Antonela dhe Juli, një takim jo i zakonshëm në shpellë - Përputhen, 24 Shkurt 2021

  Ogledi 1,181,544

Top Channel Albania

Pred 2 meseci

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
Adelina Mustafa
Adelina Mustafa Pred 2 dnevi
Zhduku vet
Eminemin Behluli12
Eminemin Behluli12 Pred 6 dnevi
Antonela eshte shume shume e bukur💯💯 perqind😘😘
Eminemin Behluli12
Eminemin Behluli12 Pred 6 dnevi
O ja ndozi juli antoneles zjarrin brav juli😁
maria abedini
maria abedini Pred 8 dnevi
Ajo plasa Ai po hiqe batanjen 😂
Mehmet Muhadri
Mehmet Muhadri Pred 10 dnevi
Juli ast 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Vangjelica Perillo
Vangjelica Perillo Pred 17 dnevi
Lediana e pyete Antonelen a do dilte me ty se dhe ju jeni inteligente me duket se ajde ka ardhur te perputhet me shok jo shoqe haha
Ruhide Sadiku
Ruhide Sadiku Pred 17 dnevi
O arjan a bën më folish se shum folish ma mir dil krejt
hanumllare trashulluqja
hanumllare trashulluqja Pred mesecem
Shum takim i bukur Juli je shum Person interesant dhe i veqant
Adrian Gashi
Adrian Gashi Pred mesecem
Valla hupe ti moj Antunela👎 Ledijana ❤Mevlani
TN
TN Pred mesecem
Arian mos ha mut
Rami Azemi
Rami Azemi Pred mesecem
Oooo Juli je nr 1 kaam rrespekt te vecant
Kleanth Nezha
Kleanth Nezha Pred mesecem
Kto dy munden me. Qene shoke shume te mire dhe asgje me teper
YoutubeDiscriber
YoutubeDiscriber Pred mesecem
Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.
Teuta Shala
Teuta Shala Pred mesecem
Pol
saliji merxhan
saliji merxhan Pred mesecem
Antonela ti je aty per fam se me Julin ti nuk perputhesh aspak mos genje askend se nuk eshte askush aq budalla qe mos te kuptoj ty se pse je aty ne perputhen
Ramiz Ibrahimi
Ramiz Ibrahimi Pred mesecem
Anton Antonenela person shum me Humor dhe intelegjenci Respekt
Rich Beast
Rich Beast Pred mesecem
E bukra dhe bisha(ne kontekstin e mire te fjales)
Anisa Zane
Anisa Zane Pred mesecem
Shume bukur ky takim ishte shume ndryshe nga takimet e tjere ishte super❤ Juli:uuuuuuuuu Antonela:ledijanaaaaa ik zhdukuuuuu
Renaldo Vlore
Renaldo Vlore Pred mesecem
ky arjani eshte shum idjot dhe nuk flet sic duhet flet ter iroini e mbajn dhe si burr te mir
Gentjana Kaja
Gentjana Kaja Pred 2 meseci
Besoj dhe mendoj se Juli eshte djali me i zgjuar né program.
