dnevi
tamam mistrec berati
I.G.K Entertainment
I.G.K Entertainment Pred 22 dnevi
Bravo Naun, te lumte goja!
whorebag000
whorebag000 Pred 22 dnevi
Ariani meriton nji shpull te flaket. Si nuk e mbyll ate goje veç llapton nonstop sidomos kur flasin femrat por kur fliste Nauni hiç se nderpreu. Sa bajat.
InstegramSHQIP
InstegramSHQIP Pred 22 dnevi
Po ben reklame librin
Esra bajrami
Esra bajrami Pred 22 dnevi
Hhahaha
Eduart Zahaj
Eduart Zahaj Pred 22 dnevi
Ahhh ..jane mbledhur kurevat dhe pederastat dhe u Japin edukat shqiptarve te prapambetut.....😭😭
leana messi
leana messi Pred 23 dnevi
Samiiii na mêrziteeeee
KleivisAlbania
KleivisAlbania Pred 23 dnevi
Naumi qenka cun me seder ! Bravo naum !
Sonila
Sonila Pred 23 dnevi
🤣🤣🤭🤭
Kadare Ilir
Kadare Ilir Pred 23 dnevi
Lindita karrem Bravo Naum
Kadare Ilir
Kadare Ilir Pred 23 dnevi
Bravo Naum Nuk ishte per ty
Adi Maloku
Adi Maloku Pred 23 dnevi
Cecte KY budalle gaboi vai a ti kishte fut nai beshyme ne ftyre.
ALBERT MANCHINI TV
ALBERT MANCHINI TV Pred 23 dnevi
Bravo naun femrat aty duan ti terheqin pe hude meshkujt
Albana Turk
Albana Turk Pred 23 dnevi
Naum pederasti qe ska respekt per femra ..si vin turp me ate fjalor
Alexandro Rivolta
Alexandro Rivolta Pred 23 dnevi
58:40 59:07 Shumë e rëndë thot Naumi, tall trapin me ata të studios 😂😂
Vangjelica Perillo
Vangjelica Perillo Pred 23 dnevi
Sepse ne shqiptaret nuk ndryshojme edhe se jetojm ne vete te thera te botes sepse shiqeria jone gjithmon jan shqiptaret
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Pred 23 dnevi
Oj debile femen po ti eofendove vet ipari kebo shiring je lp idjote
Ervin Bazelli
Ervin Bazelli Pred 23 dnevi
Gallat
E B
E B Pred 23 dnevi
Sa mire shkon Naumi me Antonelen.
donald gjoci
donald gjoci Pred 23 dnevi
Kto paguhen apo si o kjo pune.Ptttuuu fara e keqe
Agron Gjergji
Agron Gjergji Pred 24 dnevi
Kerkoni falje se çdo gja rregullohet🤦‍♂️😂😂😂
Vangjel Llacaj
Vangjel Llacaj Pred 24 dnevi
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 keta qenkan njeri me keq se tjetri.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣.Ajo po e provokonte po e ironizonte po e injoronte dhe Naumi nuk vonoi shum ja plasi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣jepi Naum shkrije talentin🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 me lot
Orsilda Skuka
Orsilda Skuka Pred 24 dnevi
Sa i shpifur si episod Naum mashkulli me i neveritshem qe mund te kem pa.
Katastrof albania
Katastrof albania Pred 24 dnevi
slpost.info/dev/lqLNnaNrmYnd0WI/video.html
Free Store
Free Store Pred 24 dnevi
Kjo lindita sa me shum hironi i fliste ktij trapit beratit
Lum Berisha
Lum Berisha Pred 24 dnevi
Cfar psikopati qenka ky Naumi 👎
Viktor Ulaj
Viktor Ulaj Pred 24 dnevi
Bravo naumi je i drejt
Haziz Laci
Haziz Laci Pred 24 dnevi
Emisjin baxhellash
Kadri Berisha
Kadri Berisha Pred 24 dnevi
Ky far Naumi duhet të përjashtohet nga ky program me urgjenc ky nuk të ashtë njeri ky tek ashtë si kafshë , injorant , genjeshtar . Pra mos e flliqni ket program . Ky genjen se gjoja zonja nuk e falenderoj ket gomar ! Ju lutem perjashtoni ket injorant .
