Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

  Ogledi 3,037,869

BINI DIEZ

Pred 10 dnevi

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Komentarjev
zhani manxhari
zhani manxhari Pred 22 minutami
Bravo melisa super keng ke ber
Anxhela Denia
Anxhela Denia Pred 25 minutami
Sa e mir je 😘😘😍😘😘😘
game hack
game hack Pred 55 minutami
Melisa yes
Ivan Spencer
Ivan Spencer Pred uro
Ju Shani kot ajo shkoi 3 M 🎉 Sa keq per xhelozine tuaj ...
Anisa Gashi
Anisa Gashi Pred uro
A ki me qit mo kong pse je shum e mir ti pse je largu prej emidjonit qato une nuk e shikoj perputhen tishe kon ti une zhdo her e kisa kqyr te dua melisa😘😜😜
Klevis Beqiraj
Klevis Beqiraj Pred uro
🤣🤣🤢🤮
gridi mucollari
gridi mucollari Pred uro
Super pithhhhhhhhhhh oooooo
Erik Dalipaj
Erik Dalipaj Pred uro
ku i paske gjetur kto breke mu si peshkatari lezhes 😂😂😂
Tayna My favourite singer
Tayna My favourite singer Pred 2 urami
I kuptoni gje kesaj se une jo njeher Per ke e ka bere kete kenge kjo pela e Fatjonit
Erjon Gashi
Erjon Gashi Pred 2 urami
hit je melisa te lumt
Mevli Official
Mevli Official Pred 2 urami
Perputhen Nxjerr Vec Talente
Fera Bajgora
Fera Bajgora Pred 2 urami
💖🤗👌👌😲
Sindi Lemezhi
Sindi Lemezhi Pred 2 urami
Srz 3 million views🤦‍♀️ku po shkon kjo bote😂
Xhemile Zorba
Xhemile Zorba Pred 3 urami
F isir oro kek l ekEj ejvsj skwl
Xhemile Zorba
Xhemile Zorba Pred 3 urami
Ad jdkkmpd oels osjdd od ksbviswaasj bakeajakwjagfyaszvnSaskd ksoXU kwkeaos akwasoaZk aekm knl km lmmmkkwaakaasjwskvxs wsewwsjd skJzIzjxs knskdjjd jnd le l ale eaesldkd kejddh kbrjd dkdbd kske le ks eleabal dlaaej DkaeKlaeaeosR kken❤️js slldjd ldbaj id lei kdd ks tale eKa do ed ebjsae ale ek wwla ess kejkanebsk d;;( Me ne le🖤id o o eo sjjjmkoe j lmsrn le la q 😊le Lele j se lsknjd Leo slelrj oso leksje or ok le o kak eo la O kakem
Enxhi Gjoka
Enxhi Gjoka Pred 3 urami
Melisa:Pershendetje jam balerine ,studioj per mjeksi, jam kengetare talenti im i fshehte eshte austronante dhe hobi kam te lexoj filxhanin🙂
Enxhi Gjoka
Enxhi Gjoka Pred 3 urami
A me duket apo i jane grisur getat melises??😂😂
Klesjana Elezi
Klesjana Elezi Pred 3 urami
Ti je me e mira per te kendu dhe je kengetare me e mir e pelqej shume kengen tende💜💜💖💖💖
Haxhere Ramadani
Haxhere Ramadani Pred 4 urami
oj melis qa je tranu moj
Amanda Ross
Amanda Ross Pred 4 urami
shorturl.ca/snaphotxkp17 È bello, cittadini, vedere come le azioni dei rappresentanti dell'opposizione, avviate esclusivamente sinteticamente, siano verificate in modo tempestivo. Ognuno di noi comprende la cosa ovvia: i test sintetici ci consentono di completare attività importanti per lo sviluppo di un modello di sviluppo. 組織の任務、特に市民意識のレベルの向上は、既存の財政的および行政的条件の形成への幅広い(専門家)参加を提供します。もちろん、一般的に、質の高い位置調査は、各参加者が既存の行動パターンの分析に関して独自の決定を下せることを一意に識別します。
Erton Bardhi
Erton Bardhi Pred 4 urami
Vetem kenge seshte kjo dhe pse nuk I grise e ca strecet
Aqif Kopertoni
Aqif Kopertoni Pred 4 urami
Melisa je yll me shum xixa je më e bukura në botë🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Land Land
Land Land Pred 4 urami
Senin senin senin.. Na qave senin moj moter
en1ea
en1ea Pred 4 urami
hahahahhaha
B UK