Dava May
Dava May Pred 2 meseci
Hahahaha ashte dhelper shkodrane per te mbulue budalliqe e asaje
Halime Syla
Halime Syla Pred 2 meseci
Nuk te vlejn ato dhurata nuk ju jep shije ti oj sorr as arianit as bores se tan bota po te shohin qa ben ti r le po stafi i ati emisioni ik dil nga aty
Halime Syla
Halime Syla Pred 2 meseci
Mir juli qe ke qu ne shpell ate te pa lare se ajo bash per shpell o se jeten reale e ka neper biruca se meriton ma mir
the world
the world Pred 2 meseci
Ku po esht takim 😂
berti llani
berti llani Pred 2 meseci
Qiqiq qiqwiw qiqiwj wjwjw qjqiw wwjwh
Ferdane Ahmet
Ferdane Ahmet Pred 2 meseci
etgktkye
Dionis Hyseni
Dionis Hyseni Pred 2 meseci
Antonela ik zhdukuuuuuuu
altin mares
altin mares Pred 2 meseci
m.slpost.info/dev/hJzWY62lpJPKkXM/video.html
Haki Gashi
Haki Gashi Pred 2 meseci
Bravo Antonela je psikologe
Haki Gashi
Haki Gashi Pred 2 meseci
Antonela je Artiste e mirfillt pardon rrespekt per juve kemi
Haki Gashi
Haki Gashi Pred 2 meseci
Je mbretresh e perputhush
Elton Shahu
Elton Shahu Pred 2 meseci
Ky juli esht SLpostr :Aventurat e Julit
Bruna N
Bruna N Pred 2 meseci
Kjo dhelpra esht vesh si per pub Se clidhje ka Kjo me julin
arbenita nziri
arbenita nziri Pred 2 meseci
i love juli personality like he is acc soo sweet sa me pelqen prz easht shumm naturale njeri shum njeri qete
Adea
Adea Pred 2 meseci
Ju sjeni cift jeni trekendesh ledjana mevlani dhe antonela
Collonelo
Collonelo Pred 2 meseci
23:54 haahahhaahha Julit Gjigand 😄😄💪
Lavdrim Tanushi
Lavdrim Tanushi Pred 2 meseci
Antonela eshte ne boten e saj nese juli ne boten e tij
crazzy kosovo
crazzy kosovo Pred 2 meseci
kta po lypkan q... nane krejt perpos julit dhe antonela mas shumti po lypka qyky plaku i k.... juli jemi me ty 100 % njeri i thjesht edhe njeri me shkoll jo mendje madh
Fabio Dan
Fabio Dan Pred 2 meseci
Mhb kot fare
Gazmend Dashi
Gazmend Dashi Pred 2 meseci
Ky Arjani bën si filozof dhe sikur njeh botën por duhet të jetë shumë i på dal Juli është djalë me kultur Evropjane Në Skandinavi njerëzit jetojnë për qejf në natyrë nëpër çadra Këtej femrat merren me sport dhe besoj se Juli do përputhej më shumë me një femër Skandinave apo nga vendet Baltike se sa në Shqipëri
Albana Gjoni
Albana Gjoni Pred 2 meseci
Një takim i bukur Antoneda dhe Juli❤️❤️❤️❤️😘😘😉😍😘😍 Bora je shumë e mir
En Ton
En Ton Pred 2 meseci
O ariiii arijan Kur njeriu jeton ne natyrr dhe jo vetem ka shum per te siguruar buken strehen ngrohtesin e tjj dhe dhe ti mundesosh kto ka sh mund, llogarite nese duhet ti besh kto i vetem per me shum persona sesa vetja, pranda mendoj se e pyet antonelen dhe jo per spekullimeee.
abbsnn cose
abbsnn cose Pred 2 meseci
Juli permend universitetet qe ka mbaruar Sindi : kjo s eshte e drejte ai sapo me bullizoi dhe ofendoi shkollen qe kam mbaruar 4 vite ne Rumani 😂
Keos_ Horror
Keos_ Horror Pred 2 meseci
Antonela dhe juli jane super cift
Tomorr Shpiragu
Tomorr Shpiragu Pred 2 meseci
Pordhacet juli eshte real une nuk kam problem parane po prap kur vete ne shqiperi vete ne stanin e gjyshit dhe rri nji jave me pushime kam mesuar dhe familja ime se si te jetoj ne stan eshte nji kenaqesi natyrore qe as nji hotel me 5 yje nuk ta jep
Raian Roi
Raian Roi Pred 2 meseci
Bravo bora .esht jeta e julit e jeton ku do ai
abbsnn cose
abbsnn cose Pred 2 meseci
Bravo Juli rrespekte 🇦🇱
Viovan Cici
Viovan Cici Pred 2 meseci
Juli me I miri nga te gjithe djemte dhe te tjeret te marrin shembull nga Juli per super inteligjencen, shkollat qe ka mbaruar, gjuhet e huaja qe di plus ekperiencen qe ka grumbulluar gjate kesaj kohe. Ky emison shikohen vetem nga Juli. Urime Juli bravo!!!!!!!!