Marsela Shehaj
Marsela Shehaj Pred 24 dnevi
Si te vesh ne loje nje, mashkulle mos u cudisni nga reaksionet, mire ja ka bere, (nese e ka organizuar me ate mazllemin tjeter, kjo,)
Zenepe Llanaj
Zenepe Llanaj Pred 24 dnevi
HIK ORE
Lili Elb
Lili Elb Pred 25 dnevi
At mosh qe keni pak e keni ofendimet
Neri keci
Neri keci Pred 25 dnevi
Naumi, je i madh...
Shaki Bambola
Shaki Bambola Pred 25 dnevi
Sa injorant naumi
Mimoza Martini
Mimoza Martini Pred 25 dnevi
Këta Jan Te neveritshem! Te neveritshem. Prindi im Te Jet aty si flas më goj kurre . Palaqo .
FLORI
FLORI Pred 25 dnevi
Naum tlumt hari 😂😂
bleron breznica
bleron breznica Pred 25 dnevi
next perputhen: PERPUTHEN +60
Valbona Lleshaj
Valbona Lleshaj Pred 25 dnevi
Tapë në studio e më tapë në takim Naumi. Linda, gjithë kjo zonjë e nderuar italiane me prejardhje fshatareske, sepse qytetaret nuk e harrojnë gjuhën shqipe, na tregon kulturë dhe edukatë. Emision që lë shumë për të dëshiruar. Gjithsesi, do zoti e përputhen pa përleshje.
elma muca
elma muca Pred 25 dnevi
A jam e vetmja qe mendoj se ne fillim lindita e provokoi pafund naumin duke bo skena arrogante si adoleshente e vonuar e duke e ofenduar edhe pse nuk jam dakord me fjalet qe perdori me pas naumi
Otr Ooo
Otr Ooo Pred 23 dnevi
E une ashtu mendoj
Fleur Floo
Fleur Floo Pred 25 dnevi
Meshkujt legena te shqiperise si i ri si i vjeter trapa
klea sina
klea sina Pred 25 dnevi
Vdiqa peshqesh 😂😂pas peshqeshit 😂😂😂Ci keni keto budalliqe mor Zot mos vazhdoni me 🤮🤮🤦‍♀️🤦‍♀️
mia mia
mia mia Pred 25 dnevi
Naum ke shum të drejt se dhe kto lloj femrash i duan burrat ti ken posht vetes gjithmon
mia mia
mia mia Pred 25 dnevi
Dhe ti Bora mos u shtir shum feministe dhe kunsërvihesh Arianit
mia mia
mia mia Pred 25 dnevi
Arian ke fol shum drejt se dhe kjo Lindita duket shum e përdredhur dhe ka ofendu Naumin
Tirana 2001
Tirana 2001 Pred 25 dnevi
Naunin..per b...e the per jashte.Rrugac pa edukate. Selfish,mendjemadh
Aneta Lica
Aneta Lica Pred 25 dnevi
Naum je mashkull ordiner po po si te mbajn ne program plehr
tiara tiara
tiara tiara Pred 25 dnevi
Ik o llum Naumi !!!!! E papar si tolerohesh😡😡😡
Alba Balliu
Alba Balliu Pred 26 dnevi
Ky Naumi duhet te zhduket nga aty.Ma shpifi
Alien Planet
Alien Planet Pred 26 dnevi
Me humor qënkan të lezetshëm këta plus 40 .😀😅
Sadullah Muji
Sadullah Muji Pred 26 dnevi
Emisioni ma i miri deri me tanii
Maria Titi
Maria Titi Pred 26 dnevi
keta njerez vene i ulin vlerat vetes apo vertet te njihen Duket qe cdo gje eshte fallco emision skandaloz hahaha
Ludmilla Malaj
Ludmilla Malaj Pred 26 dnevi
Uaaa sa ka ndryshuar kjo mi, kur punonte ne burgt ishte shume ndryshe., sa e pafajshme duket, lum kush do e marr.Fatin mal do e kesh, me kete karakter te forte dhe bukuri qe ke, rruget I ke te hapura.