B UK Pred 4 urami
Senin, qenin, venin, temin, emrin gjithe konga
sara mar
sara mar Pred 5 urami
Shum bukur 🥰🥰🥰
Mehmet Mehmeti
Mehmet Mehmeti Pred 5 urami
Veq a je bich ska lidhje talentiii 🤣
weebaboba
weebaboba Pred 5 urami
*How many karrige do u wanna change* Melisa: Yes
drilon klinaku
drilon klinaku Pred 5 urami
ik oj kurv kari
Alisea Shera
Alisea Shera Pred 5 urami
E di ti se un jam 10 vjece dhe tadhuroj shum fare qe me e dit ti kte po me mir mos tkishe dal nga programi
Alisea Shera
Alisea Shera Pred 5 urami
O Melisa lleshi,un jam fansja jote me e madhe po ti pse dole nga perputhen????😭
Alisea Shera
Alisea Shera Pred 5 urami
Me verte jam ne gjimnaz un po doja vetem ta pyesja.dhe doja te kisha nji pergjigje
weebaboba
weebaboba Pred 5 urami
Ti ku i ke prindrit njiher pastaj pyete ate
its_ilda
its_ilda Pred 6 urami
Ne fillim nderro veshjen dhe getat qe t'jan car
Kavaja Kavaja
Kavaja Kavaja Pred 6 urami
Keng kari te acaraon nervat
Admir Poci
Admir Poci Pred 6 urami
bravo bravo
samsung ma e forta je mo te plqen
samsung ma e forta je mo te plqen Pred 6 urami
ma e mira melisa😍😍
samsung ma e forta je mo te plqen
samsung ma e forta je mo te plqen Pred 6 urami
😙😙😙💞💞💞💛💛
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda Pred 7 urami
Se kuptoj pse e shani o njerez kengen e ka bere shume te bukur ritmike suxese 💣💣💣💣
leonis avdiu
leonis avdiu Pred 7 urami
Sa mir je ♥️❤💙
Arianagrande grande
Arianagrande grande Pred 7 urami
Shum e bukur kjo muzika 😍😘😍😘😘😍😍😘😍
Best of the best
Best of the best Pred 7 urami
Autotune on fire my guyyy 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
DinGdONg g
DinGdONg g Pred 7 urami
veni,seni,emri
Ali Duro
Ali Duro Pred 8 urami
Jepi melisa
Rei Nald
Rei Nald Pred 8 urami
Like ai qe esht fut me pa komentet
TAEHYUNG BTS
TAEHYUNG BTS Pred 8 urami
😊😊
DIELLZA Seferi
DIELLZA Seferi Pred 9 urami
Love you so much ❤️❤️
ylli Berisha
ylli Berisha Pred 9 urami
5000 mi her e ki than tu me dru venin
Regi Meta
Regi Meta Pred 9 urami
😍😍😍Brava Meli
Ronaldinho Gaucho
Ronaldinho Gaucho Pred 10 urami
pidhi jashr qijaa fml Oooo DEGJENERIM po sbahen fama e parja me qit pidh jasht moj oj LOP
Dejvi Hoxhaj
Dejvi Hoxhaj Pred 10 urami
ia mori frymen zogut😂😂 😂
Ersilda Lala
Ersilda Lala Pred 10 urami
Per nje moment mendova se m’ish prishur telefoni e degjohej muzika me zhurme. Duke lexuar komentet kuptova qe telefoni esht shendosh e mire. Telfoni po, veshet jo 🤦🏼‍♀️
Melisa Gavri
Melisa Gavri Pred 10 urami
Eee cna u ben tere kengetare tashi
Belkisa Arapi
Belkisa Arapi Pred 10 urami
Sakes perty kjo pjesa me pelqen
Belkisa Arapi
Belkisa Arapi Pred 10 urami
Ekamber per ty vec perty
Belkisa Arapi
Belkisa Arapi Pred 10 urami
Melisa sa bukur e ke ber kengn Love 🥰🥰😍😍😘 jona do besh nje prshndetje me emrin jona
Marjo Marjo
Marjo Marjo Pred 11 urami
Nje e bukur por sje per keng
Kajla official
Kajla official Pred 11 urami
slpost.info/dev/i5uogI6wpmqYqJk/video.html degjojeni vidjon dhe me beni subscribe se do vazhdoj me vidjo motivuese
Pink & blue jelly vibes ❤
Pink & blue jelly vibes ❤ Pred 12 urami
Po pse e kane kapur kaq keq! Melisa eshte e bukur por tek kjo video mimika e frikshme!