xhoni bravo
xhoni bravo Pred 2 meseci
kjo antonela goce pune 100% qeron koka peshku ne milano
mikea hiooi
mikea hiooi Pred 2 meseci
Mevlani : Te n'a rrojne nuset! Antonela: Po Iljaz, po... 🤣🤣
Arjanaalfredi Arjana
Arjanaalfredi Arjana Pred 2 meseci
Hahahaha
j s
j s Pred 2 meseci
Po ky juli ka ardh me shit men😅 Eshte aty si gjith te tjeret vec per tu ber i njohur, shum fallco
Bledielisa2 Taipi
Bledielisa2 Taipi Pred 2 meseci
Lediana me ben te vjell
mikea hiooi
mikea hiooi Pred 2 meseci
A6😀😂😂😀😊😀😊😆😊😊😆😊😆😊
Anxhela Deda
Anxhela Deda Pred 2 meseci
Ledjena...ik zhduku
Sara Malaj
Sara Malaj Pred 2 meseci
PERSHENDETJE JAM SARA JU UROJ SHIKIM TE KENDSHEM. JU LUTEM ME BENI SUBSCRIBE.ZOTI JU BEKOFTE.🙏🙏💗💓💗💓💕💕
Pengu Ester
Pengu Ester Pred 2 meseci
Ledjanaaaa ik zhduku🤣😿
Blerona Hasani
Blerona Hasani Pred 2 meseci
Hahah juli mose bertiti se ke mikrofon😂😎
Elena Oikonomopoulou
Elena Oikonomopoulou Pred 2 meseci
Κετα sven mir juli me i zgjuari me i mir aty keta thon gjyna jan keta qe sdin se cthon.
Sherif Abdullahu
Sherif Abdullahu Pred 2 meseci
ĺ
aola wili
aola wili Pred 2 meseci
Eri sa here e shoh me jep ankth se me kujton ata “bullies” e gjimnazit
Arios 1
Arios 1 Pred 2 meseci
10:20 shkrim shot🤣🤣🤣
Xhevahir Disha
Xhevahir Disha Pred 2 meseci
Bravo Juli rrespekte 🇦🇱
Gazi Kazanhiu
Gazi Kazanhiu Pred 2 meseci
Për kta dy djemt kam shum respekt
Gazi Kazanhiu
Gazi Kazanhiu Pred 2 meseci
Juli ësht djal me norma dhe mevlani
Arjanaalfredi Arjana
Arjanaalfredi Arjana Pred 2 meseci
❤❤❤❤❤❤❤❤
flavjo misliu
flavjo misliu Pred 2 meseci
Eetysyysy516q6qyqqhgafagagwuwi1uu😄😁😃😁😎😁🙂😁🙂☺😁☺😉☺😉☺😙😑👡👞👠🎩🧢💎🧢💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎🕳🗯💦🧣💣🦁🦍🐵🐈🐵🐈🍇🍓🍎🍆🍈🍆🍏🏜🌋🏖🌋🌐🌍🌐🌎🏙🗻🏙🏕🏘🏔⛰⛰🐖🐷🐼🐻🐭🍃🍂☘🌲🌸🕷💐🦗🐞🐜🐞🐜🐝🌹🐝😀😎🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣🤣😂🤣🤣😂🤣🤣🤣😙😆🧢🎩🧢👞🧢🎩🗯👛💭💣👓🧤💣🕳💣🕳💭💋💟💛💋💚💘💓👣❤💚💚💚
flavjo misliu
flavjo misliu Pred 2 meseci
A6😀😂😂😀😊😀😊😆😊😊😆😊😆😊
flavjo misliu
flavjo misliu Pred 2 meseci
Tara54q2ys5s5ssrus6276s6eydt
erlind elezaj
erlind elezaj Pred 2 meseci
Keta bejn sponsor freez edhe pin golden eagle 😂😂
Ales Alea
Ales Alea Pred 2 meseci
Ku e ke inteligjencen ti Moj Ledjana tek Dhjami
Besjan Spahiu
Besjan Spahiu Pred 2 meseci
Bravo Juli mir I fole ai e kishte inatin me ty ngaqe ne ndjekim me shum sinqeritetin tend
kuqo 333
kuqo 333 Pred 2 meseci
O ka lek juli ..o ska njeri aty
Gjergji Kuqo
Gjergji Kuqo Pred 2 meseci
Arjan konomi Ben si pjeshke e virgjer per arsye qe te nxjerr juli pak keq ne ato qe thote po eshte e kote sepse juli eshte 100%100 djale ne ter kuptimet. Kurse arjan konomi e ka Bere prapa kolpin cop cop 👃👃👃
Rudolf Malko
Rudolf Malko Pred 2 meseci
gabimi julit qe ka ardh aty te ai emision i digjeneruar .me ata amatore qe nuk dine as te flasin .kultura e julit ben qe kurvlliku dhe injoranca te mendojne se mund ta ulin ate
Vjollca Dardhanjori
Vjollca Dardhanjori Pred 2 meseci
Ahh moj Leďjana sa e cekt je ne diskutime e ne intelekt !!