Berta Panxhi
Berta Panxhi Pred 26 dnevi
Auuuuu! Sa turp! Sa injorant! Burri 40 e kusur vjec dhe flet ne kete menyre. Turp po se perjashtuan.
Balli Kombetar
Balli Kombetar Pred 26 dnevi
Me pak fjal histori kurvash veterane
Anushi
Anushi Pred 26 dnevi
Urgjent produksioni ta nxjerri jasht kete alabakun pijanec Naunin!
Brunilda Lazaj
Brunilda Lazaj Pred 26 dnevi
Uaa Naumi peshqeshi thot akoma.qenkaa llummmm uaaa na hapi barkun
Brunilda Lazaj
Brunilda Lazaj Pred 26 dnevi
Skandallll, per cfare e mbani Naumin akoma. Mbeturin rrugesh. Fuoriiiiiii
valdet ademi
valdet ademi Pred 26 dnevi
O ju quna apo burra spo di si tju them po ju duhet ta keni nder te dilni me nje princesh si Lindita kjo vaz meriton nje mashkull shum bukur e te ju spo shof bukuri as gjentil nuk jeni
Mr. Dree
Mr. Dree Pred 26 dnevi
Ato plakat do ju vdesin ne koltuk hahaha
Toni Sula
Toni Sula Pred 26 dnevi
Mir ja beri naumi se qimi e kurdisi kte takin Nuk e hengri Naumi edhe sesht pishman 😂😂😂
Bujar Iljazi
Bujar Iljazi Pred 26 dnevi
Bora ti je maxhupe gabele
Amor Amor
Amor Amor Pred 26 dnevi
O Naum po qenke cop fare mo vlla . Po qenke legen fare . Karagjoz . Pler. 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 mbeturin . Mjer ajo femer qe nje dite do meret me Ty .
Laci 33
Laci 33 Pred 26 dnevi
BOBO KY ESHTE I CNENDUR NAUMI DUHET TA CONI NE CNENDINE
Visskle Visskle
Visskle Visskle Pred 26 dnevi
Kercenon nje grua e shan me familje me femi ky esh per burg
Visskle Visskle
Visskle Visskle Pred 26 dnevi
Mbylleni
Visskle Visskle
Visskle Visskle Pred 26 dnevi
Futeni ne burg kte fis qirin mbylleni emisionin
Visskle Visskle
Visskle Visskle Pred 26 dnevi
Ti naum o fis qir ku vete me kte ze byth qir vetem mos me dalsh para do ta rjep koken o mama qir
Igli Mane
Igli Mane Pred 26 dnevi
O legen
Irisa Shtrepi
Irisa Shtrepi Pred 26 dnevi
Ky qenka trap 😂😂😂😂😂
Irisa Shtrepi
Irisa Shtrepi Pred 26 dnevi
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Irisa Shtrepi
Irisa Shtrepi Pred 26 dnevi
😂😂😂😂o zot ca idioti,hiqeni nga emisioni Naumin uuaaaa cfare fjalori,,hiqeni ate injorant cfare emisioni jeni qe e mbani ate kafshe😂😂😂😂
when the food is straight up bussin | Kitchen Nightmares
17:46
when the food is straight up bussin | Kitchen Nightmares
17:46
Hydraulic Press vs 1000 Sheets Of Paper
8:18
Saturday Night Live Is Horrible
8:23
penguinz0
Ogledi 1,6 mio.
I Survived On $0.01 For 1 Week - Day 3
18:59
Ryan Trahan
Ogledi 4,9 mio.