E. S.
E. S. Pred 14 urami
Autotune is amazing!!!
Qamil Hysa
Qamil Hysa Pred 15 urami
Kam degjuar sheme kenge po te ikin 3 minuta kohe kot vec te degjoshe vec nje fja nga fillim deri ne funde vec ketu ks mundesi Edhe ja ber pisham qe harxhova 3 min koh kote duke e degjura kete baxhellen
Bebi otr
Bebi otr Pred 17 urami
O melisa a per fatjonin e ke bo ket kong😂😂😕😕👍👍💚💜💚💜💜💚💜💚💜💚
Bebi otr
Bebi otr Pred 17 urami
Me duket se melisa e ka bo ket Kong për fatjonin Hahahaha 😂😂😂😂😕😕😘😙😘😏💚💚
Silvan Dobrovoda
Silvan Dobrovoda Pred 18 urami
Senin senin
mlk jdk
mlk jdk Pred 18 urami
Tani po e mesoje qe kurvate qengan dhe kengetare
Jonaona Xhafa
Jonaona Xhafa Pred 18 urami
Ke schifo o zot ca mban tokacazzo
Xhesika Haxhiraj
Xhesika Haxhiraj Pred 18 urami
Wawwww bravo melisa 😍 E ke dh* 💪
Arianit Thaqi
Arianit Thaqi Pred 19 urami
T dhi n goj
ERINI Pubgm
ERINI Pubgm Pred 19 urami
🤣🤣🤣🤣far kange
Emanuel Alushi
Emanuel Alushi Pred 20 urami
What the fuck 😅👎 ik e futi nje pogonishte me ylli baken
Endi Nexus
Endi Nexus Pred 20 urami
tipat si Melisa japin kurajo gjith atyre qe nuk kan lidhje aspak me muziken apo boten e artit qe mund tja dilni edhe pse skeni lidhje me artin, sepse bota esht bere rrumpalle
Nea Iliazi
Nea Iliazi Pred 20 urami
Bukur cunat mbrapa duke hek karriget, 😎😎
LPJ I Sorry Noob
LPJ I Sorry Noob Pred 20 urami
Qa ben moj se na helmove 🤢
FF .ERALDI
FF .ERALDI Pred 20 urami
Je me e mira vazhdo ashtu❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚
Kujtim Feta
Kujtim Feta Pred 20 urami
Melisa: dashnia Jon ka perfundu Nderkoh Fationi:normal se ca kujtove ti🤣🤣😆
fisnik bajrami
fisnik bajrami Pred 20 urami
Lovelysong
Justi Lleshi
Justi Lleshi Pred 21 uro
Perzotin nuk e din sa jam trem kur tkam pa
Alisia Kushi
Alisia Kushi Pred 21 uro
Melisa ke perputhen kengtare🤔🤔
FF ANORMAL
FF ANORMAL Pred 21 uro
HA MR SE E HAPA EKRAN TMADH THASH SE MOS U FUTA NPORNHUB
Alan Fini
Alan Fini Pred 21 uro
Fantastico anzi.... meraviglioso!