Makra Kwmi
Makra Kwmi Pred 2 meseci
Z. ARIAN fol per veten qe je dembel jo per kombin sepse te gjith kan shkuar te Kisha E Shen Nojt ne Laç dhe te Teqeja ne mal te Tomorit dhe ne cdo vend per ecje . Mos u bej ofendus me popullin se je dhe njeri me kultur . Shendet dhe fol nga vetja pastaj tek te tjeret 😉 . E.H Permet .
iso 9001
iso 9001 Pred 2 meseci
1Milion klikime per 1 dite 🥳🥳🥳
Nderim Adili
Nderim Adili Pred 2 meseci
Haj mo ma ha k.... o Arjan Konomi
Fabricio Suma
Fabricio Suma Pred 2 meseci
Super takim
Elton Eltoni
Elton Eltoni Pred 2 meseci
Bravo juli je shembull aty te gjithe ata aty jane fallso se nuk e dine jeten si behet apo ta ken jetuar nje dit te vetme sepse punojne baballaret per ta dhe prandaj jene njeres te perkedhelur ose njerez patatinash une te keshilloj te dalesh nga ai emision pa vlere sepse nuk eshte ai vend per ty dil vella bej jeten tende ashtu si je mos u bej dhe ti si ata qe mundohen te tallen me ty sidomos ai qe as emrin nuk ja di qe rri ulur si pasha qe kurr ne jeten e vet nuk ka punuar nje dite te vetme dhe si njeri i zgjuar qe mundohet te vere ne loje ty shume bukur ja ktheve pergjigjen kur te pyeti per shpellen por ai konomi si è ka emrin nuk e di qe shpella ka shume kuptime se i tille eshte vete si shpelle dhe ti ju tregove shpellen qe te kuptojne qe ata nuk dine gje tjeter vetem te flasim si shpellat qe kur therret te vjen zeri mbapsh respekt nga Italia isha duke è pare rastesisht kete ne SLpost e ndjeva te shkruaja dhe sa per para me shkruaj une i kam aq mundesi te ndihmoj se i kam para djerse jo si ata qe i kane baballaret hajduta dhe femijet bejne jete me parate e vjellura te popullit shqipetar turp shqipetareve qe shikojne femijet e hajduteve qe bejne fame me djersen e tyre dhe timen qe kur vi shqiperi paguaj dhe per ata shqiperise i duhen njerez te thjesht dhe zgjuar si ti juli jo si ata qe pinjne qumesht akoma dhe rrine me babelina akoma qe vete ora 09:00 shkojne ne shtepi se nuk u jep para babai per te bere qeftet te nesermen apo te bejne nje jete normale po jane si njerez patatinash boll se me bet tju flas keq se jeni te gjithe fallso turp tju vije cazzo
Ekrem Bunjaku
Ekrem Bunjaku Pred 2 meseci
Juli: mire,po hiqe batanijen I madh prz 😂😂👍
Bamby Bamby
Bamby Bamby Pred 2 meseci
Po ky juli esht inteligjent po esht pak i cudicem i veçantë 🤔🤔🤔
Jo skanderbeu
Jo skanderbeu Pred 2 meseci
Bravo Arjan Ja mbylle gojen ketij Juli surrat pa lare Ky nuk rri ne shpelle, nuk ka internet Dhe gjithe diten publikon ne instagram dhe rrin ne internet, Ai qe rrin ne shpelle nuk kerkon fame or shemtire 😂😂
Albana Kurti
Albana Kurti Pred 2 meseci
,
Ameni Nticha
Ameni Nticha Pred 2 meseci
Lediana perfundon me mevlanin andonela esht goc positive bravo 💞