Franca Cappelli
Franca Cappelli Pred 22 urami
Super questa canzone ❤️❤️troppo brava ❤️❤️❤️
Zahide Bardhi
Zahide Bardhi Pred 22 urami
Ti je melisa
turi turi
turi turi Pred 22 urami
Te kame gjet venin dhe emrin ik ne gjerokaster dhe emrin do te ve atdheu 😂😂😂😂😂😂😂😂
Mico Selenice
Mico Selenice Pred 22 urami
Ndero njeher fundin o melisa pastaj venin
foto
foto Pred 22 urami
Kjo iku nga perputhen për të ber kengen ajo tani eshte lidhur me andin
Fabjan Lika
Fabjan Lika Pred 22 urami
Like nese jeni duke pare perputhen prime
Kejsi Hoxha
Kejsi Hoxha Pred 22 urami
🆃︎🅰︎ 🅳︎🆄︎🅰︎🅼︎ 🅺︎🅴︎🅽︎🅶︎🅴︎🅽︎ 🆂︎🅷︎🆄︎🅼︎🅴︎ 🅿︎🆁︎🅰︎🅽︎🅳︎🅰︎🅹︎ 🅺︎🅴︎ 🅼︎🅾︎🆁︎ 9🅺︎❤️
Kejsi Hoxha
Kejsi Hoxha Pred 22 urami
ℳℯ𝓁𝒾𝓈𝒶 ❤️ 𝒾𝓂ℯ 𝓂ℯ 𝓂𝒾𝓇ℯ 𝓃ℯ 𝒷ℴ𝓉ℯ ℳℯ𝓁𝒾𝓈𝒶 𝒿ℯ 𝓃𝒿ℯ ⭐ 𝒾 𝒷𝓊𝓀𝓊𝓇 ℳℯ𝓁𝒾𝓈𝒶 𝒿ℯ 𝓃𝒿ℯ 🌺 𝓂ℯ ℯ 𝒷𝓊𝓀𝓊𝓇 ℳℯ𝓁𝒾𝓈𝒶 𝒿ℯ 𝓈𝒾 𝓃𝒿ℯ ⭐ 𝓆ℯ 𝒹𝓊𝓉ℯ 𝓆ℯ𝓃𝒹𝓇ℴ𝓈𝒽 𝓁𝒶𝓇𝓉 𝓃ℯ 🌅 𝑆𝑒𝑝𝑠𝑒 𝑒 𝑚𝑒𝑟𝑖𝑡𝑜𝑛😍❤️🌺
Ihateallofyoubye
Ihateallofyoubye Pred 22 urami
Kjo keng esht arsyeja pse kovidi ekziston😆🤞
weebaboba
weebaboba Pred 5 urami
Prandaj un nk mund te shkoj ne shqipri
Erina Berisha
Erina Berisha Pred 23 urami
Melis ty nuk te shkon per këntare
kristi kristii
kristi kristii Pred 23 urami
MELISA:e kam nisur telentin per balerin por kam qef te behem taksiste
daniela hoxha
daniela hoxha Pred 23 urami
Me mir pa gje se sa ke vesh ato melisa nga inati i mevlanit e beri kengen melisa 🥰🥰
i am bored
i am bored Pred 23 urami
My ears are bleeding
Luis Peposhi
Luis Peposhi Pred 23 urami
Ikkk he dreqqq blej getaaa ke gabii gharee🤣🥕
ST Crime
ST Crime Pred 23 urami
Si kendon kjo sikur i ka hy ky i imi ngoj
armo azizaj
armo azizaj Pred 23 urami
ja ben muuuuu q t jan grisur getat 😂😂
Aldo Elmazaj
Aldo Elmazaj Pred 23 urami
Dyqin. Iajka na adeljo
Menesa Asani
Menesa Asani Pred dnevom
Hahahaha lidhja e Melisës edhe muzikës njejt si Skenderbeu me llaptopin
Alboo Alboo
Alboo Alboo Pred dnevom
Lüge
Solo Finem
Solo Finem Pred dnevom
🤙❤
Luan Pojana
Luan Pojana Pred dnevom
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😉😉😉😉
Dorian Musaku
Dorian Musaku Pred dnevom
Love you melisssa
Minna Fati
Minna Fati Pred dnevom
O mellisa je njeshii k...v emadhe shqpri tiiii anaaa 1 k..v..hajde punoni disa lohe per neve se u lodhem ..
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
Ogledi 3,6 mio.
DONJETA MORINA - Mashup n'DIEZ
04:31
BINI DIEZ
Ogledi 1 mio.
Sen Çal Kapımı 33. Bölüm
2:8:33
Sen Çal Kapımı
Ogledi 1,7 mio.
Guy Bullies Gamer and Regrets It
8:11
penguinz0
Ogledi 1,7 mio.
B2N & Eralda Jashari - Shqipet neper bote
02:34
Vellezerit Lleshi - Per'Puthen (Kenge Humori 2021)
03:29
Sen Çal Kapımı 33. Bölüm
2:8:33
Sen Çal Kapımı
Ogledi 1,7 mio.
Guy Bullies Gamer and Regrets It
8:11
penguinz0
Ogledi 1,7 mio.
I Shaved My Head Bald
16:19
James Charles
Ogledi 8 mio.
"KUWTK" Final Season Begins This March on E! | E!
1:16
Keeping Up With The Kardashians
Ogledi 1,9 mio.
Chinese Steam Explained
9:34
Linus Tech Tips
Ogledi 1,6 mio.