Arben Tunaj
Arben Tunaj Pred 2 meseci
Jeni arrogant se juli esht nishi dhe pytja e julit nuk ishte se adojetoje ne shpell po adojetoje nje muaj ne shpell o injoranta kur ibeni pytje leni te pergjigjet se ka aftesi sa gjith ju bashk aty se jeni si qakenj
alessiado alessiado
alessiado alessiado Pred 2 meseci
Juli: Mos bertit se ke mikrofon 😂
Eddy Kukës
Eddy Kukës Pred 2 meseci
Kush Jeton dhe Vdes perfundimisht eshte I MADH
Epic_Gaming_Plays
Epic_Gaming_Plays Pred 2 meseci
A krahasoheni ju me julin o plera i henkshit mutin julit
Budakova KS
Budakova KS Pred 2 meseci
Respekte Arjan Konomi 🌟 njeri i vetem pa skenar qe fol drejt
Loki 666
Loki 666 Pred 2 meseci
O arjan o varikars edhe un jam i sigurt qe ti sja dije emrin asajt shpelles po ta than nkufje varikarispekullist
B Dmn.
B Dmn. Pred 2 meseci
Njish te kemi.djal trim qe nuk trembesh nga prrballja
dijamanta Arifi
dijamanta Arifi Pred 2 meseci
Antonela dil me julin une jav blej unazat efejeses
Mirko Shima
Mirko Shima Pred 2 meseci
Juli sei grande nuk Din Ata aty si behen gjerat ne nature ..aha aha aha.. shpjegoi Je madheshtia e shqiperis
Argjent Fejzi
Argjent Fejzi Pred 2 meseci
Juli eshte KING , te tjeret jan ne vegjel ndaj Julit
Behare Saidi
Behare Saidi Pred 2 meseci
Julli I pa parr esht. Intelligent bravoooooooooooooooooo
Eri M
Eri M Pred 2 meseci
O juli ngrihi ato pantallona ja qr si ti kishe dhjer breket
Melisa Lleshi
Melisa Lleshi Pred 2 meseci
Me beni subscribe nese jeni perkrahesit e Julit
Xhuli Rrodhe
Xhuli Rrodhe Pred 2 meseci
Ua nuk kapi prap 1 miljon te gzohet olsaaa 🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
valon hajrushi
valon hajrushi Pred 2 meseci
Bash perputhen bash dhe kjo antonela mdoket e rrafsht
ORJEN
ORJEN Pred 2 meseci
Juli cun bob me edukat e inteligjenc👌
CORONA X RIMSKI - U DIMU (OFFICIAL VIDEO)
3:00
KDM Exclusive
Ogledi 2,1 mio.
FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS
0:36
5-Minute Crafts FAMILY
Ogledi 215 mio.
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
CORONA X RIMSKI - U DIMU (OFFICIAL VIDEO)
3:00
KDM Exclusive
Ogledi 2,1 mio.
FUNNY DIY FOOT SOAP 🧼🦶😂 || #SHORTS
0:36
5-Minute Crafts FAMILY
Ogledi 215 mio.
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
Film Theory: The Minions in Minions AREN'T MINIONS!
12:42
DOBRO JUTRO KOMŠIJA (SEZONA 3) - EPIZODA 10
43:18
Dobro Jutro, Komšija
Ogledi 202 tis.
Palmina praznična tv turneja. Bunga bunganje u zdrav mozak | ep234deo03
5:08
24 minuta sa Zoranom Kesićem - Zvanični kanal
Ogledi 159 tis.
OUR BEST FRIEND LOST HIS MIND in Hypnosis
21:21
Tik Toks With A Crazy Plot Twist
9:55
SSSniperWolf
Ogledi 8 mio.
Sen Çal Kapımı 39. Bölüm (Sezon Finali)
1:49:48
Sen Çal Kapımı
Ogledi 2,5 mio.